Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orvosi vizsgálat előfeltételei - segítsük egymást a tapasztalatainkkal! fórum

Orvosi vizsgálat előfeltételei - segítsük egymást a tapasztalatainkkal! (beszélgetős fórum)


7. moonlight13 (válaszként erre: 6. - Pan Dóra)
2012. aug. 5. 20:49
Ez csak most jutott eszembe. Ugyanis nem vagyok rendszeres véradó, kb. 10 évenként vettek tőlem vért.
6. Pan Dóra (válaszként erre: 5. - Moonlight13)
2012. aug. 5. 20:19
Na, látod?! Van új a Nap alatt! Köszi! :)))
2012. aug. 5. 18:22
Akkor leírom, hogy én meg vérvétel előtt nem ittam. Alig tudták levenni a vérem. Utólag közölték, hogy 2-3 pohár vizet kellett volna innom.
4. 9c8432d068 (válaszként erre: 3. - Pan Dóra)
2012. aug. 5. 14:23

Igazat adok neked.


Mindjárt le is írom,hogy hasi ultrahang előtt sem szabad enni és inni. Viszont,ha kismedencei ultrahangot csinálnak,akkor tele hólyaggal kell menni.

3. Pan Dóra (válaszként erre: 2. - Moonlight13)
2012. aug. 5. 14:19

Ha mindenkinek minden evidencia lenne, akkor ez és a hasonló portálok értelmüket vesztenék :)


Ezzel a topiccal az lett volna a célom, hogy összegyűjtsük azokat a tapasztalatokat, amik váratlanul értek minket, és ha csak egyetlenegy ember fogja hasznosnak találni, már nem éltem hiába :)))

Vannak egyébként itt a Hoxán olyan fórumok, amiktől meg nekem áll égnek a hajam, de nem oktatom ki az indítóját, hanem egyszerűen nem szólok hozzá...

2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Pan Dóra)
2012. aug. 4. 17:06
Ennek a fórumnak mi értelme van? Inkább azt a helyet kérdezzétek meg erről, ahová mentek. Én mindig ezt tettem, és akkor meg is kaptam a megfelelő választ rá!
2012. aug. 4. 15:29

Tegnap a buszmegállóban egy idős úr arról panaszkodott az ismerősének, hogy hasi CT-re ment, de mivel az orvosa nem közölte vele, hogy előtte se nem ehet, se nem ihat, hazaküldték, mert indulás előtt megreggelizett.

Én pár évvel ezelőtt az anyukámmal jártam így, őt ennek ellenére fogadták, a másfél liter kontrasztfolyadék megivása azonban így is váratlanul érte.

Ez viszont jó tapasztalat volt számomra, aki szintén semmi előzetes infot nem kaptam.

Ezt a topicot azért indítottam, mert biztos vannak olyan diagnosztikai vizsgálatok, amik hasonló előfeltételekhez kötöttek, és ha már az orvosaink elhallgatják ezeket, segítsük egymást, hogy felesleges stressz ne érjen minket a rendelőben!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook