Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Őszibarack diéta és pár hasznos tipp - ideje felvirágozni fórum

Őszibarack diéta és pár hasznos tipp - ideje felvirágozni (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Őszibarack diéta és pár hasznos tipp - ideje felvirágozni

2012. júl. 6. 16:54

Sziasztok! Van még erre valaki?! akkor hétvégére ésszel, de szabad vagyok?! Pl husit (hal,csirke) vagy tej terméket és mindezt sok salival?! az úgy működhet, ugye? bár imádom e a barackot, de sztem azért be fogok sokallni.... :D

pápuszi

2008. jún. 17. 10:11
És hétvégén mit lehet enni?erről nem olvastam semmit és érdekelne.Köszi mindenkinek
2008. jún. 16. 20:15

sziasztok!:)

ez a diéta tényleg hatásos??

nagyon szenvedek abban,hogy kevés a súlyfeleslegem..és gyosan szeretném leadni:)és sehogyse tudom...mert mindig vagy túl sokat eszem vagy túl keveset..így se nem hízok...de főleg nem is fogyok...és nem találom a megfelelő diétát:)tudnátok segíteni???

16. erikpipi (válaszként erre: 15. - NÁgi)
2008. jún. 16. 17:46

Tavaly azzal fogytam, de ahhoz nagyon szeretned kell a barackot:D

Ja, s igaz.

15. NÁgi
2008. jún. 16. 16:48
Sziasztok, éppen tegnap láttam a tv-ben egy müsort, ahol el mondták, hogy úgy is tudsz fogyni, ha minden nap el mondod legalább 20szor, hogy nem fog a kalória rajtam és persze látod magad elött a leendő képet magadról. Az összibarackos fogyiról meg csak annyit, biztos jó, de ha nem eszel bár mi jó lehet, vagy nem?!
14. erikpipi (válaszként erre: 13. - Dudlye)
2008. jún. 10. 18:03
Szóljál....
13. dudlye
2008. jún. 9. 23:49
hozzá akarok szólni az anorexia témához !
12. dudlye
2008. jún. 9. 23:48
?
11. tlia
2008. jún. 8. 19:05
Tök aranyos vagy lianela hogy beírtad. Én elmentettem, és ki is fogom próbálni.
2008. jún. 6. 10:37

Nem szeretnék kötekedni, de az zsírból soha nem lesz izom. Az lehet, hogy a zsír lemegy, és izom meg épül, de a kettő nem ugyanaz.

A másik, hogy a fekvőtámasz nem hát, hanem mellgyakorlat :o)

2008. jún. 5. 22:48
Női fekvőtámasz az amikor leteszed a térded. Így sokkal könnyeb mint ha a rendes fekvőtámaszt csinálod.
2008. jún. 5. 22:47
Vmágika.Ez méregtelenítés és elsősorban nem zsírt éget először hanem azt a sok rossz dolgot ami évek óta felgyült. Ahhoz pedig drasztikusan kell eljárni ha már engedtük a mérgek elraktározását. Fogyni is lehet tőle és ha valaki még szereti is a barackot akkor szép eredményeket érhet el. Lehet kombinálni a diétát a lényeg, hogy finom és laktat is, rost is ami a tisztít de egyéb más gyümik és zöldségek is vannak amik most nyáron tök jó hatással lehetnek ránk. Dinnyenapok stb stb :)))
2008. jún. 5. 22:07

Sziasztok!

Szerintetek ez a diéta tényleg használhat?

2008. jún. 5. 21:17
milyen az a "női" fekvőtámasz? :)
5. erikpipi (válaszként erre: 4. - 0c97fbb607)
2008. jún. 4. 14:40

Jaja nagy volt az öröm a piacon:))))))Új árú érkezett barack formájú:)))

Véletlenül bementem egy táska üzletbe. Bár maradtam volna a kirakatnál.:( Táskamániás is vagyok:)))

4. 0c97fbb607 (válaszként erre: 3. - Erikpipi)
2008. jún. 3. 17:59

Meg mertem volna esküdni,ha valaki ,hát te írtad ki ezt a fórumot:))

Belőled élnek a zöldségesek szezonban!:))

2008. jún. 3. 17:52
Vártam nagyon a barackot, tavaly szinte csak azon éltem nyáron. Abból is a kemény rostos a jó.
2008. jún. 3. 17:13
3 hét alatt -5 kiló?Ezt kíméletesebb,változatosabb diétával is el lehet érni!
2008. jún. 3. 17:03
Ez egy három hetes kúra ami méregtelenít, a felesleges vizet megszünteti szervezetünkből és még fogyaszt is. Ebben a diétában az őszibarack jótékony hatása járulhat hozzá fogyásunkhoz. Már nyakunkon a nyár, ilyenkor már nem is éhes annyira az ember és könnyeben végig tudja csinálni ezt a diétát. Az előnye az, hogy van tízórai és uzsonna is ami könnyebbé teszi a két "főétkezés" közötti időt! Nem vagy éhes és ez lenne a lényeg! Végülis ugyan olyan érzés mint ha azt ennél amit minden nap - minden étkezés lényege hogy megszüntessük az éhséget - csak most napra lebontva meg van szabva mit kell enned! Ennyi akaraterőnek pedig mindenkiben kell lennie, hogy végigcsinálja!

Ugrás a teljes írásra: Őszibarack diéta és pár hasznos tipp - ideje felvirágozni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook