Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orvos van a portalon? Kerdesem lenne hozza? fórum

Orvos van a portalon? Kerdesem lenne hozza? (tudásbázis kérdés)


26. Zarahell (válaszként erre: 25. - Zarahell)
2009. máj. 13. 17:35

..ja, meg van hozzájuk kép is, és akkor azt is meg lehet nézni, meg hogy hol dolgozott, miket végzett, ilyesmi..

Elég jó oldal szerintem, ha ilyenről van szó. Meg hamar válaszolnak.

25. Zarahell (válaszként erre: 23. - Tücsimücsi)
2009. máj. 13. 17:33

A házipatikásat még nem néztem.. De itt ezen az orvostudakozón vannak nagyon normális orvosok. Én is 2 dokitól kérdeztem, az egyik tőmondatban nem válaszolt a kérdésemre, csak valami hablaty volt, a másik viszont mindenkinek nagyon szépen értelmesen elmagyarázza a dolgokat. Ő nagyon szimpi volt.

Nézegesd meg, hátha találsz ott olyan nődokit akit meg tudsz kérdezni, ha van még kérdésed. Van több is, még válogatni is lehet! :)))

24. cbba39cfbd (válaszként erre: 21. - Lexi018)
2009. máj. 13. 17:09
Ha lenne egy gyermeked aki mondjuk beteg lesz olyan igőben amikor nem tudod orvoshoz vinni, akkor nem ezt mondanád!
23. tücsimücsi (válaszként erre: 22. - Zarahell)
2009. máj. 11. 21:42
A hazipatika.com-on az a léyneg, hogyha bármilyen kérdésed van automatikusan adja a doki a mobilszámát, hogy hívd fel és menj el hozzá, nem számít, hogy vidéki vagy...:)) Azért persze válaszol is, de a cél, hogy "gyűjtsön" magánbetegeket. Eddig 2 nődokink írtam, mindegyik ezt csinálta.
22. Zarahell (válaszként erre: 21. - Lexi018)
2009. máj. 11. 19:14

Én az orvostudakozón szoktam nézelődni, és vannak olyanok, akik mindenre azt írják, hogy "hmm, nem tudom, menjen orvoshoz", de van nagyon-nagyon kedves bőbeszédű segítőkész doki is!

:)

21. lexi018 (válaszként erre: 5. - G.)
2009. máj. 11. 17:39
ez a weborvosos akkora hülyeség.Ezek mindig azt irják,menj orvoshoz...Nagy segítség:)
20. zebracsikó (válaszként erre: 16. - Kisstoth)
2009. máj. 11. 17:35

a csakratisztítást meg kell tanulni.

nem megy az csak úgy ukkmukkfukk.

aki reikit végzett, az tudja.

19. Shally (válaszként erre: 18. - Kisstoth)
2008. aug. 26. 14:32
Értem, biztos jó lehet!
2008. aug. 26. 14:15
A bookline.hu-n rendeltem egy könyvet: Dr. Doreen Virtue: Csakra Tisztítás. van hozzá egy CD is. Azzal próbálkozom.
17. Shally (válaszként erre: 16. - Kisstoth)
2008. aug. 26. 12:57
Igen? És megvan neked a meditáció? El tudod küldeni?
2008. aug. 26. 11:28
Most olvastam, hogy allergia esetén a szívcsakrát kell megtisztítani. Meditációt ajánlottak hozzá.
15. Shally
2008. aug. 26. 10:50

Szia!


Régebben volt nekem is szorongásos problémám, hál istennek ezen már túl vagyok. Most nagyon szeretnék meggyógyulni az allergiából, tudom hogy lehetséges, mindent meg fogok tenni.

Azt hiszem elsőként egy homeopata orvost keresek fel.

14. drnéni (válaszként erre: 13. - Shally)
2008. aug. 25. 14:34

Az allergiás megbetegedések kiváltó oka ma hivatalosan ismeretlen, igazoltan szerepet játszanak örökletes tényezők, környezeti hatások (légszennyezés, táplálkozás, stb.) és egyre inkább úgy gondolják, hogy pszichés tényezők is. Én azt tapasztaltam, hogy a szorongó betegeknél a pszichés rosszabbodással együtt gyakran az allergiás panaszok is erősödnek.

Ez a kapcsolat nem egyirányú, mostanában inkább körfolyamatként kpzeljük el a dolgot. A pszichoszomatikus szemlélet egyre erősödő, egyre több betegségnél derül fény pszichés tényezők közreműködésére (pl. irritábilis bél szindróma, krónikus vastagbél gyulladások, krónikus gégegyulladás, pajzsmirigy és egyéb hormonális problémák). Sajnos a hagyományos eü. ellátórendszer figyelmét ezek az információk még nem keltették fel.

Pedig az egykori gyakorlatvezetőm számos esetben kezelt kül. "testi" betegségeket kizárólag pszichoterápiával, sikeresen!

13. Shally
2008. aug. 22. 16:56

Szia Drnéni!


Én a véleményedre lennék kiváncsi, mint pszichiáter szakorvos szerinted a krónikus betegségeket oka nagyrészt lelki eredetű? Konkrétan nekem házipor allergiám van kb 5 éve.

12. évi75 (válaszként erre: 4. - Ritaanyu)
2008. aug. 22. 13:03
tökéletesen igazad van!!! nekik is kell kikapocsolodni.és van más honlap ami ilyesmi kérdésekkel foglakozik. jó pihenést a dokiknak!!!is
2008. aug. 21. 19:36
Itt vagyok. Balatonon voltam. Ha tudok, válaszolok, vagy utánanézek. Örülök, ha publikus a kérdés, mert akkor más is profitál belőle, de priviben is rendelkezésre állok.
2008. aug. 21. 15:39
www.orvosiszotar.hu max. 3 kérdésra válaszolnak, és korrektül, azonnalit tőlük se várj.
9. Leoborta (válaszként erre: 5. - G.)
2008. aug. 21. 09:19
Ezt próbáltam, tényleg válaszolnak, korrektül.
2008. aug. 20. 15:10

Itt is lehet kérdezni: www.hazipatika.com

Mindenféle orvos van, az egyik nekem egy szombati napon 2 óra múlva már válaszolt is.

7. G. (válaszként erre: 6. - Vorozhev)
2008. aug. 20. 09:34
Válaszolnak.De mint látod,most szabiznak.Aug végén lesznek.
6. vorozhev (válaszként erre: 5. - G.)
2008. aug. 20. 09:26
Valaki ki probalta mar tenyleg lehet kerdezni? Es valaszolnak is?
5. G.
2008. aug. 20. 08:08

[link]

Itt lehet kérdezni....

2008. aug. 20. 07:33
na most gondoljatok bele! ha te orvos lenél és elárulnád szerintem naponta legalább 100 kérdésre kellene vélaszolnod! szerintem aki orvos és itt van a hoxán nem azért van itt hogy mindenféle jótanácsokkal lása el az embereket hanem mert szeretne kiapcsolódni és dumcsizni NEM szakmai kérdésekről! vagy rosszul gondolom? egyébként nekem is jól jött vlna néha egy netdoki na de ki vállalna fel egy ilyet?
2008. aug. 20. 07:14
Még nem kattintott ide egy sem? Vagy inkognitóban szeretne maradni?
2008. aug. 20. 00:07
ez jó ötlet, mert nekem is kéne egy kis segítség ezen a téren!!!!!!!!
2008. aug. 19. 23:27
Orvos van a portalon? Kerdesem lenne hozza?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook