Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orvosnak hálapénzt előre adni hogyan? fórum

Orvosnak hálapénzt előre adni hogyan? (beszélgetős fórum)


1 2 3
68. Hmkati (válaszként erre: 7. - Delbuk)
2020. febr. 23. 08:44
Több ismerősöm is borítékot kényszerült adni ELŐRE, hogy időpontot kapjon. Aztán a műtét előtt újra a megbeszélt összeget, külön a sebésznek, külön az altatósnak, a kontrollokon ismét. ÁLLAMI KÓRHÁZ!!!
67. BorosTyánka (válaszként erre: 63. - 9b10f3d7ff)
2020. febr. 8. 17:18

Nagyon tetszik a válaszod.

Az én tapasztalatom 95 %.

66. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 59. - Pteri)
2020. febr. 8. 15:29

Sajnos ezt kizártnak tartom,mert addigra már bent lesz mire megyek.Azt mondjátok a négyszemközt kérés nem jó ötlet így marad a nagyon hálás leszek kifejezés.Ezt ugyan érti majd más is de a lényeg,hogy a doki is értse.


Köszönöm a kedves szavakat.

65. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 60. - Pteri)
2020. febr. 8. 15:27
Köszönöm
64. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 63. - 9b10f3d7ff)
2020. febr. 8. 15:27
Pont a felsoroltak közül egy ilyen műtét vár rám.
63. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 62. - Lávli)
2020. febr. 8. 11:50

Nem vesztegethető meg mindenki, vannak olyanok is, akik egy fillért nem fogadnak el, ezek vannak kevesebben, tiszteletem nekik! De ha hiszed, ha nem, a tapasztalatom az, hogy min. 70%-a elvárja a hálapénzt, vagy igenis megvesztegethető. Van rálátásom, nem csupán csak ahogy gondolom, azt írom le.

Természetesen, egy infarktussal azonnal ellátnak, mert életmentő. De, igaz a ráknál is nagyon fontos mindennap, ott már nem biztos, hogy időben kerül a beteg kellő ellátáshoz.

Vagy egy ínszalagszakadás, ha nem műtenek időben az összehúzódik bonyolultabb lesz később. Ugyanez a sérv, a protézisműtéteknél is.

Ha valaki érzi valami nincs rendben a szívével, várhat 1-2-3 hónapot is, addig simán meghalhat.

62. Lávli (válaszként erre: 61. - 9b10f3d7ff)
2020. febr. 8. 11:21

Azzal egyet értek, hogy nem mindenki jut kellő ellátáshoz, ebbéli sajnálatomat sokszor kifejeztem már ebben a fórumban is.

Azzal nem értek egyet, hogy ez azért történik meg, mert nem lett megvesztegetve az orvos, klinikavezető ( ! ) stb.

61. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 56. - Lávli)
2020. febr. 8. 11:17
Vannak speciális helyzetek, ahol kell, mert olyan rettenetes hosszú a várólista. Nem tudom, neked mihez nem kellett, nem is kell, hogy leírd, de hidd el nem mindenki jut kellő ellátáshoz.
60. pteri
2020. febr. 8. 09:29
Most olvastam végig az egészet. Remélem lesz megoldás. Én megértelek. Mi a férjem szívműtétjével csináltuk végig ezt, várunk a műtétre, várunk az időpontra, várunk meghal-e addig. Szörnyű.
59. pteri (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 8. 09:16
Szerintem igen. Ha előbb beszélsz vele, mielőtt odamennél, megkérdezheted, hogy van e rád pár perce négyszemközt. Semmi vesztenivalód.
58. semleges (válaszként erre: 52. - Regin_a)
2020. febr. 8. 06:57
Már pedig ahogy mindenhez, bizony ehhez is kell kapcsolat, protekció!
57. Lávli (válaszként erre: 56. - Lávli)
2020. febr. 8. 04:21
Hidd el.
56. Lávli (válaszként erre: 53. - 9b10f3d7ff)
2020. febr. 8. 04:21
"ha nagy a gond" ...- sose kellett érte fizetnem, hogy ellássanak maximálisan.
55. unom
2020. febr. 7. 23:26
Na, ezért kellene a hálapénzt letöltendő börtön el honorálni, annak aki adja,és aki kapja.
54. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 7. 22:30
Ha gondolod, írj privát üzenetet, lehet tudok segíteni. Nem ígérem 1000%-ra, mert nem tudom milyen orvosra van szükséged, de elképzelhető tudnék segíteni.
53. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 47. - Lávli)
2020. febr. 7. 22:19
Hidd, el hogy van az a pénz, amiért lehet kapni időpontot. Mindig van olyan orvos legyen az klinika vezető is. És pont tesznek rá, hogy büntetik vagy sem. Aki beteg az meg fizeti, És az vesse rá az első követ, aki nem küzdene az egészségéért, az életéért, ha nagy a gond.
52. Regin_a (válaszként erre: 46. - Df1e1c376c)
2020. febr. 7. 21:45
Tudod ez ugy van,hogy ha halálomon vagyok, leszarom hogy hogy te vagy bárki hányadik a sorban. Ha van kapcsolatom vagy elég pénzem, eléd nyomakodom
51. Lávli (válaszként erre: 49. - Delbuk)
2020. febr. 7. 21:26
Borzasztó. 😟
2020. febr. 7. 21:22

Részemről befejeztem ezt az egész fórumot.

Köszönöm mindenkinek aki normálisan válaszolt.

Nyilván ha az egészségem nem tenném kockára a további több hónap várakozással,fel se merült volna ez bennem.

30éves létemre levagyok százalékolva,na ez se ok nélkül lett ám.Úgyhogy Fat Black örülj annak,hogy egészséges vagy és addig ne ítélj amíg nem kerülsz ilyen helyzetben.

A többieknek szép estét.

Sziasztok!

49. delbuk
2020. febr. 7. 21:15
Sajnos tenyleg van olyan mutet, amire tobb, mint fel-1 ev a varakozas, es az endo pont olyan betegseg, aminek az aktualis allapota kivulrol nem tudhato, es sokszor az eletminoseg sem a sulyossagatol fugg. Tavaly mutottek 2x, en mazlista voltam, nem volt bel erintettsegem, ezert gyorsan bejutottam. Az egyik szobatarsam “csak” 9 honapig vart, a masik ket evre kapott idopontot, de mazlija volt, mert a korhaz kapott valamilyen tamogatast, es igy masfel ev utan megmutottek. Olyan szobatarsam is volt, aki mar egyszer befekudt, de a mutet napjan hazakuldtek, hogy megsem fer bele. Pont a heten hallottam, hogy az endo centrumba a Soten elso vizites idopontot juliusra tudnak most adni, es az ugye meg messze nem a mutetet jelenti. Szoval igen, sajnos van ilyen, es van az a fajdalom, amikor az ember csak azzal tud foglakozni. Bar en vleg nem azt az utat valasztanam, mint a kerdezo, de szerencsere nem vagyok a helyeben, nem jartam vegig az utjat, ezert nem itelkezem. 😟
2020. febr. 7. 21:10

Esküszöm,hogy nem adtak időpontot.Legutóbb már emailben kértem mégsem adtak.Én se találkoztam még ilyennel pedig több műtétem volt mint másnak egy életen át.Itt ugye adtak ahova jövőhéten megyek,de sajnos lemondtam,mert nem gondoltam,hogy így hitegetnek majd.

Meg is bántam elhiheted.

Köszönöm a jó kívánságot.

Szép estét neked.

47. Lávli (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 7. 20:55

Én nagyon megértem azt a kétségbeesést, ha valaki kilátástalannak érzi a helyzetét. De ebben a történetben nekem vmi nem kerek. Ha egy TB támogatott műtét indokolt, annak kitűznek egy időpontot (azt se fél-, egy év múlva), és elvégzik, nem kell a betegnek kilincselni, hogy ki vállalja és mikor.

Kívánom neked a legjobbakat!

(És időpontért tényleg nem fogsz tudni se kit lefizetni)

46. df1e1c376c (válaszként erre: 42. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 7. 20:49

Miert gondolod, hogy a kockas pulcis, csoro, egesz eleteben gurcolo Mari neninek, akit 2 eve vettek a listara elite Kell teged engedni a mutoben?


Mondj egyetlen beteget a listen, akirol tudod, hogy brahibol van ott, es nincsenek fajfalmai.

Nem velem akarsz kicseszni, te kis utolso csalo, hanem azokkal, akik igyanolyan vagy hasonlo problemaval varnak.

45. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - Lávli)
2020. febr. 7. 20:47
Ên már nemtudom mit kellene tennem.Bele betegszek ebbe az egészbe és sajnos nem ok nélkül gondoltam erre a verzióra..én 2x adtam eddig hálapénzt,de azt tényleg szívből mert az életemet mentették meg az előző műtéteimmel.Ilyenre álmomban se gondoltam volna,hogy egy előjegyzésért már erre kényszerülök.Elkeserítő.
44. df1e1c376c (válaszként erre: 43. - Df1e1c376c)
2020. febr. 7. 20:45
Meg a gyerekeket is.
43. df1e1c376c (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 7. 20:44

Gondolod masok hobbivol varnak?


Szerintem Aki vesztegetessel lebukik, orokre ki kellene zarni a TB-bol.

42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Df1e1c376c)
2020. febr. 7. 20:43

Nem kívánok neked semmit csak éld azt át amit én az elmúlt 3 évben.Utána,ha ez meg van én is írok neked hasonló szépeket.

Na takarodj innen.

41. Lávli (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 7. 20:43

Egyszerűen tragédia ez a hosszú várakozási idő.

Ha indokolt a műtét -márpedig feltehetően az, akkor azt kivételes esetben lehet halasztani, de állandóan tologatni az időpontot nem.

És pénzzel sürgetni sem: senki sem fog ezért az állásával játszani.

40. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 7. 20:37
Nem kentszerultel te semmire, es azt kapod, amount t megerdemelsz. Ha nincs 1'5 milliod varj miutan pattogtal!
2020. febr. 7. 20:37
Igazából a sok tanács után,amit nagyon köszönök,arra jutottam annyit kellene valahogy megemlítenem a dokinak,hogy nagyon hálás lennék egy közeli dátumért.A probléma csak annyi,hogy ezt hogyan említsem meg pl egy asszisztens előtt,ha azt írjátok négyszemköztre ne hívjam,mert az kellemetlen lenne neki.Így viszont nekem lesz kellemetlen más előtt ezt mondani.Úgyh továbbra is gondban vagyok most ezzel
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook