Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Oscar telekocsi és BlaBlacar Car fórum

Oscar telekocsi és BlaBlacar Car (beszélgetős fórum)


9. Gabi1976 (válaszként erre: 2. - 9c351f3362)
2016. jan. 20. 10:06

Szia! Én évek óta Oszkárral megyek Bécsbe a tesómékhoz! Sokkal jobb, mint a vonat, és sokszor volt, hogy házhoz is vittek.

Először nagyon rettegtem, hogy idegenekhez kell beülnöm és másra kell rábíznom magam (nem vagyok egy díjbirkózó alkat), de aztán az első 5 perc után láttam, hogy nincs mitől félnem.

Többféle autós van amúgy: vannak akik végig beszélgetnek inkább, de úgy is utaztam már, hogy szinte végig egy mukkor sem szóltunk egymáshoz és mindenki olvasott vagy aludt (kivéve a sofőrt :) )

A Blablát próbáltam, de nem jött be. (sokszor tiszta hülyeségeket dob ki a keresőjük, meg sok a külföldi sofőr, akikhez tutira nem ülnék be... Egyszer volt, hogy Hajdúböszörménybe mentem volna és kiadott Párizs - London utat. Nagyon vicces :) )

Szóval, ha rám hallgatsz, csak az Oszkár! ;)

2016. jan. 19. 15:04
Én vinni szoktam utast ha úgy megyünk haza Ausztria-Magyarország között. Nem volt panasz eddig ránk :D Blabla Car-ra most regisztráltam, előtte a helyi csoportokba hirdettem meg az utat.
2016. jan. 19. 15:02
Többször használtam Pécs- Zalaegerszeg, illetve Pécs- Budapest viszonylatban, negatív tapasztalatom nem volt, gyorsabb, és olcsóbb, mint a tömegközlekedés.
2016. jan. 19. 14:25
Én gyakran "oszkározom" Pécs-Budapest útvonalon mint sofőr, nekem nagyon bevált.
5. gabbbicica (válaszként erre: 2. - 9c351f3362)
2016. jan. 19. 14:24

én sokszor utaztam már így, vonatjegy, IC pótjegyyel, 180 km-re 4005 Ft/út, ugyanez oszkárral 1800-2200 között autótól, sofőrtől függően.


Én foglalás előtt mindig elolvasom, hogy a régi utasok milyen értékelést írtak, és ahol sok a negatív, oda nem foglalok. Kb 15-20 alkalommal utaztam már így, negatív élményem nem volt.

2016. jan. 19. 14:04
egy ismerősöm rendszeresen jár belföldön az oscarral,jó árban viszik és teljesen elégedett,heti rendszerességgel használja a szolgáltatást.
2016. jan. 19. 13:44
én még nem használtam, de egy ismerősöm gyakran utazik így belföldön, és meg van vele elégedve (oscar telekocsival)
2016. jan. 19. 13:17
sziasztok! érdeklődnék, hogy használta e már valaki ezt a szolgáltatást. akár hosszabb távra, külföldre is érdekelne, hogy milyen véleményekkel vagytok az utazásról. köszönöm
2016. jan. 19. 13:16
Oscar telekocsi, Blabla Car, használta már valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook