Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Országhatárnyi távolságra a szerelmemtől fórum

Országhatárnyi távolságra a szerelmemtől (beszélgetős fórum)


15. Khatif (válaszként erre: 1. - Demeeri)
2009. dec. 3. 22:54
Koztunk 1200 km volt a tavolsag. Valakinek lepni kellett. En megtettem. Hozzakoltoztem es itt kezdtem uj eletet. Nem mindig konnyu. Ha megerni meg kell tenni.
14. e8e68503db (válaszként erre: 11. - Demeeri)
2009. dec. 3. 22:48

Én Galántától kb.20 km-re lakok.

Ha bármiben tudok segíteni szólj!

2009. dec. 3. 08:21
Szerintem is vágj bele! Ha boldog vagy vele, ne aggódj, biztos találsz rövid időn belül egy jó állást. Én is csak egy évig bírtam a távollétet. Párom Tatán volt 6 hónapig, utána 6 hónapig külföldön misszióba volt, de már haza ide Hajdúböszörménybe jött, igaz nem költöztünk egyből össze, csak rá egy évre, de már az, hogy egy városban laktunk nagyon sokat jelentett. Most meg valószínű én megyek vele Ciprusra, remélhetőleg kijut oda egy év misszióra, és mehetek vele... A babához meg nem árt először együtt is élni. Azért szerintem úgy sokkal másabb, mint csak hétvégenként találkozni!
12. Crystall (válaszként erre: 11. - Demeeri)
2009. dec. 2. 22:02
Szia! Szerintem vágj bele, olvasom, hogy babát szeretnétek, akkor jobb ha elötte lakva is megismeritek egymást, nem? Vagy éltetek már együtt? Szerintem Galántán simán találsz munkát és Pozsony is közel van:)
11. demeeri (válaszként erre: 8. - Cskata)
2009. dec. 2. 19:23

Nálam is ez a terv.Pozsony mellett,Galántán keresnék albérletet,a fövárosban túl drága.

Most jó munkahelyem van,jó ,az túlzás,de legalább biztos hely.Szeretnénk családot,közös életet,mindent.Ő nem hagyhatja ott a munkahelyét egyenlőre,majd később talán.

Vajon mit hoz a jövő év?

10. demeeri (válaszként erre: 9. - Eri74)
2009. dec. 2. 19:20

Szia Eri.


Ez csodálatos,nagyon szép történet,köszi,hogy leírtad.Gratulálok a babához,és kívánom,hogy legyetek nagyon boldogok.

Még kint vagytok?Elárulod,hol?

2009. dec. 2. 18:54

Szia!


En evekig eltem kulon a paromtol. Par honapot egyutt toltottunk Magyarorszagon majd Neki jott egy kulfoldi munka muszaj volt elfogadni. 1.200 km-re ment tolem. Tobb havonta jart haza, evekig igy eltunk, de vartunk egymasra. Amint lehetett en jottem utana persze kozben osszehazasodtunk. En otthon egy nagyon jo munkahelyet adtam fel jo keresettel, de nem bantam meg. Nagyon boldog vagyok. Most varjuk az elso babankat. Az anyagiakat mindig meglehet elobb utobb oldani. Itt mi is alberletben kezdtuk.

8. cskata (válaszként erre: 6. - Demeeri)
2009. dec. 2. 18:53

a helyedben első lépésként én elkezdenék álláshirdetéseket nézegetni Pozsonyban, interjúkra járni és ha találnék állást, csak akkor költöznék.

"Csak úgy" felmondani a munkahelyeden és munkanélküliként elköltözni valóban felelőtlenség lenne - de ha már vár egy új állás, akkor azért kisebb a rizikó. Aztán ha már helyben vagy és állásod is van, még ha nem is tetszik az új munkahely, már könnyebben tudsz nézelődni, váltani.

7. e8e68503db (válaszként erre: 6. - Demeeri)
2009. dec. 2. 18:48

Igen egy évig dolgoztam is Pozsonyban de nem tudok szlovákul.Magyarországi cég volt de megszűnt sajna egy éve:-(

Azóta nem igazán van munkám.

Az biztos,hogy csak akkor éri meg lépni ha van biztos munkád Pozsonyban.

Esetleg ha gondolod körbekérdezek Neked mert párom ott dolgozik.

Gondolom Te beszéled a nyelvet.

6. demeeri (válaszként erre: 4. - E8e68503db)
2009. dec. 2. 18:44

Tényleg?

Magyarországon dolgozom,a határ mellett lakom,a szlovák oldalon.Párom a szlovák fővárosban dolgozik.Nagyon szeretnénk össze költözni.

Ebben a válságos időben nagy rizikó otthagyni a munkahelyet.Albérletbe menni,munka nélkül?Ez elképzelhetetlen.Itt maradni albérletben,egyedül?Ez sem jó.Két éve vagyunk együtt.Minden hévégén jön a párom,munka után,éjszaka,hajnalban meg vissza,szóval hihetetlenül sokat ingázik miattam.

Ha valakinek lépnie kell,akkor nekem.

2009. dec. 2. 18:39

Szia! Köztünk először 90km volt, utána 120km :)

Én Egerben laktam,ő Pesten! 1 évig járt le hozzám, volt, hogy napokig ott volt.....Aztán meg én jöttem Pestre és itt lakunk már 1 éve :D

Nem bántam meg, hogy így döntöttem, nem tudunk egymás nélkül élni!! :)

4. e8e68503db (válaszként erre: 1. - Demeeri)
2009. dec. 2. 18:38

Látom Szlovákiából írsz. :-)

Na én ide költöztem Magyarországról Dunaszerdahely mellé.

2009. dec. 2. 18:36

Szia!

Én tatabányai vagyok,a párom miskolci volt.330 km.

Tavaly,feladta munkáját és ide költözött.

Most én adok fel mindent és költözök vele és a fiammal Borsodba.:)

Hallgass a szivedre!!Menj és légy boldog:)

2. e8e68503db (válaszként erre: 1. - Demeeri)
2009. dec. 2. 18:32

Szia!


Köztünk 350 km volt de mi fél év után össze is költöztünk.

Nekem sok veszteni valóm nem volt.

2009. dec. 2. 18:28

Hosszú keresés után megtaláltam az igazit.Hihetetlen köztünk az egyensúly,a harmónia,szinte egy emberként gondolkodunk.Nekem meg sem kell szólalnom,minden mondata az én gondolatom,szóval Ő az én másik felem.Nélküle félember lennék.Imád,és én is Őt.

Kétszáz kilométer választja el a munkahelyünket.Minden hétvégén eljön,mióta megismerkedtünk.Már több,mint két éve.

Van valaki hasonló helyzetben?Vagy volt?

Szerintetek lépnem kellene,és hagyjam ott a minkahelyem,és kövessem őt?Szívem az mondja igen,az eszem,hogy ne kockáztassak most,ebben a nehéz idökben.Hisz most olyan szép minden.Boldog vagyok!Életemben először boldog vagyok!És nem akarom ezt elrontani.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook