Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Orvosi fülmosás után sem hallok jól fórum

Orvosi fülmosás után sem hallok jól (beszélgetős fórum)


11. roneke (válaszként erre: 10. - Fiúsmami)
2014. júl. 18. 07:08
Évente egyszer a fülzsír miatt eldugul a fülem,ezért kell kimosatni időnként,fülmosás után jó szokott lenni,most az egyikkel még mindig alig hallok.
2014. júl. 17. 14:58
Miért jársz kimosatni?Fülorrdoki ajánlotta?
9. zebracsikó (válaszként erre: 6. - Roneke)
2014. júl. 17. 14:27

gyulladás lehet a dobhártya mögött, ha vörös


középfülgyulladás?

8. roneke (válaszként erre: 7. - NomNom)
2014. júl. 17. 11:45
Köszi a biztatast!
2014. júl. 17. 11:15
Van, hogy nem folyik ki jól, nyugi! Hátha tényleg csak erről van szó, végül is csak tegnap történt a dolog.
2014. júl. 17. 10:58
Hàtha víz...oké,bár az kifolyt volna szerintem!Meg mondjzk a drnő szerint vörös a dobhàrtya. Hát a hallás vesztés az gàz....szeretném,ha banálisabb oka lenne,De 38 vok.
2014. júl. 17. 10:48
ja persze a víz is okozhatja, az 1-2 napon belül eltűnik
4. gyopárka (válaszként erre: 1. - Roneke)
2014. júl. 17. 10:47

én pont így jártam...utána még elmentem egyszer egy fülészhez, az gyógyszert írt fel,de attól se lett jobb, aztán jó tíz évig félsüketen léteztem,míg egyszercsak dokinő munkahelyi egészségügyi vizsgálaton kiszűrte és nem volt kec-mec ki kellett vizsgáltatni...hál'Istennek semmi komoly, csak sima hallásvesztés bal fülemben 70%,jobb 40%...elég gáz, de frankó hallkészülékek vannak már,azóta azzal létezem...viszont se gyógyszer,se műtét nem kellett, azt mondták valószínűleg van kis örökletes hajlamom rá, meg idegi alapon lehet

nekem olyan 38-40 körül kezdődött

2014. júl. 17. 10:42
Ja mész vissza, akkor no para, szerintem addigra kifolyik a víz is.
2014. júl. 17. 10:42
Azért zúg valószínűleg, mert még van benne víz. Ha nem folyik ki, akkor menj vissza a dokihoz.
2014. júl. 17. 10:36
Sziasztok!Tegnap házi orvosnál kimostak mindkét fülemet,fülzsírdugo miatt.Már többször jártam igy,de eddig mindig hallottam mar aznap ujra.Most a bal fülemmel még mindig alig hallok,zúg is még Ebben a fülemben a mosás előtt nem látszodott a dobhartya a zsírtól.Vagy haromszor kimostak,a drnő szerint a masszív fülzsír eltünt,nem faj de alig jobb!Hetfőn megyek füleszetre,,csak erdekel jart e vki igy??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook