Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Országos kampány, íriszdiagnosztika fórum

Országos kampány, íriszdiagnosztika (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 19. 08:05
"Ha elmennek egy szigorúan ingyenes írisz vizsgálatra, és végighallgatnak egy szintén ingyenes termékbemutatót, akkor állítólag megtalálhatják a gyógyírt szinte minden nyavalyájukra. Hát nem csábító? A baj csak az, hogy a meggyőző orvosi szöveggel agitáló ember, hiába állítja azt magáról, hogy orvos, nem az. Rejtett kamerás felvételeinken egészen megdöbbentő „agymosást” hallhatnak-láthatnak." :)
2013. ápr. 19. 08:04

hehe..

[link]


vicces hogy pont most jött ki ez a műsor :)

7. Porcica (válaszként erre: 5. - Pahet a vadász)
2013. ápr. 17. 12:52

Ne légy naív! Csak a végén adják oda a papírt, ha mindent végighallgattál. És van egy gyanúm, hogy nem fognak hozzá útmutatót mellékelni. Ugyanis az infra, vagy milyen felmérésen sem magyarázták meg, hogy mi van a felvételen.

Szóval szerintem időpocsékolás. Ingyen nem adnak ma már semmit. Még ütőfát sem!

6. f64f0d9a69 (válaszként erre: 5. - Pahet a vadász)
2013. ápr. 17. 12:00

Ezt biza' nagyon jól teszed!

Az íriszdiagnosztika jó!


(Én könyvből (és tükörből :D tanulmányozgattam a szemem és találtam bibit, amit később az ultrahang igazolt!)

2013. ápr. 17. 11:45

:)

akkor elkészítik a diagnosztikát és lelépek :)

2013. ápr. 17. 11:34

Maga az íriszdiagnosztika remek dolog. De gyanítom, itt már valami termékbemutatóról lehet szó - gondolom, az emberek többsége a gyapjúágyneműre már nem menne el, kell valami, aminek a hírét még nem rontották el.

Mi lesz a következő, amivel próbálkoznak? Homeopátia? Kineziológia? :P

2013. ápr. 17. 11:25
Rám ugyan nem sóznak semmit. Nem fogok venni semmit. Az a része érdekel, hogy valóban van-e valami az emberi szemben, amiről kiderül hogy jól van-e vagy sem.
2013. ápr. 17. 11:15

Engem egy másik hasonlóra, valami thermomérésre, ez is országos kampány, és ingyenes. Holnap lesz. Nélkülem!

Ugyanis a hétvégén egy másik városban jártam, ahol egy ismerősöm mondta, hogy ő a saját városában már átesett rajta, és nagy sz@r az egész.

Csináltak valami felvételt, amit a végén valóban a kezébe nyomtak, aztán azt mondták neki, hogy ha valami nagyon durva eltérést észlelnek, majd telefonálnak.

Jelzem a piros terület jelentette volna a gócpontot a szervezetben - a ciki az egészbe az, hogy a felvételen a haja a legpirosabb a hölgynek. Szóval nagy baromság az egész!

Természetesen a felvétel 5 perc alatt kész, a többi időt termékbemutató tölti ki, ahol meg kellene venned 200ezerért mágnesen lepedőt, mert az mindenre jó, na megilyesmi. Ki kíváncsi erre? Mert amit végül is adnak, az a nagy büdös semmi!

2013. ápr. 17. 11:02

Engem most hívott egy hölgy, hogy ingyenes íriszdiagnosztikai vizsgálatot tartanak, a kampány országos. Szerda reggelre adott időpontot, vihetek valakit magammal.


Kérdéseim:

1- nyilván érekel, mit láthatnak a szememben, de van valami értelme?

2- ez a rendezvény 8.30-tól kb 12.30-ig tart.. nem valami sózzunk rá az emberre egy kis ezt azt értékesítés része?

3- hívtak valakit még, és megy rajtam kívül valaki erre a rendezvényre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook