Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrpolip - nagyon félek... fórum

Orrpolip - nagyon félek... (beszélgetős fórum)


2015. febr. 3. 08:07
nem kell felni ,mert el lehet vele elni orokre.
2015. jan. 3. 18:52

nekem is mindig vérzik az orrom,minduig uabból az orrnyílásból....csak úgy.

Nem tudom miért?

2012. aug. 8. 16:13
az anyukámat most mütötték orr és arcüreg polipra a Debreceni klinikán FESS módszerrel semmit nem érzett semmit nem fájt.ha voltál orr fül gégésznél és müteni kell irj szivesen segitek.Különben elötte és utánna is a Nasorex sprait használta.
2012. aug. 8. 12:50
menj inkább orvoshoz, ne otthon diagnosztizálj!
2012. aug. 8. 07:12

Ez megint egy vicces fórum:)))))

Orrpolip, miért pont az? A barátod nem ismer más betegséget, amire ezek a tünetek igazak lehetnének?


Annyira szánalmas az ilyen...

2012. aug. 8. 03:56

Engem május elején műtöttek orrsövény ferdüléssel+orrkagyló kisebbitéssel.Mindenki ijesztgetett,de egyáltalán nem volt olyan rossz mint amilyennek beállitották egyesek.Altattak,semmit nem éreztem az egészből,arra ébredtem hogy tamponálva van az orrom+parittya.Kellemetlen volt,hogy nem tudtam léegezni,de egy-egy becsületes téli egfázás alkalmával volt már rosszabb is...Sokat olvastam,filmet néztem(mondjuk mikor utolért a nevetés akkor hamar el is múlt,mert húzódott az orrom:) Egyáltalán nem fájt külömben,csak fura volt......kellemetlen.Amig a korházban voltam nem is fogadtam el fájdalom csillapitót,elvégre inkább kényelmetlen volt az egész mint fájdalmas.A tamponok kiszedése érdekes,csikiző érzés volt,de azért nem az a kellemes fajta,de annyira hamar ment hogy nem volt idő sem hogy fájjon.Mivel nagyon nagy"kanyar"volt 2 helyen is az orromban,bonyolultabb volt a doki szerint a műtét mint általában(szerencsére nem látszott kivűl soha ez a ferdülés....)volt varrat is az egyik orrlyuknál a középső elválasztó porcnál.Ezeket a varratokat kivették kb 2 hét mulva,ugyancsak fájdalommentesen,pedig ettől féltem kicsit.

Szépen tisztult az orrom,kenegetni kellet egy kenőccsel,és már pár napon belűl éreztem hogy már jobban lélegzek(pedig akkor még sebes volt).Sokkal jobb most,kényelmesebben alszom,régen néha horkoltam de azóta a férjem szerint egyszer sem:D

Én szükség esetén simán bevállalom még 1x a műtétet....Nem kell figyelembe venni ki mit mond,mert egész máshogy éljük meg a fájdalmakat,más a tűrőképességünk,egyesek kényesek,másokat kemény fából faragtak,jó ez igy:)

Gondoltam leirom mert én mikor a műtétre készűltem ,fórumokon olvasgattam tapasztalatokat és a sok negativ tapasztalat miatt félve mentem,pedig tényleg azt kell hogy mondjam hogy semmiség.Aki szűlt már és van fogalma mi az a tényleges fájdalom,az röhögve végigcsinálja az egészet mint én:)


Amugy nekem is hasonló tüneteim voltak:csak 1 oldalon tudtam aludni,mert éreztem hogy"rászivom" az orrom falára és alig jön levegő,+néha horkoltam,futni sem tudtam miatta mert azt sem tudtam hogy vegyek levegőt amiatt hogy az orrom nem végezte a dolgát:)

2012. aug. 8. 01:44
Nekem van a környezetemben akit műtöttek vele, és nem volt valami vidám dolog, viszont, ha csak kezdődő akkor van rá egyéb gyógymód. tanácsolom minél hamarabb nézesd meg,és ha az gyógyszer segíthet, hogy ne fejlődjön ki jobban. Egyébként a műtét után elég nagy a kiújulás veszély, de szintén meglehet előzni, ha van egy kis szerencse
2012. aug. 8. 00:34
senki? ez komoly?
7. honeywald (válaszként erre: 6. - 91d4989ab9)
2012. aug. 7. 23:44
tudom, csak kíváncsi vagyok minden szaftos részletre.. :D
6. 91d4989ab9 (válaszként erre: 5. - Honeywald)
2012. aug. 7. 23:42
nekem az van és totál ilyen, de nézesd meg egy dokival és majd ő elmondja mi a szitu, nyugi bármi is az nem fognak neked esni vagdosni rögtön:D
2012. aug. 7. 23:41

azt panaszoltam, h nem kapok levegőt. egyszerűen veszek levegőt az orromon és kevés a hely a levegőnek. érzem nagyon. össze is húzódik az orrlyukam :D viccesen hangzik, de tényleg így van.

nem vagyok allergiás semmire, és mindkettő lyukon egyre kevesebb a levegő útja mindkét helyen. nem hiszem, h orrsövényferdülés

2012. aug. 7. 23:35
sokkal valószinübb az allergia miatti orrdugulás, meg az orsövényferdülés is
3. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Honeywald)
2012. aug. 7. 23:34
Inkább egy fül-orr-gégésznek lenne ajánlatos megmutatni. A barátod szakember?
2. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Honeywald)
2012. aug. 7. 23:33

ugy mindenki jobban kap ha arra huzza, ne parázz


orvosok a barátaid?:D


ha nem akkor keress egy fülorrgégészt és kész, nem komoly baj ez nem komoly a műtét se amennyire én tudom de kb 90% hogy nem is az a bajod



miből következtettek erre az okosok?

2012. aug. 7. 23:30

Egy barátom szerint orrpolipom van, de ezt nem ismerem.

levegőt ugy kapok az orromon normálisan, hogy ha az oldalánál az arcom felé huzom a bőrt, ill kicsit felfelé...mert igy megemelkedik minden, és így jobban áramlik a levegő....


milyen ez? hogy vizsgálják? hogy zajlik egy ilyen műtét? mit tudtok még? segítsetek :( félek :O

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook