Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orvossal való párkapcsolat fórum

Orvossal való párkapcsolat (beszélgetős fórum)


1 2
8. Lili85 (válaszként erre: 6. - Timycat)
2019. nov. 21. 09:25

Kedves Timycat! Először is köszönöm, hogy írtál. Másodsorban mivel nem ismered a teljes képet, így kérlek az utolsó negatív hozzászólásodtól kímélj meg. Nem értem, hogy miért kell rögtön bántó dolgokat leírni egy ismeretlen részére.


Üdv,

Lili

7. Bless the child (válaszként erre: 1. - Lili85)
2019. nov. 21. 09:22
Eü dolgozóként még soha semmivel nem fertőztem meg a családom és ilyen para még soha nem fordult meg az emberem fejében
6. timycat (válaszként erre: 1. - Lili85)
2019. nov. 21. 09:19

Atyaég hogy neked mik jutnak eszedbe 😮. Ezen így mennyit gondolkodtál?


Semmi bajod nem lesz egy orvostól, max. erősödik az immunrendszered.


De szerintem ne keveredj vele kapcsolatba, kíméld meg őt magadtól.

5. tamtamano (válaszként erre: 4. - Lili85)
2019. nov. 21. 09:18

Kedves Lili85!


Értem ,simán helyezni akarsz! :) 😉

4. Lili85 (válaszként erre: 3. - Tamtamano)
2019. nov. 21. 09:16
Kedves Tamtamano! nem erre akartam kihegyezni a kérdést! :)
3. tamtamano (válaszként erre: 1. - Lili85)
2019. nov. 21. 09:13
Jobb mintha egy nőgyógyász lenne, aki este már annak is örül, ha arcokat lát...😂
2019. nov. 21. 09:04

Az egészségügyi dolgozók szervezete kifejleszt egy védekező mechanizmust, sokkal ellenállóbbak, mint a legtöbb földi halandó. És kezet is sokkal többször mosnak.

De ha a te fejedben állandóan az ketyeg, hogy vajon milyen fertőzést fog rád vinni a pasid, akkor nem szabad orvossal randiznod.

2019. nov. 21. 08:59

Sziasztok!


Van egy orvos, aki udvarol nekem. Az a problémám, hogy kórházban belgyógyászaton és fertőző osztályon is dolgozik, illetve kisebb műtéteket végez. Rengeteg a kórházi fertőzés, attól tartok, hogy mivel sokkal jobban ki van téve ezeknek a bakteriális fertőzéseknek, nekem is hazahoz ezt azt. Nem csak annak, amit érintéssel lehet összeszedni, hanem ami a levegőben van (sokkal koncentráltabban, mint bárhol máshol). Ti bele mernétek kezdeni egy ilyen kapcsolatba?


Köszönöm a válaszokat,


Lili

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook