Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Összeköltözzünk a kommunikációs problémák ellenére? fórum

Összeköltözzünk a kommunikációs problémák ellenére? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
113. Ági0830 (válaszként erre: 112. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 23:25
Igen, írd le, légyszi. Engem érdekel!
2022. jan. 5. 23:06

Köszönöm a tanácsokat, támogatást, sokat jelent nekem és erőt ad. ❤️

Tegnap alig tudtam letenni a könyvet, a másikat is megnézem holnap, hátha azt is le lehet tölteni. Sajnos ma nem tudtam olvasni nehéz és stresszes napom volt, most is csak tabletről pötyögök, alig akarta behozni az oldalt.

Holnap leírom mi volt, ha valakit érdeket.

111. liliom10 (válaszként erre: 110. - Syria)
2022. jan. 5. 09:44
Ez jó ! :)
110. syria (válaszként erre: 59. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 09:36
Hogy mit mondj neki? Csak ennyit: PÁ! [link] 😀
109. liliom10 (válaszként erre: 104. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 09:29

Ez is rendkívül fontos könyv !!!

" Kímélet nélkül- a köztünk élő pszichopaták sokkoló világa "

[link]

108. liliom10 (válaszként erre: 104. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 09:26

Mivel belém ivódott a rettegés a bántalmazó férfiaktól : " mindegyik gyanús, még biztos nem leszek abban, hogy nem kell tőle soha félni a jövőben", ezért a Te barátodtól is tartanék, ha én lennék a helyedben.

Mivel nem bírja elviselni, hogy ne neki legyen igaza, ki tudja, az egója hogyan reagál, ha szakítani akarsz vele ? Hiszen még a közeledbe is költözött ! És Te hálátlan, szakítani akarsz vele ? Biztos, hogy én nem a lakásomon mondanám neki, hogy befejeztem vele !!! És ha netán nagy vita, veszekedés lenne ? Hogyan dobod ki ? És ha fizikailag Neked támad hirtelen felindulásában ? Ha már úgyis vége, legalább jól megver ? Nagy a valószínűsége, hogy nem lesz ilyesmi. De mindenre készülj fel lelkileg !!! Én - ha már mindenképp a lakásodon akarsz vele találkozni - tennék a zsebembe egy mini hajlakkot vagy dezodort, a mobilomat is, és ha agresszívan kezdene közeledni, lefújnám, és kimenekülnék a lakásból, hívnám a rendőrséget.

Sajnálom, hogy anonim vagy, mert privátban tudnék olyanokat írni az apámról, hogy alig hinnéd el, mikre képesek ezek a pszichiátriára való emberek !

Hogy is van a mondás? Tartsd fenn a békét, de készülj a háborúra !

107. liliom10 (válaszként erre: 105. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 4. 21:54
Szívesen ! :)
106. liliom10 (válaszként erre: 104. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 4. 21:54
Az elmúlt pár héten én is hallgattam néhány videót Vinter Évától, nagyon tanulságosak !!!
105. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 103. - Liliom10)
2022. jan. 4. 21:40
Köszönöm a könyvajánlót, megtaláltam és letöltöttem.
104. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 90. - Solar-Tochter)
2022. jan. 4. 21:32

Huh, hát, nagyon jók ezek a videók! Felnyitották a szemem.


Kételkedtem, hogy az, de tényleg tipikus nárcisztikus. Ez a gázlángozás is annyira jellemző, és a "tojáshéjon lépkedésem".

Én is bizonyítékokat kezdtem gyűjteni, hogy mi hangzott el, hogyan, amit először letagadott, amikor meg már nem tudta tagadni, akkor engem hozott ki negatívan, vagy elbagatellizálta.


Még jó, hogy időben kiderült!


Ma kivételesen nem jött. Eddig minden nap beugrott vacsorázni (én nem szoktam este enni, legfeljebb valami könnyűt bekapok, viszont a kedvéért készítettem mindig valamit), de ma nem keresett. Holnap találkozom vele, írt egy üzit, hogy munka után eljön.

2022. jan. 4. 21:23

Ez a könyv nagyon jól bemutatja azt, hogyan válik valaki bántalmazóvá, miért nem tud a másik csak úgy egyszerűen kilépni a kapcsolatból, házasságból. Rendkívül tanulságos, tananyaggá tenném középiskolában !

[link]

102. liliom10 (válaszként erre: 65. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 4. 21:18

"Azt tapasztaltam, hogy jobb ha nem szólok, mert én húzom a rövidebbet."

Ez volt a gyerekkoromban, apám volt olyan, hogy csak neki lehetett igaza, még felnőttekkel szemben is. Mi, gyerekek anélkül is kaptunk rengeteg verést, hogy megszólaltunk volna. Nem tudom, hogy ő nárcisztikus volt-e, vagy simán agresszív, szadista. Viszont az önbizalmamat szinte a padlóra küldte, mert semmit nem csináltam jól,mindenbe belekötött. A lelki megalázás is mindennapos volt. Ezt csak azért írom, mert nyilván a kapcsolat elején az ilyen pszichésen beteg emberek igyekeznek jól viselkedni, de vannak jelek, amik figyelmeztetik a partnert, hogy valami nincs rendben.

Nem tudjuk, mit mesélt a szüleiről, van-e testvére, ismered-e , vagy csak messziről jött ember azt mond, amit akar ? Ha tudsz erről a pasiról pár dolgot, utánanézhetsz a neten is, hátha találsz valami " érdekeset" róla.

De ha már minden mindegy, akkor újra azt mondom, nagyon boldogtalan lennél, talán idegileg is kikészülnél, ha ezzel a férfivel folytatnád a kapcsolatot. Ne pocsékold rá az idődet, nem érdemli meg !

101. Scherlock (válaszként erre: 99. - Solar-Tochter)
2022. jan. 4. 19:19
Hova is? :)
100. Scherlock (válaszként erre: 97. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 4. 19:19
Komolyan? :o)
99. Solar-Tochter (válaszként erre: 95. - Scherlock)
2022. jan. 4. 19:14
Te nem tárgyalod ki, a stílusodból mégis bele lehet látni.
98. 55Judit (válaszként erre: 97. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 4. 18:33
Látod hogy össze tudod te szedni magadtól is a gondolataidat. Mondd meg annak a félnótásnak is ha legközelebb kioktat hogy ne haragudj, annyira butának érzem magam melletted, hogy nem tudom elviselni tovább. Menj el, és soha többé ne gyere vissza!
97. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 95. - Scherlock)
2022. jan. 4. 18:21
Nézd, nem nálam van a bölcsek köve, és ahogy látom, te sokkal okosabbnak tartod magad tőlem, de mégsem én járok be olyan fórumokban amik hülyeségek és hülyének tartom a FI-t, hanem te. Én a hülyéket igyekszem elkerülni.
96. Scherlock (válaszként erre: 92. - Solar-Tochter)
2022. jan. 4. 18:03

Meséld el kérlek, hogyan is lehet ebben segíteni?


Úgyis azt fog csinálni, amit akar.


Akkor meg?



Ja igen, ha nem azt írom, ami az elvárás, akkor sértegetek.

95. Scherlock (válaszként erre: 91. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 4. 18:01

:DDD


Ha lenne szed, nem tárgyalnád ki a magánéleted. :P

2022. jan. 4. 17:54
Köszönöm a linket, már az első percekben talált, mert 2 helyre jelentkezett, és mindkettőre felvették, a HR-es valóban úgy érezte, hogy megütötte a főnyereményt (én is így éreztem egykor). Éva Vinter többi videója is elgondolkodtató, belenéztem másik videójába, az is nagyon jó.
93. 55Judit (válaszként erre: 83. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 4. 17:52
Úgy kell. Addig szedd össze magad lelkileg, esetleg tükör előtt mondd el röviden és magabiztosan a sokkoló szöveget hogy lásd, milyen határozottnak fog látni téged. Készülj és légy ügyes, én drukkolok neked. Had érezze m ár hogy nem vagy az alárendeltje!
92. Solar-Tochter (válaszként erre: 89. - Scherlock)
2022. jan. 4. 17:33

Miért kell sértegetni? Szállj ki a fórumból.

Ha nem vagy képes segíteni, nem kell hozzászólnod. Ha mégis okoskodsz, akkor válogasd meg a szavaidat. Ezt a stílust legfeljebb otthon a családtagjaiddal engedheted meg. Ha eltűrik.

91. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 89. - Scherlock)
2022. jan. 4. 17:29

Ha lenne eszed, akkor látnád a különbséget a vernyogás és a segítség kérés között, és nem magyarázkodok hanem válaszolok annak ellenére, hogy egy troll vagy, aki itt szórakoztatja magát, mert nulla magánélete van.

Sajnállak, mert szerintem téged még soha senki sem szeretett, azért vagy ilyen kemény, és rúgsz bele másokba.

2022. jan. 4. 17:24
Ez nem egy szimpla sumák alak, hanem egy bántalmazó nárcisztikus carkupac. Mielőbb menekülj és soha többet ne állj vele szóba. Nem változik meg. Kérlek, a youtuben nézd meg Éva Vinter videóit. Ez az ember tipikus eset. [link]
89. Scherlock (válaszként erre: 88. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 4. 17:22

Akkor miért vernyogsz itt?


Kinek magyarázkodsz? :D

88. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 86. - Scherlock)
2022. jan. 4. 17:21

Ha én szakítani akarok, akkor szakítok, talán ezért sem ismerem fel az ilyen gerincteleneket, akiknek nincs vér a pucájában, hanem sumákolnak, simliznek, hogy a másik mondja ki.

De lehet, hogy csak szimpla bántalmazó, aki valóban velem szeretne élni, mindössze előtte világossá teszi, hogy egy nőnek hol a helye.


Ezzel szerintem megválaszoltam a következő kérdésed is. :)

87. Scherlock (válaszként erre: 85. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 4. 16:58
Ki?
86. Scherlock (válaszként erre: 84. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 4. 16:57

Akkor?


Neked sincs vér a pucádban.

85. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 81. - Scherlock)
2022. jan. 4. 16:50
Ez egy jó kérdés! Talán azért mert csak mostanában lett világos, hogy ki is ő.
84. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 82. - 37e1ff8723)
2022. jan. 4. 16:48

Éppen ez az, hogy az elején mindent megtett, hogy elbűvöljön, én voltam a "lelkitársa", még mindig azt mondja, hogy miattam költözött közel hozzám, és én nem akarok összeköltözni.

Valószínű, hogy az van amit írsz, és egy sumák alak aki csak kötekedni tud, de ahhoz gyáva, hogy elém álljon és bevallja, hogy berezelt, vagy, hogy már nem szeret.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook