Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Őszi szünet az óvodában - ti hogyan oldjátok meg? fórum

Őszi szünet az óvodában - ti hogyan oldjátok meg? (beszélgetős fórum)


12. ff36256613 (válaszként erre: 10. - Katus3)
2010. okt. 27. 18:13
Hát, hallod, fogalmam sincs. Mi nem megyünk, mert apa itthon lesz. Kérdezd meg, még van 2 napod, tényleg nem tudom:(
11. mimmo33 (válaszként erre: 7. - Kiraroli)
2010. okt. 27. 15:56
nálunk sincs
10. katus3 (válaszként erre: 6. - Ff36256613)
2010. okt. 27. 14:42
A Ti ovitokba nem lehet menni? Nálunk az újba ugyanúgy vihetném,csak összevont csoportok lesznek.
9. Móriczka (válaszként erre: 6. - Ff36256613)
2010. okt. 27. 14:39

Na erre mi vagyunk az élő példa!!Az az ovi ahová az én kisfiam jár ott nincs tavaszi és őszi csak a két ünnep közti téli szünet ,nyáron is csak 6 hetet tart zárva de akkor is maximálisan biztosítják a helyet a gyerekeknek a testvér oviban .


Nyilván ilyenkor minden csoportban csökken a létszám mert ahol van nagyobb testvér aki iskolás ott a kicsi is otthon marad.

De egyébként az oviban minden megy a maga medrében én is csak azért tudom hogy mikor lesz a szünet mert ilyenkor másként közlekednek a buszok (tanítási szünet miatt) .


Mellékesen pedig annyit ,hogy akár kis falu vagy nagy város ahol ti éltek már mint a fórum indító de minden esetben az önkormányzatnak kötelessége valamilyen megoldásról gondoskodnia .

de azt is látom hogy egyébként sem könnyű a helyzeted a kicsi miatt így viszont nem lesz egyszerű:-((

2010. okt. 27. 14:32
Nálunk sincs őszi szünet,de szóltak,hogy ha szeretném,itthon tarthatom jövő héten. Így is lesz,mert még Gyes-en vagyok a kicsivel.:-)
2010. okt. 27. 14:26
nekünk hálistennek idén nem lesz...
2010. okt. 27. 14:20

Hát, ilyen hülyeséget!! Régen, azért nem volt ilyen, még a suliban sem, nem hogy az óvodában. De nem egy óvónőtől hallom, hogy nem is mindenhol "divat" ez az őszi szünet...

Nekem, szerencsére pont véletlenül azon a héten van szabadságon a párom, ő "nyerte meg" a lurkót, egész hétre:)

5. Mamazon (válaszként erre: 3. - Patyoma)
2010. okt. 27. 14:20
Tényleg nem mondták, nekem meg eszembe sem jutott. Bár nem biztos, hogy ez jó megoldás lenne nálunk, tekintettel arra, hogy a kicsi még csak két hete kezdett ebben az új csoportjában. Szegényt most rángassam egy hónapon belül már a harmadik csoportba? :((
2010. okt. 27. 14:19
Nálunk is lesz őszi szünet, de összevont csoportot kötelesek biztosítani... és nem mellesleg nem kötelezhetnek arra, hogy tarts otthon a gyerkőcöt! Max megkérhetnek rá, hogy ha tudod, oldd meg.
3. patyoma (válaszként erre: 1. - Mamazon)
2010. okt. 27. 14:14
Kell lennie ügyeletes ovinak, kérdezz rá, nem szokták mindenhol reklámozni.:)
2010. okt. 27. 14:13
összevont csoport, ha más nem, másik oviban. Azt kötelesek biztosítani
2010. okt. 27. 14:10

Csak most szóltak az oviban, hogy november első hete szünet lesz + 12-én nevelés nélküli munkanapot tartanak. Kérik a kedves szülőket, hogy a gyermekek felügyeletéről maguk gondoskodjanak...


De jó fejek. A novemberi beosztásom már a múlt héten elkészült :((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook