Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztikára ismertek plasztikai sebészt? fórum

Orrplasztikára ismertek plasztikai sebészt? (tudásbázis kérdés)


4. P.23
2017. szept. 23. 00:11

Sziasztok! Regota bongeszem az oldalt, egyszer en is szeretnek elmenni egy mutetre, rengeteg szep orrot lattam es regi nagy almom is, hogy egyszer nekem is szep legyen :) Jovo tavasszal szeretnek belevagni, de lenne par kerdesem mielott telefonon, vagy szemelyesen erdeklodnek. Ugy lattam K.T.-rol vannak pozitiv es negativ velemenyek is, de ettol fuggetlenul ha mennek akkor ot valasztanam azok alapjan amit lattam es irtatok.Valaki aki volt nala leirna nekem a velemenyet, tapasztalatat, es azt is, hogy nagyjabol milyen árra szamithatok? Persze tudom, sok mindentol fugg de mielott belevagnek jo lenne tudni. Sajnos kb 1het szabadsagra tudok elmenni, az eleg?

Mennyi ido utan kapok idopontot? Honapok, vagy hetek? Elore is koszonom a segitseget! :)

3. LindaZ (válaszként erre: 1. - Lxla)
2016. dec. 12. 07:24
Szia! Érdeklődök, végül kit választottál? :)
2013. szept. 6. 11:48
Személyesen nem ismerek sebészt, de a budapestplasztikánál 30% kedvezményt is kaphatsz, keress rá, van feltűntetve telefonszám is.
1. lxla
2013. szept. 6. 09:56

Sziasztok!

Mivel az orrplasztika c. fórumban nem kaptam választ (és lusta is vagyok több 100 oldalt visszaolvasni) ezért itt szeretném megkérdezni: kit ajánlanátok,aki olcsó? Tudom,hogy NÉHA olcsó húsnak híg a leve,ezért szeretnék tapasztalatot.Kárász,Rezek árait borzasztóan sokallom, másnál egy mellműtét kerül annyiba!! Nincs orrsövény ferdülésem se.. Ha oldalról nézem az orrom,nagyon kiáll az arcomból,szemből nincs baja,szóval csak annyi lenne a korrekció, illetve egy pici orrcsúcs is,mert a vége minimálisan lefele lóg.

Dr. Ignácz Zsuzsannáról, illetve Dr. Gill Endréről ilyen téren vélemény?Az ő árukat elég elfogadhatónak találom ( 350, illetve 390 ezer,Gillnél + 60 még hozzá az altatás )

Köszönöm! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook