Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Őszinteség fórum

Őszinteség (beszélgetős fórum)


1 2
32. jucika33 (válaszként erre: 7. - Papája)
2022. febr. 1. 06:42
Nem Nős. Idős. Elnéztél két betűt.
31. Scherlock (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 31. 15:25

He?

Miért addig?

Menjen ma.

Vicc

30. Sütikee (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 31. 14:03
Ismerős szitu! Lelki terror, rosszabb, mintha ütne, én is évekig tűrtem...
29. Sütikee (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 31. 14:02
Mire vársz még? Lépj! A gyerekeknek sem jó ez a helyzet! Inkább két boldog szülő külön, mint boldogtalan együtt! Hajrá, légy boldog!
28. Tünci3 (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 31. 13:46
Szia,kitartás. Addig nem igazán tudsz mit tenni.
2022. jan. 31. 13:38

Én úgy gondolom, akkor érdemes egy házasságot elengedni, ha mindent megpróbáltál, hogy rendbe jöjjön.

Érdemesebb egyedül lenni, nem pedig azonnal kapcsolatból kapcsolatba rohanni,mert akkor az nem szerelem, hanem pótlék, kapcsolatfüggés.A másik legnagyobb kérdés a férfi mit szeretne tőled? Vállalná, elfogadná a gyermekeidet? Készen állna e csomaggal együtt felelősséget vállalni?

2022. jan. 31. 13:28
Igen nagy nehezen ràjöttem,hogy manipulàl. Bem is èrtem,hogyan lehettem ilyen vak. Olyan dolgok hangzottak el a szàjàból,hogy: kinek kellenèl te kèt gyerekkel komolyan, meg az önzô k*** anyàd. Fuuu teljesen kifordult magàból,majd jött,ès bocsànatot kert. "Egy idióta vagyok miket beszèlek!" Mondtam neki,hogy fejezze be nem birom ez tovább. Marcius vegen eltud koltozni. De addig? 😖
25. Scherlock (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 31. 13:12

Jaaa az nem hiba", hogy hanyagol, és nem figyel rád.


Viccelsz?

24. libikóka (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 31. 13:07
Remélem hogy sikerül mindent elerendezni,drukkolok:))
2022. jan. 31. 13:03

A véleményem, hogy ehhez az utolsó mondatodhoz tartsd magad: "Ùgy èrzem lehetek mèg boldog egy màsik emberrel, ùgy èrzem ott vàr a boldogsàg nem túl tàvol, csak nyitnom kell felé. ♥️"

KEZDJ ÚJ ÉLETET, MÍG NEM KÉSŐ!

22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Libikóka)
2022. jan. 31. 12:58
Ez egy nagyon erdekes hosszu folyamat volt. Èvek ota szenvedtem,de nem tudtam lèpni,nem tudtam dolgozni,hiszen az ô munkàjàhoz igazodtam.Kulfoldon èlünk,segítsèg nélkül,ket gyerek stb.Mostmàr dolgozom,megismertem egy csomo embert,magabiztosabb vagyok ,ugy erzem mostmàr kèpes leszek tovàbb lèpni,pedig mèg most sem egyszerû a helyzetem....persze sokat jelent a tudat,hogy itt vegy ember aki szeretne velem lenni. Viszont a kèrdèsedre a vàlasz: igen azt hiszem ha nem lenne Ô akkor is,elôbb vagy utobb mentem volna... màsrèszrôl ha mi külön megyunk kicsit egyedul akarok lenni,hogy rendezzem a lelkem az èletem,a szívem,hogy a gyermekeimet megnyugtassam,es utana ha minden el van rendezve es kèszen àllok akkor majd belekezdek egy uj kapcsolatba. Most elsôkörben a gyerekek a legfontosabbak.
21. secret8 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 31. 12:54

Nem te hibáztál először. Az ehanyagolásra adott válaszod az, hogy másfele néztél.

De nem is ez a lényeg, hogy ki hibáott először, hanem az, hogy lehetőleg még több lelki sérülés nélkül pontot tegyetek a történet végére.

20. secret8 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 31. 12:52

Feküdj le vele, utána jobb lesz? Mi? Esetleg neki nem lesz hiánya 1-2 napig.

Nagyon manipulatív. Játszmázik, és ez már régen rossz.

A gyerekeket főleg hagyja ki az egészből. Ezt én leszögezném már jó előre.

19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Scherlock)
2022. jan. 31. 12:48
Igazàból èn voltam aki elôször megismertem valakit,nem ô. Elhanyagolt 3evig aztan jött ez a fèrfi akibe beleszerettem.Èn hibàztam elôszôr.... aztàn vàlaszkènt ô ezt hozta össze...
18. libikóka (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 31. 12:42

Hát ha így van akkor tulajdonképp el is dőlt,,,,Igaz jó lenne ha helyre lehetne hozni.

Mégis te vagy benne,,tedd fel talán magadnak a kérdést ha nem lenne a másik fél ,akkor is lépnél,,?

2022. jan. 31. 12:41

Menj, vissza se nézz!


Milyen házasság az, ahol a férj persze félredug, mert neki az jár, a feleséget hanyagolja, aztán ha meg más szereti, az balhé.


Egy puha pöcs a férjed.


Menj! Légy boldog!


Ps.: Mindig lesz majd kifogása, hogy miért csal meg, és mindig te leszel az oka. :)

16. 8d00a82c06 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 31. 12:37

Tipikus pasas...

Azt hiszik a farkuk mindenre gyógyír..

Pedig pont nem!

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Libikóka)
2022. jan. 31. 12:36
Hàt igen...most nagyon igyekszik,csak màr kèsô.... bàrcsak mindig ilyen lett volna. :( en normalis barati vagyok mint mindig,de mar nem akarom folytatni. Ô meg remènykedik. Folyton azt mondja,oke ha nem akarsz semmit de azert fekudj le velem,hidd el jobb lesz! 🤔mondom: mi vaaaan? Hat nem erted,hogy pont ez az ami nem megy,nem birok rad ugy nezni tobbet? Borzalmas milyen mas sikon jar az agyunk.
2022. jan. 31. 12:31

En hàzas vagyok,a fèrfi akit megismertem egyedülàlló. Èn szerelmes lettem ebbe a fèrfibe ès ô is belèm,viszont most egy ideje nem beszelünk mert azt mondta így vagy ugy szeretnè,hogy rendezzem az èletem. Ha úgy döntök,hogy adok egy esèlyt a hàzassàgomnak fàjni fog de megèrti,ha meg nem akarom folyatatni a ferjemmel akkor ô itt lesz nekem ès szeretni fog. Imàdja a gyerekeimet is.

A fèrjem amig odavolt külföldön lefeküdt egy egyedülàlló nôvel 2hònapig de nekik egyikojuknek sem jelentett semmit csak szex.

13. libikóka (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 31. 12:28

Gondolkodhatsz,,várhatsz nem tiltja semmi.

Viszont csak akkor van értelme,,ha közben mindketten "javultok" vagy törekedtek rá.Különben csak időhúzás.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Papája)
2022. jan. 31. 12:25
Nem nôs,egyedülàlló.
11. libikóka (válaszként erre: 7. - Papája)
2022. jan. 31. 12:25
Hol írta hogy nős?
2022. jan. 31. 12:25
Az elsô èveink csodàsak voltak. Aztàn miutàn a gyerekek megszülettek megvaltozott minden. Valhogy nem tudta,elosztani a figyelmèt 3fele,aztán volt egy nagy adag arrogancia is benne meg ugye nem vette komolyan mikor mondtam,hogy ha ez nem valtozik elvàlok. Egy valami biztos,hogy a gyerekekkel csodàsan bànik,ès remek apa,ôk mindig elsôk voltak szàmàra. Èn elvoltam hanyagolva 3,5ève ès jott valaki aki torodott velem,ezt elmondtam neki,óriàsi cirkusz. Vigasztalodas keppen meg 2honapig kezelgetett egy kis nôt. 🙄 Igazad van...nem vàrok semmit ettôl,csak mindig el izonytalanít amikor azt mondja,hogy szedjem össze magam ne csesszem szèt a csalàdunkat. :(
9. 8d00a82c06 (válaszként erre: 7. - Papája)
2022. jan. 31. 12:23
Én nem láttam hogy nős lenne!?
2022. jan. 31. 12:22

Zárd le mihamarabb!

Otthon csak idegeskedsz, ott vár a nyugalom.

Ne halogasd, hisz semmi esélye annak hogy köztetek rendbe jön bármi is..

7. papája (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 31. 12:22

...ja, hogy NŐS a szeretőd ?

amit eddig leírtam, azt mind fenntartom, DE ne ronts bele más házasságába, mert akkor te sem vagy különb.

2022. jan. 31. 12:17

Nem is értem, mit vársz még ettől a házasságtól.

Nem működik, csak kínlódás lenne együtt maradni, a fiatalságotok meg repül.

A gyerekek eddig sem kaptak sokat az apjuktól, mert az vagy nem volt otthon, vagy ha igen akkor sem, mert a haverok fontosabbak neki - na meg más nők.

Én egy percig sem gondolkodnék, kezd új életet !

5. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 31. 12:16

Nem voltam ilyen helyzetben,,,mégis azt gondolom lépnék.

Akkor is ha nincs/ nem lenne másik.

2022. jan. 31. 12:16
Èn szeretnèm lezàrni,intelligensen baràtian. Ô azt mondja ô is,de aztàn próbàlkozik,majd megbànt,bevonja a gyerekeket majd elnèzèst kèr. Azt mondja nem adja fel a remènyt. Minden szava ellentmondàsos. Minden amit ô csinàlt az miattam volt,èn pedig borzalmas vagyok, a ferfi akibe beleszerettem idôs meg hogy bèz ki. Tudod,tipikus.... a fèrjem azt mondja,hogy tegyem tul magam az egèszen,feküdjek le vele,meglatom utana jobb lesz. Le vagyok döbbenve rajta.... masrèszrôl meg a lelkem darabokban,ès vàgyodom a fèrfi irànt aki mellett nem a pillangokat ereztem a gyonromban hanem abszolut nyugalmat. 😫
2022. jan. 31. 12:10

"Ùgy èrzem lehetek mèg boldog egy màsik emberrel,ùgy èrzem ott vàtlr a boldogsàg nem tul tàvol,csak nyitnom kell felé. ♥️"


Itt van a saját válaszod a kérdésedre. Egyebként miért bántana bárki?

Ha meg tudjátok intelligensen oldani, a gyerekek erdekeit is messzemenőleg szem előtt tartva, jobb, ha békében megy mindenki a maga útján. Amikor már mindkét fél kifelé néz tartósan egy házasságból és máshol keresi a szexet, szerelmet, boldogságot, akkor nem tudom, mit lehet még helyrehozni. Egyikőtök sem boldog a másikkal.

Kívülről nehéz igy okosnak lenni. Végül is ti döntötök.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook