Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrpolip - ki, mit tud róla? fórum

Orrpolip - ki, mit tud róla? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
12. hamika 1 (válaszként erre: 8. - Holnap)
2007. okt. 4. 16:57
Hol csinálták neked mert nekem azt monták hogy altatásban nem lehet a szem idegek miatt, ugy én is kibirnám.Nekem 4 mütétem volt az elsö 3 1,5 órás volt az utolso most volt egy hete ezt már csak 40percig birtam de most ez lelkileg nagyon megviselt.
11. DODICA (válaszként erre: 10. - Hamika 1)
2007. okt. 4. 13:21

Köszi!


Nem műtettem még, de egyelőre nincs is szándékomban, mivel ugyanannyira tünetmentes vagyok, mint azelőtt, hogy a doki szólt volna, hogy polipom van. Szerinte nagy és ronda, s nem érti, miért nem mentem velke korábban. Akkor is a fülem miatt mentem dokihoz, ezt csak mellékesen vette észre, jól meg is lepődtem! Honnan tudtam volna róla, ha sose okozott semmi gubancot? Szerencsére azóta sincs vele gondom, max. a tudat, hogy ott van. :)

10. hamika 1 (válaszként erre: 2. - DODICA)
2007. okt. 3. 21:48
Engem már 4-szer mütóttek most volt a 4-ik 2-hete nagyon fájt a mütét. Meg kérdeztem a dokimat és azt monta hogy már nekem a lézeres nem segit. Nekem például olyan van hogy már 2-honap mulva lehetne müteni mert olyan gyuladásba van az orrom hogy mindig vissza jön.De például az egyik ismerösömet is meg mütötték és nem jött neki vissza ö meg nézette a lakását a viz erek merre vanak és ugy rakatta az ágyát hogy jó legyen neki azota nem jött visza de ez nem bisztos.Neki bevált de lehet hogy nem ez segitett neki de ö hitt benne.Igaz csak ugy tud meggyogyulni az ember ha hisz benne.De énszerintem egyszer meg kellene csináltatni ha olyan rossz a helyzet.De te tudod de nem szabad tul sokáig halogatni mert annál rosszab.Én már csak tudom én is ráfásztam elöször.
2007. aug. 29. 18:29
Nekem is volt már műtétem 2x is. Én is azért szántam rá magam, mert nem kaptam levegőt az orromon. Ez főleg az alvásnál volt probléma, mert nyitott szájjal aludtam, reggelre kiszáradt a szám, és tele ment mindenféle láthatalan izével. Szóval műtöttek, de nálam nem ajánlottak altatást, mert nagy a vérveszteség, és úgy veszélyesebb. Sajna visszanőtt, ezért kellett a 2. műtét is. Most - lekopogom - jól elvagyok. rossz volt a műtét nagyon, legfőképp az érzéstelenítés része, de utána jó. Szóval, ha zavar, és panaszt okoz, műtesd meg! Egyre rosszabb lesz csak!
2007. máj. 18. 22:34

Engem már 3x műtötek orrpolipok miat.

Az első műtét 45 percig tartott. Többféleképpen érzéstelenítetek, ám nem nagy hatással. Nam kértem altatást, tűrtem, próbáltam viccelni is műtét közben csak teljen az idő. Nem számoltam mennyi polipom volt. A műtét előtt eggyáltalán nem kaptam az orromon levegőt, na ezt az állapotot ne várd meg.

A második operáció már 1,5 órás volt, az arcürregi feltárás miatt. Még míndíg nem kértem az altatást. De a végén már nem tudtam sírjak-e, vagy esetleg bepisiljek csak hadja már abba.

A harmadik alkalommal eleve csak altatásban eggyeztem bele. 1 óra kimaradt, de utánna nem volt rosszabb, mint az első két műtét után.

Nem vagyok rá büszke, de negyedjére is így válalnám. Sajnos már érzem szükségét.

7. gyebitimi (válaszként erre: 6. - DODICA)
2006. okt. 30. 19:50
Szia.Az lehet,hogy most nincs tüneted de még lehet.Én megműttetném a helyedben.Kórházba dolgozok és egy héten kb:10 ilyen műtétet csinálnak.Nem hiszem ,hogy később jobban fogják operálni.
2006. okt. 30. 13:50

Köszi minden hozzászólónak!

Még emésztem magát a tudatát is.... Mivel a világon semmi tüntetet nem okoz, egyelőre halogatom a műtétet... Hátha addig fejlődik még az orvostudomány is. :)

2006. okt. 30. 09:34
Szia. Nagyapámnak volt és meg kellet müteni, mert már nem érzett szagokat és olyan fura hangon vette a levegöt. Azota jol van.Nem nött neki vissza. Ja mütét után számolták meg és neki már ugy elterjedt, hogy 76db-ot szedtek ki az orrábol. Én csak annyit tudok még hozzá tenni, hogy szerintem érdemes megmütettni, azota teljesen jol van.
2006. okt. 30. 08:48

Szia. Szerintem legjobb megoldás a műtét.

De tudok adni egy tippet, olvass utána és döntsd el,h. jó -e.

Magnapress - MX (mágnesterápia).

www.megnapress.hu-n utánnaolvashatsz.

3. gyopár (válaszként erre: 2. - DODICA)
2006. okt. 29. 08:37

Szia!


Egy ismerősömnek régebben volt, de sajnos konkrétumokra nem emlékszem. A műtét után állítólag sokkal jobban lett.


Ez most nem sokat segít, gondolom, de biztatásnak szántam.

2006. okt. 28. 22:51

Légyszi segítsetek! Teljesen véletlenül (tünetmentesen, egy más irányú vizsgálat kapcsán) kiderült, hogy jelentős orrpolipom van. Műteni akarják. Én kevésbé. (Iszonyat, miket hallottam róla!)

Tudtok rá valami természetes gyógymódot? Vagy, ha már a műtét elkerülhetetlen, van valami humánusabb fajtája? Gondolok itt lézeres megoldásra pl.

Ha van valakinek tapaztalata ez ügyben, megköszönöm előre is, ha megosztja velem!

2006. okt. 28. 22:48
Orrpolip - ki, mit tud róla?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook