Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Orvosajánló a Szent Imre kórházban fórum

Orvosajánló a Szent Imre kórházban (beszélgetős fórum)


2014. nov. 3. 16:19

Sziasztok!

Én 2014 október 26-án szültem a Szent Imrében a Kislányunkat, aki sajnos már nem élt, mikor az ötperces fájásaimmal beértünk.. Az ügyeletes orvos dr. Tasi Róbert volt, akinek én nagyon örültem (persze akkor még azt hittem minden rendben), mert terhesgondozásra is hozzá jártam a 22. kerület sztk-ba. Sajnos az ultrahangvizsgálat megállapította, hogy a kisbabánk nem él.A doktor úr végig nagyon helyén kezelte a dolgot, láttam, hogy ő is megdöbbent másnap mentem volna hozzá nst-re..

Fél 1 körül értünk be, negyed 4-kor született meg a Kis Angyalkánk, Lilla! A doktor úr a műtét végén, rámnézett, pislantott, hogy minden rendben, ez akkor nekem rengeteget jelentett..

Műtét után bejött, másnap reggel is, mielőtt indult a rendelésére és szerdán is jött egyből, ahogy beért a kórházba. Ma voltam nála varratszedésen az sztk-ban, ma is nagyon kedves volt, kérdezte, hogy szeretném-e tudni az okot, mert bent volt a boncoláson. Hát ez is nagyon jól esett, elmondta, hogy mit találtak, nagyon megnyugtató volt.. egy fillért sem fogadott el. Nagyon hálás vagyok Neki, amiért ezt a borzalmat annyira megkönnyítette nekünk, amennyire egy orvostól telik, mindezt úgy, hogy nem fogadott orvosunk volt. Legközelebb az lesz.. :-)

Szóval mindenkinek tiszta szívemből ajánlom, nem babusgatós a stílusa, de nagyon korrekt, alapos orvos, mindent elmond, mindenre készségesen válaszol, nagyon sok ismerősöm szült nála, és mindenki nagyon pozitív véleménnyel van róla. Csak azért írtam ezt le, mert olyan kevés infó van itt róla, hátha valakinek segítek ezzel.

2014. jún. 10. 11:13

sziasztok,


Sikerült ügyesen kitörölnöm minden elérhetőségét Dr. Barna Péternek. A kórházi számot hívogatom, de nem veszik fel. Csütörtök reggelig sürgősen el kellene érnem, ha valaki tud kérem segítsen privátban. Szívesen válaszolok minden kérdésre, 2x szültem nála, mint fogadott orvosomnál ..

köszönöm előre is!

16. fózsi
2012. okt. 8. 16:47

Kedves Kismamák!

Én 13 hetes terhes vagyok és egy hiba miatt sajnos orvost kell váltanom. A Szent Imre kórházban keresek megbízható, emberséges orvost. Dr. Gutmann Orsolyát és Dr. Kovács Zoltánt ajánlották - kettejük közül ki a jobb? Mindenkiről hallottam már jót is rosszat is, így nehéz a döntés!

Segítsetek!

Köszönöm!

2011. jan. 10. 09:42

Kedves Kismamák!

4 gyermekem van egy 20 éves, egy 19 éves és két 8 éves ikerlányom. Mind a négy gyermekemet dr. Balogh Tibornál szültem. Abszolút korrekt, emberséges csodálatos ember. Nőgyógyászati problémáimat mai napig ő látja el, igaz mi 20 éve együtt "öregszünk". Ha valakit érdekel, hogy vállal-e szülést és mennyiért nyugodtan hívja fel a megánrendelőjét, ott Irénke veszi fel a telefont, - Ő is egy tünemény - és egyenesen kérdezzen rá, arra ami érdekli. Nem fognak mellébeszélni, nem fogják becsapni. Ha vállal még szülést, akkor csak kívánni tudom mindenkinek, hogy Nála szüljön. Én annyira meg voltam elégedve Vele, hogy vidékről jártam fel Hozzá terhestanácsadásra az első két terhességemnél. Egyébként a Szent Imrében szuper orvosgárda van, igaz a tarifák egy kicsit magasak, úgyhogy érdemes körbekérdezni.

14. mandy (válaszként erre: 13. - Meli7979)
2009. nov. 24. 14:53

Szia Meli!

Ez nem egy túl aktív fórum, ebbe a másik Szt Imrésbe nézz be: [link]


Nagyon jó kórház (én mindhármat ott szültem), és szinte mindegyik orvos nagyon jó.

Az ár amit írsz, szerintem átlagos, kb ennyit szoktak kérni - már aki megmondja, mert olyan is van, aki rádbízza!


szia :)

2009. nov. 24. 08:38

Sziasztok!

Uj felhasználó vagyok és amiatt írok Nektek mert kismama vagyok és jelenleg egy elég rossz orvoshoz járok.( nem vagyok megelégedve vele. 23hetes vagyok. A lakhelyemhez képest a Szent Imre lenne közel és bevallom h oda is szeretnék váltani..Viszont nincs orvosom.. Tudnátok segíteni ott egy jo orvost ajánlani. Természetesen arra is kíváncsi lennék h ki mennyit fizetett neki,ha nem vagyok indiszkrét. Természtesen az sem mindegy.. Az én dokim alkalmanként kér el 5ezret és a szülésért 70ezret.

Köszi a válaszokat!:)

12. mandy (válaszként erre: 11. - Ancsa 37)
2009. máj. 7. 12:36
Oké. Hallottam már a nevét, de tapasztalatokat vele kapcsolatban még nem.
11. Ancsa 37 (válaszként erre: 10. - Mandy)
2009. máj. 7. 10:29

Mandy, igazad van, "félrement" az üzenetem :-)


Mondjuk ennek a topiknak az lenne a lényege, hogy kifejezetten orvosokkal kapcs. legyenek infók egyhelyen összegyűjtve, ne kelljen a másik Szt.Imrés oldalt végigbogarászni-ott azért nagyon sok minden másról is szoktunk beszélgetni :-) mit az előző hsz-em mutatja, épp a turkálók vannak porondon :-)


Azóta lecseréltem a Barnát, nekem nagyon drága a 14E Ft/alkalom, ráadásul, mivel nem dolgozik az sztk-ban csak maszekban, nem utalhat sem UH-ra (még a genetikaira sem!) sem NST-re az Sztk-ba, vagyis ezért is külön kell(ene) fizetni nála. Akkor miért is fizetem a TB-t?

Na, ez már tényleg hab a tortán. Nekem nem fizet a cégem egészségpénztári számlát, a fizetésemből finanszírozom a dokit, a szülést szóval nagyon nem mindegy...


Csabafi mellett döntöttem, idáig nagyon meg vagyok vele elégedve kopp-kopp :-) De hogy aztán milyen lett öszességében, azt majd szeptember közepén, a szülés után megmondom :-)

10. mandy (válaszként erre: 9. - Ancsa 37)
2009. máj. 7. 09:44

Szerintem ezt nem ide szántad ;-)

Ami a topikot illeti, szerintem azért 'halt ki', mert ott a másik Szt Imrés.

A fiatal Barna a szobatársam orvosa volt.....nem volt vele megelégedve. Hamarabb befektették, és a két hét alatt kb kétszer nézett be hozzá.

Raft meg ott sündörgött egyfolytában, pedig elvileg semmi köze nem volt hozzá.

Ha nekem nem lenne a Balogh, tutira Raftot választanám!

2009. máj. 7. 09:37

Félre lettem tájékoztatva :((

A zuglói hádában csak tegnap ill. tegnapelőtt volt akció, ma zárva vannak, holnap a régi áron nyitnak a nyári kínálattal.

2009. jan. 22. 14:19
Sehol senki? Ennyire kihalt ez a fórum, nincs igény rá? Ne máááááááá!!!! :-)
2009. jan. 13. 12:17

Lányok, asszonyok! Aki tud a fiatalabb Barna doktorról infókat, az legyen szíves ossza meg velem, fontos lenne!


Milyen nála szülni, mennyi a tarifája, emberileg mire számíthatok? Nőgyógyászati rendelésen voltam a praxisában, nem volt túl meggyőző-kicsit nagyképűnek és fölényesnek találtam-de lehet, hogy csak rossz napja volt. Kíváncsi vagyok, kismamikkal milyen.

Szóval minden érdekel vele kapcsolatosan akkár itt, akár priviben. Előre is köszönöm!

6. Ancsa 37 (válaszként erre: 1. - Pierrot)
2009. jan. 12. 11:21
Szia pierrot, megkérdezhetem, hogy a felsorolt orvosokat miért zártad ki?
2009. jan. 7. 20:12
Szia ! Véletlenül láttam, hogy ma írt valaki erre a fórumra :)) Én a Tasi Róbertnél fogok szülni, január 19-re vagyok kiírva. És te ? Mikor és kinél ?
4. dorcsi2 (válaszként erre: 1. - Pierrot)
2009. jan. 7. 12:21
szia! kit választottál végül? én is januárban szülök a szent imrében, lehet h összefutunk:)
3. pierrot (válaszként erre: 2. - Kryssz)
2008. szept. 2. 07:28
Szia ! És ő hol rendel ? Magánrendelésen gondolom... Ha nem titok priviben megírsz róla néhány dolgot (pl. hogy kell-e rá sokat várni, mennyibe kerül egy vizit, stb.) Köszi előre is !
2. kryssz (válaszként erre: 1. - Pierrot)
2008. szept. 2. 05:33

Szia,


én a profnál fogok szülni novemberben, dr. Rákóczi Istvánnak hívják. A 17. héttől járunk hozzá, nagyon kedves, szimpatikus, szakmailag is kifgástalan. Nekünk is ajánlották, egy ismerős házaspár, akik mindhárom gyerkőcüket nála szülték!

2008. aug. 29. 20:53
Sziasztok ! Szeretnék tanácsokat kérni, 20 hetes várandós vagyok, és dokit keresek, aki a Szent Imrében dolgozik és még remélhető hogy januári szülést el tud vállalni. Aki biztos kizárt Horváth, Holba, Nyulasi, Bálint család, ill. a két Barna doki. Köszi előre is ha tudtok tanácsot adni ! :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook