Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orvosi műhiba miatt lehet az abortusz idejét meghosszabbítani? fórum

Orvosi műhiba miatt lehet az abortusz idejét meghosszabbítani? (tudásbázis kérdés)


2020. dec. 10. 11:58

Legalabb is remelem hogy kizart hogy egy 8 hetes terhesseget ne vegyen eszre😔 vagy semmi ra utalo jelet

Azt mondta azaz orvos hogy 3-4 hetes terhesseg is eszreveheto nyugodjak meg

124. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 123. - New(l))
2020. dec. 10. 11:56
Igen probalok lenyugodni es az orvosokra gondolni akik egyaltalan nem lattak semmit nagyon remelem hogy akkor tenyleg nem. Jo orvosoknal voltam es nem mondtak semmit hogy barmi kis jelet is lattak volna😔😔 igyekszem nem becsavarodni de mar szerintem keso😫
123. New(l)
2020. dec. 10. 11:42

Ha bármikor a jövőben olyan helyzetbe kerülsz (ne legyen így), hogy nem (megfelelően) védekeztetek, amint lehet irass föl esemény utáni tablettát, így megúszod ezt az agyf@szt ami most is történik veled.

Én megértem a kétségbeesésedet, egyszer úgy 20 éves koromban majd két hetet késett a máskor pontos menzeszem. Mi ugyan védekeztünk, de rettegtem. Anyám totál abortusz ellenes, és akkoriban a hibáztatás és lehülyézés fontosabb volt, mint hogy segítsen esetleg a gyerekének érzelmileg, így magamban gyötrődtem.

Mikor középsuliban olykor elmentem egy-egy ottalvós házibuliba, Faterom másnap azzal várt, hogy reméli nem csináltak föl. Na nem ragozom tovább.

Próbálj megnyugodni, kellő bizonyíték áll rendelkezésedre ahhoz, hogy ne csavarodj be. Relax.

122. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 121. - Liliom10)
2020. dec. 10. 11:17

Rendben igyekszem így tenni!😔

Hát legközelebb keddig kell várjak mert akkor megyek nőgyógyászhoz egy gyógyszer miatt majd beszélek vele is újra erről

121. liliom10 (válaszként erre: 120. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 10. 10:43

Amennyire csak tudod, próbáld pár napig csökkenteni a stresszt ! Élj, egyél egészségesen, segíts a háztartásban, tanulj ! ( Ha nagyon ideges voltam, nekiálltam takarítani. A fizikai munka is segít.)

Hidd el, mi idősebbek sok mindenen átmentünk már az életben, a hullámvölgyeket hullámhegyek követik. Vagy nézd a sinusgörbét ! :) Ilyen az élet. Én kétgyerekes, háromunokás nagymama vagyok. Nagyon sok megpróbáltatás volt az életem során.

Szeretném, ha azt a véleményemet a fejedbe vésnéd, hogy : egyetlen srác, férfi sem érdemli meg, hogy egy lány, nő tönkremenjen miatta !!! Aki szeret(ni fog Téged), az nem is tesz ilyet,és felelősséget vállal a tetteiért !

120. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 119. - Liliom10)
2020. dec. 10. 10:23
Az a baj nekem errol csak folyton az jut az eszembe hogy tuti az egekben lesz a hcgm😔
119. liliom10 (válaszként erre: 117. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 10. 09:00

Remélem, azért aludtál ! Próbálj arra gondolni, hogy a jövő héten a vérvétel eredménye teljesen meg fog nyugtatni !

Ha tudsz, menj ki egy fél órát sétálni minden nap, a természet mindig jót tesz.Ha nem ilyen helyen laksz, akkor a karácsonyi fények is kicsit elterelik a figyelmedet. Egyél egy kis csokit, banánt most naponta ! :)

118. Bichi (válaszként erre: 117. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 9. 23:11

Azért egy nőgyógyász meg tudja állapítani hogy terhes vagy-e vagy sem. Ha meg bizonytalan lenne, akkor elküldeni laboratoriumi vizsgálatra. Mindez tök ingyen van, tehát én ezt a hisztit egyáltalán nem értem.

Szerintem veled valami mentális baj van...

2020. dec. 9. 22:39

Igen fogalma nincs rola milyen is ez😔 es minden koltseget magamra valaltam ha abortusz akkor en fizetnem en fizettem az osszes vizsgalatot a teszteket abbol is probaltam a legjobbat venni clear blue digit pl ami nem ket forint

En aggodom vegig az egeszet

Nem tudok enni tanulni teljesen felemeszt az egesz

116. timycat (válaszként erre: 114. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 9. 22:16

Vajon akkor is vígan élné a világát ha bedobnád neki, hogy terhes vagy?


Másrészt ha legközelebb találkozol vele akkor homályosítsd már fel, hogy ez a "titokban leveszem a gumit" játék bizony egyfajta szexuális erőszak. Te nem ebbe egyeztél bele. Persze bizonyítani is kellene.


Na de akkor is. Úgy ráküldenék vagy fél tucat martalóct az ilyen "vicces csávókra". 🤬

115. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 113. - NomNom)
2020. dec. 9. 22:03
Persze hogy nem akarnek de akkor legalabb tudom hogy van egy lelki tamaszom a baratom aki ott all mellettem
2020. dec. 9. 22:02

Ez igy van

O eli vilagat

En meg mar halalra aggodtam magam

Neki nyilvan konnyu

113. NomNom (válaszként erre: 111. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 9. 22:02
Megesik néha az ilyen. Meg ha barátod lenne is előfordulhat hogy elszakad stb. Attól még gondolom nem akarnál szintén terhes lenni.
112. NomNom (válaszként erre: 110. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 9. 22:01

Hát ezt még fogja neked más is mondani...😅 El kell őket küldeni a bánatba...

A gumit senki sem szereti, de kell.

2020. dec. 9. 22:00
Termeszetesen az en hibam is hiszen minek fekszek le olyannal aki meg nem a baratom ez igaz teljes mertekben es mar hihetetlenul banom viszont nem tudom mar visszaporgetni az idot😔
110. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 109. - NomNom)
2020. dec. 9. 21:55

A végen mondta el mert megkerdeztem rajta maradt e a gumi minden okes volt e mert egyszer en a kottonal is szepen megjartam.

Az 100% hogy nem bennem ment el de ugye az elovaladek

Kerdeztem miert csinalta

Annyit mondott hogy igy meg senkivel nem volt nala baj meg ot zavarja a gumi

109. NomNom (válaszként erre: 108. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 9. 21:53
És nem vetted észre? Nem muszáj ám folytatni ha nem akarod...
2020. dec. 9. 21:50
Volt kotton csak aktus kozben lekerult pedig en nem akartam
107. brandy85 (válaszként erre: 104. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 9. 21:04
Na figyeld drága! Lehet azért késik,mert strsszelsz vagy ha bemeséled magadnak a terhességet akkor a tested úgy viselkedik mintha terhes lennél közben pedig nem! Ezt hívják álterhességnek! Higyj az elöttem íroknak! NEM VAGY TERHES! Ez biztos. 3 gyermekem van és egyet elvesztettem (4 lenne) tudom mit írok! Nyugi. Írd majd meg mi a labor eredmény!
2020. dec. 9. 20:58

Ahelyett hogy az abortusz szabályait bújod, vagy itt tombolsz, inkább olvass egy kicsit a terhességről és a tesztekről:

[link]


De ha erre lusta vagy, akkor itt egy rövid kivonat:

"A terhességi hormon szint csak akkor mérhető, akkor lesz a teszt pozitív, ha a termelt HCG mennyisége elért egy értéket. Ez általában a fogamzást követő 10-12. napnál következik be. Ha ez után végezzük a tesztet, akkor az eredményben biztosak lehetünk. Téves negatív eredmény akkor fordulhat elő, ha túl hamar végeztük el a tesztet és még nem jelent meg a szervezetben a terhességi hormon."


Na most, Te ezen már HETEKKEL túl vagy, mert 8 hete volt az aktus, ugyebár? Tehát már testvérek között is legalább 6 hete pozitívnak kellene lennie a tesztednek, hogy a terhességnek egyáltalán lehetősége felmerüljön. Továbbá az orvos sem látta uh-n, és még menstruáltál is, szóval NEM VAGY TERHES.

Ajánlom, hordj a zsebedben kotont, és tanulj még egy kis biológiát mielőtt a következő aktusra sor kerül.

105. 8d00a82c06 (válaszként erre: 103. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 9. 20:21

Nem húzod az időm, hisz itt vagyok, mert most itt akarok lenni.

Nyugodj meg!

Vegyél egy forró fürdőt és aludd ki magad.

Holnap pedig tanulj vagy kösd le magad valamivel, ezen ne rágódj!

Meg fog jönni, hidd el!

2020. dec. 9. 20:20
Halas vagyok hogy probaltatok megnyugtatni koszonom!!!
103. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 102. - 8d00a82c06)
2020. dec. 9. 20:19
Rendben most mar tenyleg abbahagyom elnezest hogy huztam az idod! Es nagyon nagyon nagyon szepen koszonom a valaszaid iszonyatosan kedves vagy!😊
102. 8d00a82c06 (válaszként erre: 100. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 9. 20:17

Igen, rád érvényes a 18. hét.

De, kérlek hagyd ezt abba!

3 orvos is azt mondta nem vagy terhes.

Egy még tévedhet, de 3 nem!

Az a sok teszt sem téved.

2020. dec. 9. 20:16
Meg nem is muszaj 18 hetnek lennie csak nagyon maximum 13 haromnak😔 vagy kicsit becsuszva a 12 hetbe par nappal
100. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 99. - 8d00a82c06)
2020. dec. 9. 20:15

En is voltam hasi uh-n is 6 hetes lettem volna szoval ha azt beleveszem 3 dokinal voltam

De azert erdekel hogy szerinted akkor ez mit jelent? HA lenne terhesseg es felmutatok 3 db orvosi papirt arrol hogy azt irtak nincs terhessegre utalo jel akkor ram igaz a 18 het?

99. 8d00a82c06 (válaszként erre: 98. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 9. 20:06

Az én terhességem hasi uh-al 4 hetesen látták.

Hidd el nem lesz szükséged abortuszra!

2020. dec. 9. 20:03

Tudom igen még mindig ezen lovagolok de szerintetek akkor ez most hogy van?

[link]

A meddig lehet kérni terhesség megszakítást részre menjetek és az alján

97. globus (válaszként erre: 92. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 9. 19:32

Akik itt írunk, szinte mindnyájan anyák vagyunk.

Én például pont zabos lennék amiatt, ha megtudnám, hogy titkol előttem valamit a gyerekem. Minden szülő szeretne a gyereke bizalmasa lenni. Legyél őszinte hozzá, sokkal jobb lesz utána, meglátod.

96. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 95. - Andi6020)
2020. dec. 9. 19:21

Próbálok megnyugodni már tényleg elég volt esküszöm már annyit stresszeltem hogy hullik a hajam ..tudom tudom átlagban is hullik de nekem most extrém módon..nem tudok enni már látványosan fogytam .próbálok valahogy túllépni ezen de valamiért számomra nagyon nehéz

Sokan egy negatív teszt után már megnyugodnak erre itt vagyok én..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook