Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ostoba "okosságok" fórum

Ostoba "okosságok" (beszélgetős fórum)


1 2 3
61. ina87
2016. jan. 7. 14:57
tehát olyan dolgokat meséljünk el másokról amin egy világ nevet de ha valaki magára ismer esetleg akk elég hülyén fogja magát érezni,na ezt kihagyom
2016. jan. 7. 14:34

Ügyfelemmel beszélgetek (a nő 52 éves).

Kérdi, hogy a rokon gyerekei egypetéjű vagy kétpetéjű ikrek.

Mondom neki, hogy "de hát fiú és lány, természetes, hogy kétpetéjűek".

Mire ügyfél közli teljes igaza tudatában, hogy "miért, attól még lehetnek egypetéjűek."

2014. dec. 6. 10:35
megszületni
58. 33a6bf503b (válaszként erre: 4. - Ad96793c81)
2013. máj. 8. 02:12
ááá...
2009. okt. 10. 17:31
Egy "túlképzett" ismerősöm azt mondta, hogy nem tudják a nagyapjukat gondozni (egyébként nem is annyira öreg+beteg, csak épp útban van nekik), inkább beadják a NEVELŐintézetbe..(!)
2009. szept. 8. 17:44

Az egyik ismerősömnek beteg lett a kutyája.

Panaszkodott, hogy nehezen tűri az állat az autózást.

Kérdeztem tőle, hogy miért nem hívja ki az állatorvost.

Mire ő: " Azért, mert akkor fizetni kell."

Kérdeztem, hogy szerinte, ha beviszi, akkor nem kell?

Válasz: "Persze, hogy nem, hiszen rendes állatorvosi rendelőbe visszük".

2009. szept. 7. 21:25
Egy másik ismerősöm pedig teljesen ki volt akadva,amikor a metrón ülve elmeséltük neki,hogy most megyünk át a Duna alatt.Ő azt hitte,hogy megkerüljük azt.Kicsit hosszú lett volna az út!!!!:)
2009. szept. 7. 21:24
Egy volt gimnáziumi osztálytársam,az érettségin nyilatkozta,és valóban igaznak hitte,hogy a Hold és a Nap,ugyanaz a bolygó,csupán nappal Napnak hívjuk éjjel pedig Holdnak! :) vagy inkább :(?
53. Neenaa
2009. aug. 29. 16:23

Egyik nap összefutottam egy volt oszt.társammal..


ÉN: Hogy telt a nyarad? Voltatok valahol?

Ő: Igen, a Balcsin!

ÉN: Melyik városban?

Ő: Hát a Balcsin!

ÉN: De mégis merre?

Ő: Hát azt nem tudom..

(A csaj 24 éves..)

2009. aug. 8. 19:26

Az egyik rokonom nem valami nagy ász földrajzból, és ezt tudja magáról és vállalja is. Ő mondta egyszer, hogy Franciaország fővárosa Anglia! :D

Mennyire örülnének ennek az adott országok lakói??? :)

51. Neenaa
2009. aug. 8. 19:04

Unokatesómmal beszélgettünk a házunk előtt, éppen panasznapot tartottam neki (barátommal akkoriban kaptunk össze).

Miután befejeztem a mondanivalómat, egyszer csak a szomszédcsaj kikiált a szobaablakán, hogy:

"AKI AMILYEN VIRÁGOT SZAGOL, OLYAT SZIVAT!"


(Ki milyen virágot szakít, olyat szagol)


No comment....

50. Anka71
2009. aug. 8. 17:01
Ismerősömnek mondom: Ne haragudjon, hogy nem tudtam elmenni egy fontos továbbképzésre, de akkor Angliában nyaraltam. Mire a nő: Igen? Tavaly a lányom is ott nyaralt. Mire én: De a lányod Párizsban volt. Mire a nő: Igen, igen, hát Angliában, Párizsban.
49. Neenaa
2009. aug. 8. 16:52

Egyik ismerősöm felugrott hozzánk, és újságolta, hogy a szülei mennek nyaralni a jövőhéten. Kérdeztem tőle, hogy hová készülnek? Ide Európába vhová?

Ő: Dehogy! Hát Spanyolországba!!!

2009. júl. 31. 22:57

Ééébreeesztőőőőőőőő...!!!


Az egyik rokonom (nincs érettségije, de nem pénz- és lehetőséghiány miatt) fejtette ki a múltkor, hogy ő erősebb Xanaxot szed, mint egy másik rokonunk, mert a másik rokon 0,5 mg-osat szed, ő meg 0,25öset... Nekem akarta megmagyarázni, akit felvettek matek szakra egyetemre... :S Ráhagytam! :)

47. 673567bc24 (válaszként erre: 46. - Christine1979)
2009. júl. 24. 17:42
ahaa,ezt reggel olvastam,itt hoxán! :-)
46. Christine1979 (válaszként erre: 45. - 673567bc24)
2009. júl. 24. 17:41
Szalonozva? :DDDDDDDD
2009. júl. 24. 17:40
Előre is elnézést kérek,de ezt itt a fórumon olvastam,és nagyon édes volt:Éjfél után jöttünk ki a budaőrsi Tescóból és majdnem felkapott a szélvihar. Aztán az úton hazafelé végig letört gallyakkal találkoztunk. Jóformán hazáig szalonozva jöttünk. szlalom helyett! :DDDDD
44. Henyababa (válaszként erre: 34. - 40163fd81d)
2009. júl. 24. 17:34
Ez nagyon kemény.... :)
2009. júl. 22. 23:35

Valaki tudja merre van Feszt?


Ott van az a körkép... :DDDDDDD


Ja és ez megtörtént...ez a beszélgetés! :DDDDD

42. 40163fd81d (válaszként erre: 36. - Sylvia81)
2009. júl. 22. 23:31

:)))))))))))


Na igen,ez még abban az időben volt ,amikor a francia,kínai konyhaművészet nem volt divat:))

41. petka
2009. júl. 22. 23:11
Van meg sztorim. Ugyet inteztunk Spanyolorszagban amihez szukseg volt a hazassagi anyakonyvi kivonatunkra. Mi ott hazasodtunk, spanyol volt minden. Erre az egyik hivatalban kozoltek, hogy vigyem a kivonatot a sajat nagykovetsegemre/konzulatusomra es ott hitelesittessem. Felhivtam a konzulatust, mivel nem ertettem miert kellene odamennem. A fokonzul nagyon kedves volt, azt mondta hogy O itt mar semmin nem lepodik meg. Ugyan mar miert kellene egy ott keszult, spanyol dokumentumot egy magyar hatosag altal hitelesiteni???? Nem hisznek a sajat papirjaiknak? De olyan is volt, hogy valakitol erkolcsi bizonyitvanyt kertek hazassagkoteshez. A legjobb, meg amikor le kellett igazolni, hogy Magyarorszagon nem kell kihirdetni a hazassagkotest. Ezek mar nem velunk fordultak elo, csak a konzul Ur meselte.
2009. júl. 22. 23:10

Az egyik mobilszolgáltató telefonos munkatársától érdeklödtem, a külföldi tarifákról, mondtam a hölgynek hogy Frankfurtba mennyiért, mikor stb!!

Erre a hölgy:: aha, Frankfurt, az melyik ország???

39. Sylvia81 (válaszként erre: 38. - Petka)
2009. júl. 22. 23:04

Okos egy ember, az tuti! Vágtam, hogy szerinte N.o. fővárosa Bécs, azért kédeztem, hogy hol laktok... :D

Így a vízummal körítve meg mégjobban lejön, hogy még maga a pasi se nagyon tudta, miről is beszél!!! :D:D:D

38. petka (válaszként erre: 37. - Sylvia81)
2009. júl. 22. 22:58
Nem :) itt lakunk Mo-on. Hogy fokozzam a dolgot, vizum hosszabbitasrol lett volna szo. Eleve egy vizumot a befogado orszag ad ki, nem pedig ahonnet jon. Tehat hiaba megy a sajat nagykovetsegere, ezugyben nem tudnak semmit csinalni. A hab a tortan hogy Nemetorszag fovarosa Becs. Ezek utan tobbet nem erdeklodtem nala. :)
37. Sylvia81 (válaszként erre: 35. - Petka)
2009. júl. 22. 22:55
És akkor ti most hol is laktok??? Netán Svájcban, csak hogy jó legyen? ;)
36. Sylvia81 (válaszként erre: 34. - 40163fd81d)
2009. júl. 22. 22:53

Sajnos, ebben viszont a kolléganődnek van igaza, amennyire én tudom... A cukorborsó és a zöldborsó nem ugyanaz...

Ezt találtam:


A zöldborsó sajnos igen rövid ideig tartható el. Pár napig héjában, hűtőszekrényben eláll, de jól fagyasztható is - természetesen ekkor már pucolva, blansírozva érdemes elrakni!


A zsenge borsó hüvelyét felpattintjuk, és a ki zöld golyókat kivesszük, és azokat használjuk fel. Levesekhez az ép hüvelyekből szokás néhány darabot belefőzni, majd tálalás előtt kidobni.


A cukorborsó (nemzetközi neve: mange-tout, ami arra utal, hogy az egészet meg lehet enni) hüvelye igen zsenge, fogyasztható, ezért csak "szálkátlanítják", és a két végét levágják.


Természetesen a köznyelvben máshogy él ez a dolog...

És bocsi, nem kioktatás akart lenni!!!!!!!

35. petka
2009. júl. 22. 22:50
Egy ugyved, aki elotte magas rangu rendortiszt volt, el akart kuldeni bennunket a ferjem orszaganak nemetorszagi nagykovetsegere Becsbe.
34. 40163fd81d (válaszként erre: 33. - 1366d1807f)
2009. júl. 22. 22:45

Munkahely ,erről is eszembe jutott valami:)


Egy kávézóban dolgoztam ,és 3 -an váltottuk egymást.

Általában szabadnapokon is be szoktunk menni egymáshoz,hogy rendbe van-e a stand ,meg el mentünk kajáért egymásnak stb.

Egyszer elküldtem boltba cukor borsóért a munkatársam,és vissza jött ,hogy sajna nem volt.

Én értetlenkedtem,hogy ,hogy-hogy nincs,az mindig szokott lenni a fagyasztóba.

Ő elkezdte bizonygatni,hogy már pedig nem volt,végig nézett mindent és csak zöldborsót talált!!??!!:))

2009. júl. 22. 22:28
A régi munkahelyemen a karbantartó srácok elküldtek egy lányt a kiadóba, de rendesen megrendelő papírral, hogy hozzon nekik kanyarfúrót, meg reszelőzsírt. A másik lánynak meg adtak egy vödröt a kezébe, hogy hozzon egy vödör nedvesített ipari áramot.
32. mohonc
2009. júl. 22. 22:22

8. oszt. földrajz dolgozat:" Az Alpokban sok szarvasmarhát tenyésztenek, a Kárpátokban inkább teheneket."

:))

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook