Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orvosi műhiba miatt lehet az abortusz idejét meghosszabbítani? fórum

Orvosi műhiba miatt lehet az abortusz idejét meghosszabbítani? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2020. dec. 16. 12:26
Barcsak ugy lenne😔
304. NomNom (válaszként erre: 303. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 16. 12:24
Szerintem unatkozol 🤷‍♀️
2020. dec. 16. 12:16
Úgy érzem hogy nem én irányítom egyszerűen csak rettegek
302. NomNom (válaszként erre: 301. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 16. 12:15
Picit. Nem tudom minek rontod el magadnak ezt az időszakot. Totál felesleges és értelmetlen.
2020. dec. 16. 12:14
Reménytelen eset vagyok tudom
300. NomNom (válaszként erre: 298. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 16. 12:03
Ez nem neked szól bocsi.
299. NomNom (válaszként erre: 297. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 16. 12:02
Pedig sok egyéb nem tud lenni petefészekben. Pcos okoz még ilyen össze-vissza ciklust.
298. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 295. - NomNom)
2020. dec. 16. 12:01
??😔
297. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 296. - NomNom)
2020. dec. 16. 12:01

Nem ciszta volt

Vagy is nem arra emlekszem az ugy nekem is meg van hogy mi az

296. NomNom (válaszként erre: 289. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 16. 12:00
Gondolom ciszta. Nekem is volt, de műteni kellett.
295. NomNom (válaszként erre: 291. - Andi6020)
2020. dec. 16. 11:59

Mi van ha túlhordja???

Bocs magas labda...

294. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 291. - Andi6020)
2020. dec. 16. 10:52

Abban biztos vagyok hogy segiteni ezen mar csak az ido segit😔

Csak nehogy baj legyen..

Elnezest kerek amiert ilyen vagyok..senkit nem akarok idegesiteni😔 nem tudom mierr emeszt fel ez ennyire

293. liliom10 (válaszként erre: 289. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 16. 10:51

Ha mi nem tudunk ennyivel segíteni, akkor vagy pszichológushoz, pszichiáterhez kell fordulnod, vagy először talán elég lenne, ha felhívnád a lelkisegély szolgálatot. Ők hátha jobb tanácsokat adnának, mint mi.

Túl sokat gondolkodsz ezen a témán, ahelyett, hogy végre tanulnál ! SEMMI BAJOD NINCS ! NE TEDD BETEGGÉ MAGAD !!!

2020. dec. 16. 10:50

[link]



Meg itt is

291. andi6020 (válaszként erre: 289. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 16. 10:50
Én nem tudok már mit mondani . De nem is lehet. Úgyis csak az kattog benned, hogy terhes vagy. Remélem 8 hónap múlva megnyugszol.
2020. dec. 16. 10:49

[link]


Ebben szoesik a 18 hetrol

2020. dec. 16. 10:46

A doki mondott valamit elozo heten hogy lat valamit meg is nevezte mit a petefeszkemben ami okozza a menszeszem keseset es a pattanasokat

Mondta is hogy mi az de nem emlekszem mar ra

Azt mondta nem veszelyes meg semmi tehat felnem emiatt nem kell..

De hat en nem is emiatt felek tovabbra sem

2020. dec. 16. 10:43

Probalok esszeruen gondolkodni de mind hiaba

Mindent mondok mar magamnak

A mellfajasom is elmult ahogy megjott

De aztan eszembe jut hogy eees van aki teljesen tunetmentes

2020. dec. 16. 10:37

Probalok pozitiv dolgokra fokuszalni de hiaba😔 nem en csinalom

Azert ha most pl a menszeszem rendesen lett volna meg mar reg a karacsonyon gondolkoznek nem azon hogy a szulest vagy a halalt valasszam jo ez egy durva pelda de valami ilyesmi

Probalom elhinni hogy ennyire eszrevehetetlen terhesseg nincs de valahogy meg is eszembe jut hogy es ha van?

286. liliom10 (válaszként erre: 282. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 16. 10:33

Légy szíves, szedd össze magad ! Semmi egészségügyi bajod nincs !!! Az idegeidet Te teszed tönkre, annyira beszűkítetted a gondolataidat egy témára. Már többen megírtuk, hogyan próbálj segíteni ezen, de nem hallgatsz ránk. Olvasgasd , miket írtunk !

Kicsit nyugtasd magad teával, vegyél be napi 2X1, Valeriánát pár napig, és csak a tanuláson és a Karácsonyon járjon az eszed !

Semmit nem rontottál el végleg, csak hibáztál, de abból se lett fizikailag semmi bajod, csak lelkileg. Ebből tanulni fogsz, és a jövőben tisztelni, szeretni fogod a testedet, és nem adod oda annak, aki nem érdemli meg.

Kérlek, olvass pozitív dolgokat, és amiket már írtam, írtunk Neked ! :)

2020. dec. 16. 10:33

Hat en nagy reszt mindent megosztok vele nagyon kozel allunk egymashoz

Mondom neki hogy uu anya kepzeld nekem meg megjott

Aztan igy o tudja

284. NomNom (válaszként erre: 280. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 16. 10:32
De anyukád honnan tudja h neked éppen mikor kell megjönnie...? Én nem osztottam meg vele a menstruációs naptáramat.
283. NomNom (válaszként erre: 279. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 16. 10:29

Rengeteg dolog lehet terhességen kívül. Sőt én azt mondanám annak van legkevésbé esélye. Mondjuk én ezt a nagyon erős és sokáig tartó vérzést is kivizsgáltatnám mert nem normális. Inkább ennek próbálj utána járni. Az orvosok sokszor csak hormontablettát írnak fel rá de az nem megoldás hosszú távon.

Endometriózis is simán lehet.

2020. dec. 16. 10:08

Es jo valakikkel beszelni legalabb mert kulonben tenyleg en nem tudom meg ennel is jobban bediliznek😔

Igy is nem tudom nektek leirni milyen borzalmasan erzem magam

Mikor mar javaban keszulodhetnek a karacsonyra

Egy fiu miatt sikerult mindent elrontani

Talan az egesz eletem ki tudja ez most hogy fog vegzodni

2020. dec. 16. 10:04

Ezert irok ide..

Mindent anyaval szoktam megbeszelni nekem k a mentsvaram es most nem

Annyira egyedul erzem magam ezzel a problemaval hogy az borzalmas

Es felek

Annyira felek hogy legszivesebben feladnam

Es ez nem hulye tini duma

Megszakad a szivem ha csak belegondolok hogy itt hagyjam a csaladom

De annyira rettegek es nem tudok szabadulni ettol az erzestol

Es erre csak rasegitenek az ilyen dolgok hogy alig van menszeszem

Mert most komolyan mondom hogy ha rendesen meglett volna meg most is tartani olyan 7 napig akkor mar kutya se gondolna terhessegre de igy

2020. dec. 16. 09:30

Es nem meg nem mondtam el neki mert nem akarom karacsony elott felstresszelni mert tudom hogy o is felne

Meg multkor meg amikor baratom nem dobott ki kesett 2 hetet a menszeszem ez szeptemberben volt

Es anya folyamatosan kerdezgette mar hogy nem kellett volna megjonnie hat mondom de.. aztan mondta hogy remelem nem csinaltatok hulyeseget mondtam neki hogy nem, vedekeztunk. Azt mondta jolvan. De mondom anya barmi van van valasztasom. Aztan azt mondta joo akkor majd ok fizetik az abortuszt ilyenre o nem ad ki es amugy is ez mekkora szegyen a fel korhaz ismer minket hogy beszeljen ez utan veluk meg ilyenek

Es ez merhetetlenul rosszul esett nem akarom hogy miattam ot szegyen erje😔 ezert nem mondtam el neki a mostani helyzetet es ezert nem tudom hogy egyaltalan elmondjam e neki

2020. dec. 16. 09:26

Az agyamra nem a karanten ment hanem ez a helyzet

A menszeszem rendesen 7-8 napig szokott tartani es nagyon eros

Iskolaba sem szoktam tudni menni van amikor annyira.

Elso 3 nap az olyan hogy leulok a wc re es szinte olyan mintha pisilnek de nem csak ver.

Ehez kepest most az elso ami megjott novemberbe 3 hetes kesessel 5 napig tartott

Igaz az elso ketto nap az meg hasonlitott az eredeti menszeszemhez mert nagyon sok volt de akkor is csak 5 nap amikor nekem vagy 8 szokott lenni?

Most meg ahogy halas elore az ido hirtelen csak 3 napig tart a menszeszem es meg csak eros sem volt

Ez mi mas lenne ha nem terhesseg?😔

Anyat ma felhivtam mondtam neki hogy szeretnek elobb bejelentkezni dokihoz hatha holnap meg fogad. Mondtam neki hogy hamar elmult a menszeszem 3 nap alatt es egybol mit mondott

Hat fura. Baj nem lehet nem voltal egyutt senkivel terhes nem lehetsz😔

Szoval ha tudna o is aggodna hogy az vagyok

278. NomNom (válaszként erre: 276. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 16. 09:13
Nem olvastam mert nem érint, de mivel nem vagy terhes, nem fognak neked abortuszt csinálni.
277. NomNom (válaszként erre: 275. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 16. 09:12
Amit te művelsz szerintem simán az egészségedre mehet. Nem ment már agyadra ez a karanténosdi is? Csinálnod kéne vmit ami sikerélményt ad vagy hasznos. Segíteni valakinek vagy tanulni vmi újat (vagy simán amit kell érettségire).
2020. dec. 16. 08:35

Tönkre ment a karácsonyom és a szilveszterem is😔 hogy legyek így nyugodt😔 istenem utálom magam és a hülye elcseszett döntéseim

Nem mintha már tudnék bármit ie csinálni😔 csak nem akarok terhes lenni nagyon nem és ha nem mutatja ki semmi? Nem szülhetek 18 évesen😔

18 hétig elvileg a nőnek fel nem róható ok miatt csinálnak még abortuszt ti ezt olvastátok már?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook