Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ősz - Én vajon tudnék-e újat írni? fórum

Ősz - Én vajon tudnék-e újat írni? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ősz - Én vajon tudnék-e újat írni?

6. Anikó333 (válaszként erre: 2. - 0b18315731)
2011. okt. 25. 20:08
Nehéz újat írni de azt örömmel láttam hogy másoknak sikerült és van mit tanulnom egyszerűen csak szeretek írni
5. Anikó333 (válaszként erre: 3. - Sacinka)
2011. okt. 25. 20:06
együtt érzek és igyekszem jókat írni ígérem
2011. okt. 12. 23:34
igen .Ha felcseréled a az évszakokat és úgy álsz neki ,hogy az ősz a MEGTISZTULÁSÉ-talán új reményt adhat egy két költeményed azoknak akik aszavakat keresik éppen ilyenkor.....
2011. okt. 12. 20:57
Kedves Anikó! Nagyon szeretem az írásodat az őszről! Nagyon egybecsengnek a gondolataimmal, és az érzéseimmel!Én is roppant módon szeretem papirra vetni a gondolataimat.Négy évig írtam újságot, és elvégeztem a Népszava Újságíró Akadémiáját.Írtam verseket, Török-kori rajzos elbeszélő költeményt Baranyi Ferenc lektorálásával, és Lelki Egészségtan munkatankönyvet, ami 10 /!/ éve hever nyomdakészen a fiókom alján-kiadó és pénz híjján! Nyugdíjas gyógypedagógus- drámatanár vagyok,de nagyon hiányoznak a kreatív alkotások évei! Szeretettel üdvözöllek: Sára
2011. okt. 12. 17:46
Szia!Nem nagyon tudtál nézd el nekem eme őszinte válaszomat,de azért tetszett:-)Ha már írtál jót írtál csak újat nem.Viszont azért gratulálok én feltehetőleg ilyet se tudtam volna az őszről:-)Sőt,biztos!:-)))
2011. okt. 12. 13:08
Annyi mindent írtak már az őszről. Én vajon tudnék-e újat írni?
Úgy döntöttem megpróbálkozom vele. Lehet, közhelyesen hangzik, de szeretek írni. Van, hogy mindegy miről csak írhassak, hogy kiadjam magamból és megnyugodjak és átlássam a dolgaimat. Egyszerűen csak szeretek írni.
Ez is egyfajta "drog".

Ugrás a teljes írásra: Ősz - Én vajon tudnék-e újat írni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook