Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯
21152. keki70
jan. 3. 20:08
Borke most látom,hogy a repülést te is írtad :-)
21151. keki70 (válaszként erre: 21145. - Dorinkah)
jan. 3. 20:07
Az enyém is felfújhatós,jó keményre fújtam,szuper jó volt.
21150. keki70 (válaszként erre: 21146. - Borke456)
jan. 3. 20:06

Szia!

Nem lesz semmi gond,akik külföldről jönnek haza a műtétre,gipszlevétel után már vissza is repülnek.A nyomáskülönbség miatt orrvérzés előfordulhat,de én még senkitől nem hallottam,hogy bekövetkezett volna.Főleg,hogy olyan is volt,akinek ez a munkája,légiutas kísérő.

Meg sem fogod érezni,ne aggódjál.

21149. Borke456 (válaszként erre: 21148. - Intrimissa)
jan. 3. 18:21

Szia! Két héttel a műtét után a lila-sárga foltok már teljesen eltűnnek (a legtöbb embernél már a gipszlevételkor is csak elvétve látszanak) és a duzzanat is lemegy annyira, hogy a kívülállók meg nem mondanák, hogy műtéten estél át. Ha a gipszes időszak alatt lelkiismeretesen használod a fekete nadálytő krémet és 2-3 óránként a zselés szemmaszkot, azzal nagyon elősegíted a szemkörüli foltok és duzzanatok csökkenését. Szóval nyugodtan vedd meg az előadásjegyet! :)

Március közepén leszel kb 7 hetes, az orvosok szerint akkor már bőven lehet repülni. A legtöbb magánklinikáról a külföldről iderepülő páciensek a gipszlevétel után - tehát műtét után egy héttel - már hazarepülhetnek.

Én jövő héten leszek 7 hetes és repülnöm kell munkaügyben. Majd leírom a tapasztaltakat a naplómban. :)

21148. intrimissa
jan. 3. 17:32

Sziasztok!

Január 24-én lesz a műtétem R.Ö-nél. 2 hét után már szalonképes az ember? Nem tudom, merjek-e előadás jegyet venni.?

Március közepén lehet már repülni, ugye?

21147. Katacs05
jan. 3. 16:17
Van olyan akinek rossz verkep vagy ekg miatt hiusult meg a mutet?
21146. Borke456
jan. 3. 16:00
Sziasztok csajok! Jövő héten lesz 7 hetes az orrom, és kénytelen vagyok munkaügyben repülni. Ezt legalább 3 hónapig nem szerettem volna, mert a belső duzzanat miatt nem lehet túl kellemes érzés a megnövekedett légnyomás. Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?
21145. Dorinkah
jan. 3. 15:40
Koszonom lanyok a valaszaitokat! Kiderult h van itthon felfujhatos azt a biztonsag kedveert elokeszitem aztan lesz ami lesz :)
21144. keki70 (válaszként erre: 21143. - Tinne9311)
jan. 3. 15:06
Szia,küldtem a számot és szívesen :-)
21143. Tinne9311
jan. 3. 15:01
Sziasztok! Már nagyon régóta követem a fórumot, azonban csak most regisztráltam, mert mostanra lett minden feltétel adott a műtéthez, már csak egy kis bátorság hiányzik. :)Nagy segítség lenne, ha megnézhetném a naplóitokat (nem tudom hogy ez hogy működik, mert még soha nem fórumoztam). Kárász és Rezek doktorhoz szeretnék konzultációra menni, az utóbbinak meg tudja adni valaki az elérhetőségét? Köszönöm előre is a segítséget!
21142. Borke456 (válaszként erre: 21135. - Dorinkah)
jan. 3. 12:02
Én nem használtam nyakpárnát, mert számomra iszonyú kényelmetlen (korábban hosszabb repülőutakon próbálkoztam vele). Helyette az ágyamba hordtam a lakásban fellelhető összes párnát és díszpárnát, és az ágyam fejrészénél egy stabil lejtőt alakítottam ki belőlük, amin nagyon kényelmes volt aludni még a félülő helyzet ellenére is. Rezek egyébként azt mondta műtét előtt, hogy elég, ha 2-3 párnán alszok, de ez így egyszerűbb és kényelmesebb volt. Gipszlevétel után én egyből visszatértem az egy párnához, és semmi baj nem történt, az orrom nem dagad és nem nyomódik éjszaka sem.
21141. keki70 (válaszként erre: 21136. - Betti810117)
jan. 3. 10:39

Szia!

Az orrunk kinézetre stimmel-van fent képem,ott úgyis látod,hogy nekem is nagy,puklis és lógós volt-viszont a bőröm más,normál kategória,sőt inkább /szerintem/ a vékony kategória felé húz.

21140. keki70 (válaszként erre: 21135. - Dorinkah)
jan. 3. 10:35
Osztom Kitti véleményét,nagyon jó dolog,tartja a nyakadat-fejedet,nem engedi,minden a helyén marad,értem itt most főként az orra :-)
21139. 0df52fb9c5 (válaszként erre: 21135. - Dorinkah)
jan. 3. 08:03
Nekem nagyon jo volt, vittem a mutetkor es ugy ebredtem fel utana, hogy rajtam volt :) Szerintem nagyon jol kitamasztja a nyakat es nem tudsz veletlenul sem oldalra fordulni a fejeddel.
21138. Lizzy588 (válaszként erre: 21135. - Dorinkah)
jan. 3. 00:55
Én is vittem nyakpárnát magammal, hogy majd műtét után jó lesz, de végül nem használtam. A műtét utáni éjjel és itthon is kb 1 hétig félig ülve aludtam, egy nagy párnával meg több kicsivel alátámsztottam a fejem és így nagyjából tudam aludni. :)
21137. Janky80 (válaszként erre: 21135. - Dorinkah)
jan. 2. 22:36

Ha jól kipárnázod a hátad mögött akkor lehet kényelmes a nyakpárna.

Én az első hetekre kölcsön kértem a húgom szoptatós párnáját és azt tettem még a derekam mögé támasztéknak aztán még párnák tömkelegét igazgattam be ide-oda. Nekem a nyakpárna inkább napközben esett jól olvasás vagy a délutáni szundi közben.

Így olyan volt mintha kényelmes fotelben aludtam volna és az álomban oldalfekvést is sikerült elkerülnöm.

Én az első 5 héten aludtam félig ülve. :D

Próbálj majd meg több módszert, hogy minél többet tudj pihenni legalább az első egy két héten. :)

jan. 2. 22:14

Sziasztok!

Új vagyok itt, februárra tervezem a műtétem, már jártam KT- nál, jövő héten megyek RÖ-höz! Kettőjük közül fogok választani, aki a két doki vmelyikénél műtette a nóziját, szívesen olvasnám a tapasztalatokat!

KT egyébként azt mondta, neki az én orrom egyszerű feladat(nagy is, puklis is, lógós is), bár a bőröm kicsit vastag!

21135. Dorinkah
jan. 2. 21:39

Eszembe jutott egy kerdes. Nyakparna mennyire volt hasznos a gyogyulas soran? Sokatoknal lattam h a gipsz hordasa soran hasznaltatok, de en nem vagyok benne biztos h annyira kenyelmes lenne...

Koszi elore is a valaszokat! :)

21134. keki70 (válaszként erre: 21133. - Vikkidoll)
jan. 2. 16:34

Szia Viki :-)

De régen jártál erre!Emlékszem,nagyon szép lett az orrod,mindig mondtad,hogy tökéletes. <3

Örülök,hogy minden oké és gyere gyakrabban!!!

21133. Vikkidoll
jan. 2. 16:26

Jesszusom, de régen voltam itt. Sajnálom Lizzy, ami veled történt. Nekem is nagy és girbegurba orrom volt, pukli is volt rajta, minden, ami kell. Nekem Kárász Tomi csinálta és életem legjobb döntése volt. Cuki formás tökéletes orrot csinált, bár nem volt egyszerű. Azt mondta, egy átlagos orrműtét másfél óra, az enyém 4 és fél óra volt. :D

Azt mondta, esélyesen kiskoromban eltörtem (amire nem emlékszem, mert az orrtörés ugye nem fáj) és összevissza forrt össze.

21132. keki70 (válaszként erre: 21131. - Lara05)
jan. 2. 13:24
Nagyon szívesen ♥
21131. lara05 (válaszként erre: 21130. - Keki70)
jan. 2. 11:40
Nagyon köszönöm itt is :)
21130. keki70 (válaszként erre: 21129. - Lara05)
jan. 2. 11:09

Szia! :-)

Köszönjük szépen,neked is boldog új évet!

Küldtem a listát.

21129. lara05
jan. 2. 10:57
Sziasztok! Előszőr is boldog új évet mindenkinek! 😊 Régen sokat olvastalak titeket,aztán a sok tennivaló miatt ez abbamaradt,most viszont újra itt vagyok, egy hét múlva műt VK 😄 A fontosabb/hasznosabb dolgokról valaki egy listát át tudna küldeni nekem?
21128. Katacs05
jan. 2. 06:48
Varga Klara 😊
21127. Rebeka95 (válaszként erre: 21125. - Katacs05)
jan. 1. 22:44
Engem is jan végén műtenek, téged ki fog?
21126. keki70 (válaszként erre: 21125. - Katacs05)
jan. 1. 10:49

De mehetsz ám. :-)

Sokat gyógyul arra már az orr,én is téli voltam és egyáltalán nem duzzadt már nyáron az orrom.De ha esetleg neked fog is,azt csak te fogod észrevenni,senki más.

21125. Katacs05
jan. 1. 00:29
Ha jan vegen mutenek nyaron mar mehetek nyaralni? Forrosag meleg viz?
21124. keki70 (válaszként erre: 21118. - Lizzy588)
2017. dec. 30. 17:15

Lizzy nyugodtan menjél vissza,hidd el,hogy megfogsz nyugodni.Az orvos azon van,ha hiba maradt,akkor azt kijavítsa.Mindig az a cél,hogy a páciens a lehető legelégedettebb legyen.Igen,sajnos van,hogy ennek egy második műtét az ára,ez még a legjobb nevű orvosoknál is benne van a pakliban.

Ha megszűnnek azok a dolgok,amik még most is zavarnak az orrodban,akkor megfogsz nyugodni,elégedett leszel és azt mondod,hogy megérte vállalni a korrekciót.

Az pedig tényleg nem számít,hogy alapból nagy volt az orrod,sok mindenkinek az,persze van egy határ,amennyire lehet kicsinyíteni az orrot,hiszen a levegőnek is helyet kell hagyni.Van egy határ is,hogy mennyire lehet alakítani az orrot,de ezt biztosan megbeszéltétek a műtét előtt.

Mi itt egytől-egyig azon drukkolunk,hogy neked rendeződjön ez a dolog és tudod mit mondok,hogy:fog is!!!Kitartás!!!

21123. Koriandra (válaszként erre: 21121. - Lizzy588)
2017. dec. 30. 15:19

Lizzy, szerintem is menj vissza ès megbeszélitek hogy mit lehetne javítani. Biztos segíteni fog ez 100%.

Drukkolok neked!

❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook