Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Összhangban a sport és a diéta fórum

Összhangban a sport és a diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Összhangban a sport és a diéta

2010. márc. 2. 08:28

Jó cikk,köszi a tanácsot:)Valóban lehet fogyni mindenféle koplalás nélkül,csak a mérték kevesebb kell hogy legyen plusz fontos a torna:)

Mindenkinek Kitartás!!!!

2009. okt. 22. 14:48
Nekem is tetszik a cikk! Remélem nekem is bejön. Két hete majd' minden nap tornázom, közepes erősségel, nem is gyenge dolgokat csinálok, és nem is rohadt nehezeket :D. Majd meglátjuk :)
2009. aug. 23. 00:39

Nagyon jó cikk!


Teljesen egyetértek az alapelvvel: mértékletesen étkezni, és alapvetően az embernek nem kell megtagadnia magától a finomabb falatokat sem. Csak nem mindegy, mennyit eszik belőle és mellette mennyit mozog.


Az én életmódom annyiban más, hogy naponta legalább ötször eszem keveset (de van, hogy 6-7 x is egy nap), és minden nap eszem nyers zöldségeket és gyümölcsöt is. Én ezt fontosnak tartom.

2009. aug. 20. 13:58
Gratulálok!!!! Jól csináltad, hogy nem valami másba menekültél. Így a közérzeted is jobb lett. Na és tanácsnak is jó a többieknek!!!! Ügyes vagy! Remélem már a lelked is teljesen rendben!!!!
2009. aug. 19. 20:52
Azért nagyon ügyes vagy! Szép eredményt értél el, kitartást a továbbiakhoz.
2009. aug. 19. 20:51
Miért szakított veled a vőlegényed?
2009. aug. 19. 19:10
Gratulálok az eredményedhez! Remélem lelkileg is jobban vagy már, bár igaz, egy jó módszert választottál arra, hogy eltereld a gondolataidat, és még a közérzeted is alapból jobb. Minden jót Neked!
2009. aug. 19. 17:56
Gratulálok, örülök, hogy sikerült elérned a célod és hogy jobban, egészségesebben érzed magad! :)
3. sirq
2009. aug. 19. 16:33
Bizony jó, hogy időben ébredtél. Kitartás!!!
2009. aug. 19. 16:12
Gratulálok a cikkedhez!Jók a tanácsaid,a mértékletesség nagyon fontos.Fiatal korban kell megtanulni a kiegyensúlyozott életmódot,akkor talán érettebb korban is könnyebb lesz.Sok sikert a megtartáshoz is!
2009. aug. 19. 16:03
Nem mondanám azt magamról, hogy feltétlenül kövér vagyok. Inkább kissé túlsúlyos. Egy kis zsírpárna itt-ott, pár napos zabálások után jobban meglendül a mérleg nyelve. Másfél hónapja 72 kg voltam, ami kicsit sok a 165 centis magasságomhoz. Főleg a felső combomon, fenekemen és a derekamon gyűlt fel ez a felesleg. Szeretném megosztani veletek, hogy is jutottam oda, hogy most 61 kg vagyok.

Ugrás a teljes írásra: Összhangban a sport és a diéta

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook