Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Őszinteség fórum

Őszinteség (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Őszinteség

1 2 3 4 5 6 7
127. kvazir
2018. dec. 1. 10:05

Kedves mindenki!!!

Amikor a figyelmetlenség és a mások ostorozása ilyen szintet ér el, akkor ez már tényleg szomorú.!


A tiszta.lapunk.hu oldalt én írom!!!!


Kvazir = Imre


Lehet ez nem mindenkinek esik le, de se baj. Látszik miként tudjuk(tudják) elterelni a témát (ügyesen) a lényegről!

Nem is gondoltam volna, hogy ezt mondani kell, de ott is minden írás tőlem és az_Ágnestől származik. Pont


Kedves Lávli!

Azért gondolom, hogy nem foglalkozol a saját őszinteségeddel, mert az enyémmel vagy elfoglalva. Nem tudom mi váltott ki benned a "nyegleségre" utaló jeleket? Főleg azért mert míg mások a témáról beszélnek és én velük tisztelettel beszélek, te nem ezt teszed. Amikor segítség kell, hogy kifejezd magad az már nem olyan jó. "KÉREM VISSZA VERSEMBERT!"

Soha nem képzeltem többnek, jobbnak magam másoknál, "csak" én csinálok valamit, ami a tapasztalat szerint másoknak is bevált. (a veszőket tedd a helyére sikerülni fog!)

Nekem nem az a fontos, hogy ki mivel szórja tele a nettet. Sokkal inkább, hogy az emberek jobban érezzék magukat, MERT LEHETSÉGES.

Szerintem itt a vége ennek a párbeszédnek!!! A továbbiakban a fórum témájával kapcsolatban fogok írni. Persze ha lesz olyan aki erről szeretne beszélni!


Legyetek jól!

MTI

126. Ildi (válaszként erre: 125. - VersEmber)
2018. nov. 30. 23:26
ok, de csak a Te kedvedért:)) viszont Neked is:)
125. VersEmber (válaszként erre: 124. - Ildi)
2018. nov. 30. 23:22

Ildi!

Ez egy magyar fórum, a világ legcsodálatosabb nyelvén, magyarul kommunikálunk, OK??!!

Kellemes pihenést!

124. Ildi (válaszként erre: 123. - VersEmber)
2018. nov. 30. 23:20
yes, im resting:)
123. VersEmber (válaszként erre: 122. - Ildi)
2018. nov. 30. 23:17

Hi darling!

Are you OK?

122. Ildi (válaszként erre: 121. - VersEmber)
2018. nov. 30. 23:13
Hi my dad:))
121. VersEmber (válaszként erre: 90. - Kvazir)
2018. nov. 30. 23:11

Kedves Kvazír!


Erről az oldalról vetted ennek a fórumnak a bevezető cikkét:

[link]


Nem véletlenül kérdeztem, hogy saját kútfőből van-e?

Te erre azt mondtad: Igen.


Ne érts félre, nem akarlak megkövezni. :)

De ha már valaki konkrétan rákérdezett, illet volna azt mondani, hogy "OK, egy kicsit plagizáltam, de egyetértek a szöveggel."

Ez lett volna egy őszinteség.:)


Jó éjszakát kívánok neked!

120. Lávli (válaszként erre: 118. - Kvazir)
2018. nov. 30. 19:15

"Szeretném ismételten felhívni a szíves figyelmet a "totálisan őszinték önmagunkhoz" megfogalmazásra!


Gondolom itt mindenki elkezd félni, hogy jaj ne kelljen senkihez sem őszintének lennem mert akkor mi minden kiderül!"


Én nem gondolom, hogy itt mindenki elkezd félni.


KÉREM VISSZA VERSEMBERT!

119. Lávli (válaszként erre: 118. - Kvazir)
2018. nov. 30. 19:02

Jól vagyok, köszi!


Természetesen amikor veled foglalkozom, akkor a te őszinteséged érdekel.

Te írtál ki cikket őszinteségről, te írsz posztokat kissé nyegle stílusban hozzá, hát perszehogy a te őszinteséged érdekel, és nem xy-é.


Miért, miből feltételezed, hogy az én őszinteségemmel nem akarok foglalkozni?

Honnan ez a feltételezés benned?

Miért és milyen alapon?


Mért képzeled (képzelitek) többnek és jobbnak magatokat bárki másnál, anélkül, hogy mást ismernétek?


"Igaz ettől/ebből nincs mit tanulni. Végül is lehet minden olyan aminek adták/adják majd eltelik valahogy az a kis idő és meghalunk, de az előtte lévő pillanat a sajnálkozásé lesz, hogy miért nem tettem ezt vagy azt. Talán miért tettem így vagy úgy. Sok minden lehet kinek kinek!"


Tele lehet szórni a netet sokfelé ilyenekkel.

Itt ott vesszőhibákkal, melyek nehezen értelmezhetővé teszik a mondandót, de attól még nem leszel jobb.


Legyél alázatos!

118. kvazir (válaszként erre: 109. - Lávli)
2018. nov. 30. 17:05

Igen!!!

Pontosan ezt írtam!

Vagy tévedek!?

Amikor velem foglalkozol az én őszinteségem érdekel?

Mert a tieddel nem akarsz foglalkozni?

Vagy csak mert így jó?

A téma kerülése számomra érthető, és van is mindig menekülési út, keresni sem kell sokat.

Igaz ettől/ebből nincs mit tanulni. Végül is lehet minden olyan aminek adták/adják majd eltelik valahogy az a kis idő és meghalunk, de az előtte lévő pillanat a sajnálkozásé lesz, hogy miért nem tettem ezt vagy azt. Talán miért tettem így vagy úgy. Sok minden lehet kinek kinek!


Legyél jól!


MTI

117. 9cf0877606 (válaszként erre: 116. - Globus)
2018. nov. 30. 14:35
Gondolod?
116. globus
2018. nov. 30. 14:29
115 hsz-en keresztül gittrágás a semmiről :)
115. 9cf0877606 (válaszként erre: 113. - Az_Ágnes)
2018. nov. 30. 14:23

Kedves Ágnes!


Felvetődött Benned a gondolat, hogy valaki gúnyolódik... Kérlek, próbáld meg eldönteni, hogy valóban így van-e, vagy csak beleérzed ezt a hozzászólásokba.

Viszonzásul én is megpróbálom eldönteni magam, hogy a Te ominózus beírásodat el tudom-e fogadni tévedésnek.

Szívem szerint úgy vagyok ezzel, hogy "tévedni emberi dolog".

114. Lávli (válaszként erre: 112. - 9cf0877606)
2018. nov. 30. 13:10
😊
2018. nov. 30. 11:53

Sziasztok!

Lehet gúnyolódni(bocsánat, ha csak én érzem úgy.)Ebből félreértésből is tanultam valamit. Mégpedig azt, hogyha sietek nem kell leülni olvasni és főleg kérdésekre válaszolni. A felületességemből kifolyólag félreértelmezett kérdésre adtam egy olyan választ, ami nem állja meg a helyét. A gyorsan átfutott kérdésre az értelmezésem röviden az volt, hogy én raktam e be a linket ebbe a fórumba valahova? Azért is írtam, hogy nem én voltam.Számomra a tanulság az, hogy még mindig hajlamos vagyok a figyelmetlenségre, felületességre és evvel többet szükséges foglalkoznom, hogy ezt elhagyhassam és ne forduljon elő többet, ha lehet. Mivel semmi sincs véletlen én nagyon nem bánom, hogy ez így történt.

A helyes választ Kvazir megadta.Esetleg valakit az zavar, hogy ugyanabba a fórumba osszuk meg gondolatainkat, véleményünket?

Remélem nem, mert az igen furcsa lenne. Személy szerint azért írok ide is, mert hátha valakinek hasznos lehet.Legyen mindenkinek kellemes napja!Üdvözlet:F.Á.

2018. nov. 30. 08:41
„Tehát ne rettenjetek meg tőlük!" (Mt 10:26)
111. Lávli (válaszként erre: 110. - 9cf0877606)
2018. nov. 30. 08:01

"[ké·rüszʹszon·ta]: »Ki méltó rá, hogy felnyissa a tekercset, és feltörje a pecsétjeit?«” (Je 5:2; vö. még: Mt 10:27)."


(Prédikáló címszó alól másolva)

110. 9cf0877606 (válaszként erre: 109. - Lávli)
2018. nov. 30. 03:02

Hát igen...


Így sikkad el néha az őszinteség.

A viccelődések és félreértések között.

109. Lávli (válaszként erre: 108. - Kvazir)
2018. nov. 29. 19:52

Sokkal elegánsabb lett volna, ha most ide azt írod őszinteség gyanánt, hogy igen, Ágnes is és én is az a személy vagyunk, onnan, arról az oldalról.

Nem oknyomozásról meg kutakodásról beszélni ...

Ugyan miért ne olvashatná bárki azt az oldalt is?

Namost a kérdés bennem merülhetne fel, hogy azt a tevékenységet miért itt folytatni ... De nem merül fel, mert a válaszom egyből az lenne, hogy miért ne?

A lényeg csak az Őszinteség, ami a fórum címe.

108. kvazir (válaszként erre: 106. - Lávli)
2018. nov. 29. 19:14

Oknyomozó! Ez tetszik, mit is számít amit írók, ha lehet keresgélni!? Igen azt az oldalt én írtam néha még most is.

Szeretném tudni ez most mit is Jelent vagy számít?

Igen kitaláltad az_Ágnes az Ágnes és csak félre értette a kérdést. Eszébe sem jutott, hogy valaki azt az oldalt olvassa innen (vagy kutat) semmi baj. :)

MTI

107. az_Ágnes (válaszként erre: 106. - Lávli)
2018. nov. 29. 16:55
az nem én voltam.
106. Lávli (válaszként erre: 105. - Az_Ágnes)
2018. nov. 29. 15:38

Ne bolondítsuk egymást.

A 102-es hsz linkjére gondoltam természetesen.

105. az_Ágnes (válaszként erre: 104. - Lávli)
2018. nov. 29. 15:13
Szia! ha a 45. hozzászólásra gondolsz, akkor igen.
104. Lávli (válaszként erre: 103. - Az_Ágnes)
2018. nov. 29. 14:58

Szia! :)

Te vagy a lenti linken "az Ágnes"? 😊

2018. nov. 29. 14:24

Kellemes Napot Mindenkinek!

Azt veszem észre, hogy egyszerűen sokan már magától az "őszinteség"szótól félnek, félreértelmezik.-hárítanak.

Én úgy gondolom és tapasztalom, hogy lehetünk őszinték önmagunkhoz teljes mértékben, és ha azok vagyunk, akkor a külvilág felé sem nyilvánulunk meg máshogy. Egy idő után már képtelenek vagyunk rá. S, hogy néha jobb a kegyes hazugság stb.?Szerintem hosszú távon nem. Egy idő után mindig visszaüt és jobbik esetben "csak" kellemetlen, vagy rosszabb.Mert mi is a helyzet valójában? Nem merünk őszintén megnyilvánulni, mert féltjük magunkat. A társadalmi kirekesztettségtől, a pozíció vesztéstől, kellemetlenségektől, vitától, ... sorolhatnám még. Lehet embertársaink felé megnyilvánulni, hogy nem hazudunk, felvállaljuk önmagunkat.Ám nem bántunk meg senkit. Persze ez már a felelősségvállalás, ami újabb téma,ám szorosan kapcsolódik hozzá.Üdvözlet:F.Á.

102. Lávli
2018. nov. 29. 11:53

Itt válthattok szót "az Imrével", és a cikkek is itt találhatók.


[link]

101. 9cf0877606 (válaszként erre: 99. - Kvazir)
2018. nov. 29. 06:49

Viccelsz?

(Jó, hogy tudom.)

100. 9cf0877606 (válaszként erre: 98. - Birebora)
2018. nov. 29. 06:35
Csak türelem!
99. kvazir
2018. nov. 28. 19:40

Csak azt mutattam, hogy ha a gondolat létezne fizikailag a fejünk nem bírná. :)

Senkinek a fejében nem találtak gondolatot, máig!

Nézzetek utána!

A gondolat teremt, létezik, formálódik stb.

Csak egy kis idő és türelem kellene és meg is születne a tudat forradalma. (talán) a leg-leg változás ami csak volt valaha is.

Keresd hol van az a gondolat!?

Nem kell elkapkodni, csak lassan!

Hol van a gondolat, és figyelj!?


MTI

98. birebora (válaszként erre: 97. - 9cf0877606)
2018. nov. 28. 19:35
Nem tudom de biztos megtudjuk valamikor.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook