Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orvosnak hálapénzt előre adni hogyan? fórum

Orvosnak hálapénzt előre adni hogyan? (beszélgetős fórum)


1 2 3
8. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 7. 14:22

Nem lett volna szabad lemondanod az időpontot, csak utólag.

NEAK várólistája neten van, elérhető.

[link]

Itt megnézheted, hogy adott városnak adott jellegű műtétjére mennyi az előjegyzési idő. Ha valakinek csúszik az időpontja és kiderülne, hogy mutyi miatt, állásával játszik az orvos. Egyszerűbb, ha kinézel egy olyan térséget, ahol rövidebb, és megpróbálsz ottani orvossal konzultálni, hogy szabályosan kerülj listára.

Értjük, hogy fájdalmaid vannak, de mindenki így van ezzel, aki soronkívüliséget szeretne, nem? Olyan beteg nincs, akinek nem sürgős :)

7. delbuk (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 7. 14:14
Elore nem fogadhat el penzt, mert az konkretan buncselekmeny. Az alapjan, amit irtal, van egy tippem a betegseggel kapcsolatosan, sot akar az orvosokkal kapcsolatosan is, hogy kikrol lehet szo, ok nem hiszem, hogy kockaztatnanak, szoval en elore boritekot nem lobogtatnek, de ha tudsz negyszemkozt beszelni vele, akkor rakerdezni lehet. Esetleg a maganrendelesen gyakrabban rakerdezni a lemondott idopontokra ( vagy oda beszaladni “osszebaratkozni” azzal, aki az idopontot adja, hogy hamarabb olyan pozicioba kerulj, hogy egyaltalan beszelhess az orvossal).
2020. febr. 7. 14:06
Mármint konzultációra 1,5hónap.Én akkor már műtőasztalon akarok lenni.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Szőkelédi)
2020. febr. 7. 14:06

Orvos már megvan.2 is lenne.Az egyik hülyít 6 hónapja a másiknál meg hosszú a várólista.

Vidéket jól eltalátad.Pont ott voltam a héten.Nem vállalt el a kiszemelt doki.Így marad az akihez jövőhéten megyek és ezért is a kérdés.

Sebészeti műtét.Speciális szakterülettel,úgyhogy nem véletlenül szűkült le ennyire a kör.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Pteri)
2020. febr. 7. 14:03

A magánrendeles kiesett.Hivtam őket 1,5hónap múlva lenne időpont.

Es azt lehetne szerinted,hogy megkérem h négyszemközt beszéljünk?Vagy kérdezzek rá mennyi lenne az ára egy mielőbbi műtétnek?

2020. febr. 7. 13:54
Szerintem: Elmégy a kiválas ztott orvoshoz. Elmondod a problémát €s mondod, hogy nagyon hálás lennél, ha mielőbb tudna segíteni. Ha erre mond valamit, hogy pl.2 hét múlva megműt, azonnal előkapod a borítékot. Vagy ha van magánrendelése, ahol nem műt csak vizsgál, oda mész és ott simán meg lehet 4szemközt beszélni mindent. Mit, mikor, mennyi?
2. szőkelédi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 7. 13:54
Szia! Nem tudjuk mi a baj ,így nehéz. Szeged? Pécs? Érdeklődtél már? Először orvos kellene,én is elég speciális eset voltam.
2020. febr. 7. 13:37

Sziasztok!


Mielőtt megköveznétek leírom a történetem.

Teljes elkeseredésemben szándékozom a fenti dolgot megtenni.

Van egy elég komoly egészségügyi problémám,ami miatt egy kb 3-4órás sebészeti műtét vár rám.Amint ez kiderült elmentem több helyre,olyan orvosokhoz akikről jókat hallottam/olvastam.

Az első doki akihez áprilisban mentem közölte szeptemberben tud csak megműteni.Nem volt annyira szimpatikus a doki,de beirattam magam, hogy időpontom legyen.

Közben elmentem még 2 orvoshoz.

Az egyik nem vállalt.A másik lett a befutó aki mint ember is szimpatikus volt és nem csak a szaktudása.

Miatta lemondtam az előző időpontom,mert mondta,hogy 1hét múlva meg is műt.

Ennek 6 hónapja:-(

A fájdalmaim egyre nagyobbak,már napi szintüek.Mint később megtudtam,itt ilyen várólista van.Kár,hogy ezt az orvos nem közölte,csak kaptam mindig a hitegetést,hogy jaj elnézést tudja látja,hogy minné előbb megkell csinálni,jövőhéten hívjuk...na és ez így megy azóta is.

Megelégeltem.Leutaztam 200km-et vidékre,mert ott is hallottam egy jó orvosról.Megnézett,nagyon rendes volt de közölte én speciális szakterület vagyok sajnos nemtudja megcsinálni a műtétet.

Na de még itt is pozitív próbáltam maradni gondoltam visszamegyek jövőhèten ahhoz aki anno előjegyzett.Tegnap viszont megtudtam,hogy abban a kórházban is már késő őszi előjegyzés van.

Na itt készen lettem.

Nem alszok,nem eszek,ki készültem a sterssztől és félelemtől,hogy addig komplikáció lesz.

Ezért végső elkeseredésemben gondoltam arra,hogy miutan magánra 1,5millam nincs,de pár 100assal meggyorsítanám a dolgot.

Tudom utána kellene,de nekem most a lényeg h túl legyek a műtéten,mert a napi,2napi fájdalomcsillapító nem megoldás.

Ti hogyan csinálnátok!


Fontos!!!!

Aki támad és ellene van mert nem került még ilyen nehéz helyzetbe,kérem ne is írjon!!Csak attól kérek tanácsot aki kényszerült már ilyenre.Támadásra nem is reagálok!!

Köszönöm azoknak akik segítenek tanáccsal.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook