Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Orrszívás fórum

Orrszívás (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Orrszívás

1 2
2007. júl. 30. 13:24
Nekünk is porszívós van,a gyerk szereti 1éves kora óta magának csinálja. Már 2,5 éves elmúlt de még nem tudja fújni az orrát. Mikor tanulják ezt meg?? Egyébként a férjem nagyon drasztikusnak tartotta a porszívós orrszívót,ezért először magán próbálta ki. Azt mondta,hogy király!!!Egyébként én is finnyás vagyok,de a saját gyerekem már lehányt,lepisilt, lekakilt stb. és fel sem tűnt! A sajátomtól jobban undorodom,mint az övétől!!
16. Moncsiga (válaszként erre: 13. - Kedveske)
2007. júl. 17. 22:17
Köszi, Kedveske, te tényleg kedveske vagy!
15. contu
2007. júl. 15. 00:19
Mi a Pesztonka orrszívót használjuk, mert ennek saját motorja van, nem kell hozzá porszívót használni. Nekünk nagyon bevált.
14. mongi
2007. júl. 14. 22:00
Mi eddig porszívósat használtunk Eddig bevált,de most,hogy nagyobb a fiam...hát,nem fog menni,inkább veszek kézit!
13. Kedveske (válaszként erre: 9. - Moncsiga)
2007. júl. 14. 20:25
Ne aggódj, a saját gyerekedtől nem fogsz undorodni, és nem fogod érteni, hogy más miért öklendezik a kakis pelusa láttán, vagy miért nem tudja kiszívni az orrát:))
2007. júl. 14. 20:23
Nekünk is kézi van, én is szeretm. megőrülnék, ha állandóan a pórszívóval kéne bumliznom a lakásba. Ezt csak előkapom a fiókból és kész. És igen mi is szoktuk vinni, ha kell. Ezt egy porszívóval elég nehéz.
11. Hoxa
2007. júl. 14. 20:00
Nekünk kézi van, elemmel működik. Nagyon jó szerintem. Sokkal halkabb, mint egy porszívó és bárhová magammal vihetem, ha kell.
2007. júl. 14. 19:50
Nekem vízcsapos orrszívóm van. Azért vettem ilyet, mert a porszívót éjjel nem tudtam használni, mert a két nagyobb felébredt. Így pedig csend volt. Ugyanolyan jó, mint a porszívós.
2007. júl. 12. 18:52
Én annyira finnyás vagyok! Az unokahúgom orrát se tudtam kifújatni, mert behánytam tőle. Attól félek, a gyerekem majd belefullad a taknyába...
2007. júl. 11. 08:56

Sziasztok!

Én is porszívózom a kisfiam orrát, de sajnos nem jön ki semmi. Már kétszer fújtam be orrsprét, de még az sem jön ki. Nem értem mit csinálok roszul?? Van ötlete vkinek??

7. Vica-35 (válaszként erre: 6. - Seanemone)
2007. jún. 24. 07:04
Nekem is gyerekorvos javasólta
2007. jún. 18. 22:55
Sziasztok!Az én kisfiam 11 hónapos, de ezidáig nem mertem az orrszívó-porszívót használni, azért sem mert a házi orvosunk nem javasolta. Ezidáig egyszer volt náthás a fiam, akkor a szájjal szívható úgynevezett gömbös orrszívót használtuk. Még mielőtt valaki is gusztustalannak találná megjegyzem a váladék a gömbben marad, direkt így van tervezve. Szerintem szuper, bababarát,és nincs az a hangos porszívó. Nekünk bevált. Én nagyon meggondolnám Vica a helyedben a dolgot !
2007. jún. 4. 18:22

Sziasztok!


Mi is az orrszívó-porszívjót használjuk. Kb 6 honapos volt amikor elöször használtuk. Most 5 éves lesz. Kezdetekbe le kellett fogni a fiam, de mára már ö maga akarja csinálni. Rájött, hogy ez jó neki. Igy sokkal hamarabb tulvan a náthán.


Én mindenkinek bátran merem ajánlani! Nem lesz bajuk töle.

2007. jún. 4. 06:01

Sziasztok!

Én már a 7 hetes kisfiamnak is használom az orrszivó porszivót. Nem sir, nagyon türelmesen végig "üli". Utánna, ha már üres az orra, mosolyog:)))

3. erikpipi (válaszként erre: 2. - Evinene)
2007. jún. 1. 18:58
Én is ezt használtam, és használom. A középső 6 éves, kb. 2 éves kora óta sikeresen fújja az orrát. Mostanra nagy szakértelemre tett szert.:))
2007. jún. 1. 18:41

Ja bizony nekem van orrszívóporszívóm kisfiamnak és lánykámnak is azzal szívóm le amikor náthásak

Amúgy csak egyet nem értek hogy kisfiam 6évesen sem tudja kifújni az orrát remélem nem az orrszívó miatt amit 1éves korában kellett először alkamazni

2007. máj. 31. 11:45
Csecsemők, kisgyermekek még nem képesek az orrfújásra, ezért a szülőknek kell az orrból a váladékot eltávolítani. A váledék eltávolításával csökkenthetjük az egyszerű nátha szövődményeinek kialakulását is, hiszen a váladékkal a veszélyes kórokozókat is eltávolítjuk.

Ugrás a teljes írásra: Orrszívás
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook