Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Őszinteség fórum

Őszinteség (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Őszinteség

1 2 3 4 5 6 7
157. VersEmber (válaszként erre: 154. - Dd9dec5381)
2018. dec. 9. 15:09

Én is köszönhetnék így el: Sok Szeretettel, azaz

SS


Azért van ennek egy "pici" áthallása...

156. dd9dec5381 (válaszként erre: 155. - VersEmber)
2018. dec. 9. 15:08
?
155. VersEmber (válaszként erre: 154. - Dd9dec5381)
2018. dec. 9. 15:07

Áááá nem..... :)

És manapság az..., hm..., na nem szólok semmit.

154. dd9dec5381 (válaszként erre: 153. - VersEmber)
2018. dec. 9. 15:03
Magyar Távirati Iroda? :))
153. VersEmber (válaszként erre: 151. - Dd9dec5381)
2018. dec. 9. 14:01
Az MTI-ről nekem nagyon más ugrik be...
152. Lávli (válaszként erre: 146. - Dd9dec5381)
2018. dec. 9. 13:17

Hát erre mondtam én, hogy kérem vissza Versembert! :D

(Fritta után szabadon)

151. dd9dec5381 (válaszként erre: 150. - 04424e865e)
2018. dec. 9. 12:57

Csak irigykedEL a frappáns elköszönésére. ;)

Fritta voltam.

150. 04424e865e (válaszként erre: 140. - Kvazir)
2018. dec. 9. 10:51
Ez a Tisztelettel Imre valami olyan név lehet, mint a Kovács Gültem.
149. dd9dec5381 (válaszként erre: 148. - Kvazir)
2018. dec. 9. 10:48

Nézd, ez egy webes felület, ahol elsősorban a beirásaink alapján alakul ki rólunk egy kép. Nem fogok és nem is óhajtok senkinek mélyebben utánaásni, aki meg érdekel, az tud róla.

Ez az őszinte véleményem, ha már ez a téma.

VE sem sértődött meg, pedig mi nem csípjük egymást különösebben.

148. kvazir (válaszként erre: 146. - Dd9dec5381)
2018. dec. 9. 08:36

Ne ítélj elhamarkodottan.

Nem beszéltél velem, és nem tudhatod milyen vagy ki vagyok.

A nyerseségem sosem volt hátrány, mert csak azt bántja aki terelni akar.

Még mindig ez a fórum téma: Őszinteség

Igaz erről lehet itt a legkevesebbet olvasni.

MTI

147. kvazir (válaszként erre: 145. - VersEmber)
2018. dec. 9. 08:32

Szavaim kiforgatása nem vezet el a saját őszinteségedhez. Mivel azt tapasztalom, hogy igazán nem a témáról beszélsz, gondolom nincs is róla véleményed. Esetleg mégis akkor azt írd. A személyeskedésed vitte el innen az embereket. Lelked rajta. Amikor csalással vádoltál és mellé fogtál te sem mondtad még csak azt sem, hogy bocsi. Nem baj. Kicsit sem számít mennyi hsz.-t írtál, ez csak azt mutatja, hogy van rá elég időd.

Most pedig ugyan azt mondom mit korábban, a témáról beszéljünk vagy ne.

MTI

2018. dec. 8. 20:08
Ezt is megértem, VE egy szerény ibolya MTI kartárshoz képest.
145. VersEmber (válaszként erre: 142. - Kvazir)
2018. dec. 8. 19:56

OK, OK! Egy rossz szót nem szóltam.:)

"Szerintem csak okos gondolatokat osztottam meg, míg ide nem értél." - írod.

Miután ideértem, már nem csak okos gondolatokat osztottál meg? :)

"... nem érdekel a véleményed, arról ahogyan gondolkodom." - szintén ugyanonnan.

Figyi, én már több ezer hozzászólást írtam, de azt nem írtam még senkinek, hogy nem érdekel a véleménye...

144. kvazir (válaszként erre: 143. - Fc05b4bfbb)
2018. dec. 8. 19:39

Természetesen, ha véleménye van valakinek és az a témához kapcsolódik, igen. Mert a vélemények a beszélgetések alapja. Amikor egy témát át/meg/ki beszélünk és arról gondolkodunk. Amikor ez más útra terelődik, az nem jó és valakinek sem hasznos.


Legyetek jól!

MTI

2018. dec. 8. 16:10

Én végig olvastam az első bejegyzést, de úgy láttam, hogy ezt egy pszichológus vagy egy egy pszichiáter írta. Kérdésem csupán annyi, hogy ezt egy diploma munkához kérdi, vagy valóban érdeklik a vélemények is?


Üdv!

142. kvazir (válaszként erre: 141. - VersEmber)
2018. dec. 7. 17:35

Szerintem csak okos gondolatokat osztottam meg, mig ide nem értél. Nem figyeltél, nem vagyok sértődős, mivel nem érdekel a véleményed, arról ahogyan gondolkodom.

Ez még most is az őszinteség fórum téma?

Amit írtál nem mondott semmit, mivel mind ezt tesszük. Írunk okosat és oktalant is, ki-ki.

Igaz az okos gondolatokra kevesebb az érdeklődő, mert ki is tudhatja az igazat? Vagy aki tudja, miért gondolja, hogy tudja. Vagy mit is tudhat a másik, hiszen mindennel tisztában vagyunk, stb. Többen szenvednek mit akik jól vannak! Ám még azt sem ismerik el, hogy szenvednek. Meg az alázat is! Ki volt alázatos úgy, hogy az igazat mondta? Mivel így megszólítottál, mondom én őszintén. Lehet nem szeretni, ezzel se jobb se rosszabb nekem. Van aki szeret és ez elég is és fontos is. Kedves igyekszem lenni, de nem mindig sikerül, mert vannak olyan dolgok (ha már őszinteség) amiket ne lehet kedvesen közölni.

Pl. Egyszer régebben a könyves boltomba bejött egy férfi.

Beszélgetés közben elmondta egy egészségügyi problémáját. Gondoltam (és teljesen őszintén) segítek neki amiben tudok. Megkerestem az általam már olvasott könyvet ami a betegségek jelentéséről szól. Nagy buzgalmamban (én naiv) oda lapoztam a keresett részhez és elkezdtem olvasni. Kár volt! Pár mondat után egy olyasmi jött,

hogy (nem szó szerint és itt ki sem írom teljesen, mert nem illik) "az ilyen ember erősen hajlamos a s***ny******".

gondolhatod milyen zavarba jöttem. Pedig a jó szándék vezetett. Olyan erősen tudatosult bennem, hogy azóta sem tettem ilyet. A lényeg az őszinteséghez kell egy légkör is. (ha nem magunkról van szó)

Igaz én mindig azt mondom, hogy ez is mindenkinek a saját felelőssége! Mert mi van ha teszem azt valaki hazudik nekem? (mondjuk itt az oldalon, tudom nem lehet ilyen, de mondjuk)

Meghallgatom és elfogadom az állítását vagy mondani valóját. Majd később kiderül, hogy nem igaz. Mond kinek kell a saját hazugságával szembenéznie? Én pedig miért kellene, hogy csalódót legyek, mivel nem várok semmit ezért amit kapok azt fogadom el.Nekem nem lehet hazudni, mert mindenki csak magának hazudik! Amikor nekem azt mondja valaki, (az olvasottak alapján) hogy ilyen vagy olyan vagyok, engem kicsit sem sért. Mert nem ismer és amit olvasott nem tetszett neki,

de mint azt egy ember mondta "az igazság nem tetszeni rendeltetett!"


Röviden "csak" ennyit tudtam mondani.


Legyetek jól!


MTI

141. VersEmber (válaszként erre: 140. - Kvazir)
2018. dec. 6. 20:57

Hello,

Ez nem a sértődékenyek portálja.

Én már voltam itt minden, csak úriember nem. :))

Ha van okos gondolatod, amit szeretnél megosztani, akkor tedd!

Ha nem okos gondolatod van, de szeretnéd megosztani, akkor is tedd!

140. kvazir (válaszként erre: 139. - 9cf0877606)
2018. dec. 6. 18:29

Kedves PaulA66!


Köszönöm, hogy válaszoltál és a véleményed elmondtad.

A kinyilatkoztatás (nevezet) vélemény vagy állítás azért tűnik annak, mert olyan olyan igazságokat tartalmazhat amit "csak" megbeszélni lehet, vitázni kevésbé.

Elő kívánkozik a (búcsúzás miatt), hogy emlékezetem szerint itt én lelehetnék megsértve. (ha sértődős lennék)

Mert ha jól tudom engem vádoltak ok nélkül csalással!!! Amikor pedig kiderült, hogy én azonos vagyok velem, semmi elnézés vagy bocsánat, inkább az angol.

Nekem mindenki "csak" addig lehet fontos, amíg önmagának fontos a jobb léte.

Ami a zsákban van vagy kibújik mind3enkinek a meglátása szerint. Mondhatnám, hogy: kint mint bent, lent mint fent! Nem akarok senkit sem fárasztani. Nem tudom kik olvassák a naplót amit írok, azt igen, hogy most van pár ember akit érdekel valamilyen módon ez a gondolkodás.

Szerintem ezt és az önkritikát is lehetne töröltetni már nincs rá szükség.

Öröm, hogy a búcsúzást át vetted.

Legyél jól és aki olvassa is!

Köszönöm, hogy szóba álltál velem. :)


Maradok Tisztelettel Imre

139. 9cf0877606 (válaszként erre: 138. - Kvazir)
2018. dec. 6. 03:16

Kösz, hogy válaszoltál!


Érdekes, amit a naplódban olvastam az alázatról.

Az alázat és az alázatosság nem mindig fedi egymást. Alázattal lenni egy beszédtéma iránt is LEHET.

A beszélgetőtársak iránt pedig tisztelettel... Talán...

Ha én úgy "nyilatkozok", hogy az már szinte kinyilatkoztatásnak hat - nos, az esetleg kellemetlen érzéseket kelt a beszélgetőtársban.

Én jónak tartom a cikkedet, melyet az őszinteségről írtál, de - végül is - nem érzem jónak ezt a fórumbeszélgetést. (A fent jelzett gondok miatt. Azaz azért, mert valahogy nem a "lényeg" "bújik ki a zsákból". S hogy így alakulgat, azzal vádolhatjuk a trolljainkat, de... Nos... ...DE szembenézhetünk azzal is, hogy mi magunk is "tettünk érte"...)

S itt (másokhoz hasonlóan) én is búcsúzom.


Legyél jól!

138. kvazir (válaszként erre: 137. - 9cf0877606)
2018. dec. 5. 19:59

Kedves PaulA66!

Itt tudod elolvasni a hosszabb választ:

[link]


Természetesen ha ragaszkodsz a címkéhez legyen illusztráció.

Igaz nekem nem az.

Igen minden ember ember, ez igaz.

Köszönöm a figyelmed.

Legyél jól!

MTI

137. 9cf0877606 (válaszként erre: 136. - Kvazir)
2018. dec. 4. 10:33

Tehát illusztráció. Köszönöm a választ!


Én sem tartom magamat annak. (Viszont - azt hiszem :-) - a troll is ember. Valahol a lelke mélyén.)

Hogy szerintem mi került színre? Lávli mát leírta: az, hogy kicsit kevés volt itt az alázat. (Ami, ugye, jó, ha van egy beszélgetésben.)


Köszönöm, igyekszem... (Több-kevesebb sikerrel.)

136. kvazir (válaszként erre: 135. - 9cf0877606)
2018. dec. 2. 20:24

Kedves PaulA66!


A videó: semmi egyéb nem volt a cél mint, hogy most láttam és gondoltam a témához tartozik. Itt az őszinteség, ott őszinteség. Ez volt az ok, semmi más. A dolgaim nagy részt hátsó gondolat vagy hátsó szándék nélkül történnek.

Azért is kérdeztem, hogy fontos-e, mert nem volt világos, hogy miért kell két dolog közt választanom. Mikor egyikem ad választ.


Nem, nem tartalak trollnak.

Mi az ami színre került szerinted?

És mi az amit nem válaszoltam volna meg, ha megkérdezik?

Kérdez bár mit és válaszolok.


Legyél jól!

MTI

135. 9cf0877606 (válaszként erre: 134. - Kvazir)
2018. dec. 2. 17:24

Én a témához kapcsolódva kérdezlek, sajnálom, hogy nem akarod érteni.

De nem baj, ha nem tartod fontosnak, rendben van így is. (A részemről.)

Hát persze, hogy nem végtelen az idő. Erről van szó - erről is szó van - ebben a te videódban. Meg az őszinteségről is szó van benne.


Engem is trollnak tartasz? (Mert én több mindenért, ami itt színre került, hálásnak érzem magam, hogy voltak-vannak itt, akik trollkodtak. Bocs, ha ez most rosszul hangzik!)

134. kvazir (válaszként erre: 133. - 9cf0877606)
2018. dec. 2. 15:53

Bocsi de nem értelek.

Fontos ez?

Mert örülnék ha a témáról is beszélnénk! (vagy nem)

Mindenki maga dönt, ugyan azt vagy jobbat.

Mint azt látod te is ez a trollkodás még azt is elűzte aki legalább olvasott volna véleményekről. Ám láthatóan kevesen vannak azok, akiket ez érdekel és beszélni is mernek róla.

Az idő nem végtelen az embernek.

MTI

133. 9cf0877606 (válaszként erre: 132. - Kvazir)
2018. dec. 2. 12:14

Nem lehet mindkettő; vagy az egyik, vagy a másik!


Mint 130. hozzászólás. (Hogy itt a vége, fuss el véle!)

132. kvazir (válaszként erre: 131. - 9cf0877606)
2018. dec. 2. 12:09

Legyen mind a kettő!


A végszó, milyen értelemben?


MTI

131. 9cf0877606 (válaszként erre: 130. - Kvazir)
2018. dec. 2. 06:00

Végszónak szántad? :-)


...Bennem motoszkál a kérdés: vajon ADALÉK vagy ILLUSZTRÁCIÓ ez, amit mutatsz a 130. háeszben?

130. kvazir
2018. dec. 1. 16:50
129. kvazir
2018. dec. 1. 10:33

Kedves Mindenki!!!


Szerény véleményem szerint, most már lehet folytatni ahol abba maradt a fórum téma! Mivel azt látni, hogy 9 ember is kedvencnek jelölte, ez azt is jelenti, hogy legalább ennyien elolvassák ami itt íródik. Szándékom szerint a beszélgetés témája "a magunkhoz való őszinteség"! Valamint az, hogy ez miként segíti és teszi jobbá a saját és a környezetünk életét!


Legyetek jól!

MTI

128. Lávli (válaszként erre: 127. - Kvazir)
2018. dec. 1. 10:11

"Gondolom itt mindenki elkezd félni, hogy jaj ne kelljen senkihez sem őszintének lennem mert akkor mi minden kiderül!"

Nekem ennyi bőven elég belőled, meg a csípőből "az nem én vagyok"-ból,

további kellemes diskurzust kívánok az őszinteségről! ;)

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook