Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯
24795. andi6020
jan. 31. 19:38

Egyébként google is kidobja a telefonszámát

[link]

24794. keki70 (válaszként erre: 24790. - Homokiné Beáta)
jan. 31. 19:26
Ha begyullad-bedurran,akkor igen.De azt úgyis megfogod érezni...
24793. Patrice (válaszként erre: 24792. - Homokiné Beáta)
jan. 31. 19:07
Köszönöm.
24792. Homokiné Beáta (válaszként erre: 24791. - Patrice)
jan. 31. 19:03

Szia!

Írtam 🙂

24791. Patrice
jan. 31. 18:55
Kerhetnem en is RÖ elerhetoseget? Bejelentkezek hozza is. Elore is koszonom.
24790. Homokiné Beáta (válaszként erre: 24787. - Keki70)
jan. 31. 18:51
Köszi! Persze azért próbálom nem be beszélni magamnak ☺.De mondjuk gyulladást okozhatja egy rossz fog is?
24789. Bricciola
jan. 31. 18:22
Elküldené nekem valaki Rezek Ödön elérhetőségét,nagyon köszönöm!
24788. Betta_0602 (válaszként erre: 24783. - Dodo92)
jan. 31. 18:08
Szia! Hozzád is kopogtam! Még döntés előtt állok! RÖ felé húzok! Köszönöm ha beengedsz! ☺️😊
24787. keki70 (válaszként erre: 24786. - Homokiné Beáta)
jan. 31. 17:46

Szia!

Én bizony vérszegény voltam,nem is kicsit,ettől még mehetett a műtét,de utána szigorúan fel kellett íratnom a vasat.

A C-vitamint mindenképpen szedheted,főleg a műtét előtti két hétben,akár 2000 mg-t is.

Vérkép:fontos,hogy a szervezetben ne legyen gyulladás,mert ez akadályozza a gyógyulást.

Ha el is marad időnként műtét,az inkább herpesz miatt szokott lenni,vagy begyulladt pattanás az orron,és a megfázás.Ezek mind kizáró okok.

De azért ne legyél depi,nincs semmi baj,nem kell parázni,attól nem lesz más a véreredmény.

jan. 31. 17:38

Sziasztok!

Március 20.-án lesz a műtétem.

Még van idő de most parázok,hogy mi van ha nem lesz jó a vérképem.Csináltassak előtte vizsgálatott esetleg nem-e vérszegény vagyok esetleg tudnék valamit addig is szedni? Mi van ha megyek a műtétre és lemondja mert nem lettek jók a vizsgálatok!Volt már erre példa? Jajj csajok tiszta depi vagyok ez miatt... 😧😭

24785. Bricciola
jan. 31. 17:34

Sziasztok!

Néhány napja regisztráltam ide,hogy tapasztalatokat szerezzek orrplasztika témában,február végére van időpontom,de még mindig nem vagyok benne biztos,hogy jó orvost választottam....Dr.Krasznai műtött esetleg valakit aki itt van?

köszönöm a válaszokat!

24784. andi6020 (válaszként erre: 24780. - Uni6)
jan. 31. 17:22
Neked is köszönöm, hogy olvashatlak.
24783. dodo92 (válaszként erre: 24779. - Uni6)
jan. 31. 16:13
Én is így állok hozzá a naplómhoz. Illetve én minden képen kitakarom a szemem, biztos ami biztos alapon. :)
24782. Betta_0602 (válaszként erre: 24780. - Uni6)
jan. 31. 16:06
Szia! Kopogtattam ha nem gond! Először én is KT-re gondoltam,de sok rosszat is olvastam. Úgyhogy valószínű a R.Ö. lesz! De megnézném a tiédet ha megengeded! Kíváncsivá tettél! Szép napot neked! 😊☺️
24781. nonika92
jan. 31. 15:34
Sziasztok!Én tegnap voltam a Honvéd korházba Dr.Tamás Róbertnél az orromat szeretném plasztikázatni nála!Megadta egy fül orr gégész telefonszámát hozzá kell mennem orrsövény ferdülés vizsgálatra mert ha van akkor tb-re megcsinálja Tamás doktorúr az egész műtétet!VISZONT!Elszeretném intézni hogy papíron legyen orrsövény ferdülésem!Aki csinált már ugyanilyet mennyit fizetett a műtét végén Tamás doktorúrnak?
24780. Uni6 (válaszként erre: 24773. - Patrice)
jan. 31. 15:15

Szia! Èn friss 3 hetes Rezekes vagyok, ha gondolod, nézz be a naplómba, dokumentáltam mindent, vannak képek. Nekem elég nagy műtétem volt, fel is dagadtam rendesen, de nem bántam, ki lehet bírni. A szobatársam kb alig dagadt fel másnapra, szóval itt múlik azon is a dolog, hogy mekkora az adott műtét. Mondták nekem is KT új gépét, de én úgy voltam vele, hogy inkább nézzek ki úgy pàr napog, mint aki kapott a fejére rendesen. Én 5 éve voltam nála is konzultáción. Majdnem sírva jöttem el, megkérdezte, hogy tudtam eddig ezzel az orral élni és még hasonló kedves megjegyzései voltak. Értem én, hogy nem babusgatni fog, de azért az emberi méltóságomat tartsa tiszteletben.

Rezek egy úriember és végtelenül emberséges, lelkiismeretes. A műtét reggelén annyira cuki volt, elszállt minden félelmem, és nem véletlenül mondják, hogy szakmailag itthon ő a legjobb.

Én csak Rezeket ajánlom, már saját tapasztalat alapján.

24779. Uni6 (válaszként erre: 24764. - Brill111)
jan. 31. 15:08
Én kb mindenkit. Ha valaki fura, arra ráírok. Ha kapok választ, jöhet, ha nem, nem. De igazából èn a blogomra is fel fogom tölteni a történetemet, a naplómat is azért csináltam, hogy segíthessek vele másoknak. Emlékszem, mennyit kellett kurtatnom, keresnem a témában. Itt pedig kb 2-3 naplóba engedtek be, aztán kiderült, nem is Rezekes naplók voltak. Szóval én csak azért titkosítottam a naplót, hogy ne boldog-boldogtalan nézegesse, mert, akit igazán érdekel, az bekopog, aki meg csak unatkozik, az nem veszi a fáradtságot. De engem nem zavar, ha bárki látja a képeket, ha valahol meglátnám a neten máshol, annak jogi következményei lennének és elég jók a kapcsolataim. :D
24778. rekab (válaszként erre: 24775. - Keki70)
jan. 31. 14:09

Jo, ez meggyőző 😉 En is titkositottam...

Mondom, hogy johiszemu vagyok ☺

24777. Betta_0602 (válaszként erre: 24774. - Keki70)
jan. 31. 13:06
De azért gondolom,hogy RÖ sem vésővel és kalapáccsal dolgozik. Őszintén szólva nem olcsó,és nem mellesleg haladni kell a korral,hogy úgymondjam. Biztos ő is alkalmazkodik a fejlődéshez ő is. De persze javítsatok ki ha tévedek! Gondolok itt a friss RÖ-s műtöttekre!
24776. Patrice (válaszként erre: 24774. - Keki70)
jan. 31. 12:58
Köszönöm a választ!
24775. keki70 (válaszként erre: 24769. - Palma_eve)
jan. 31. 12:32

Nem is arról van szó,hogy szégyenleni kellene az orrplasztikát.Viszont nem árt óvatosnak lenni,mert a képeidet lementhetik és felhasználhatják.Szóval jobb vigyázni!

Nem véletlenül takarják sokan ki a szemet-attól még az orr látszik,viszont még sem adják ki az arcukat.

24774. keki70 (válaszként erre: 24773. - Patrice)
jan. 31. 12:27

Szia!

Nagyjából leírom neked,hogy mit takar a Piezo ultrasonic gép eljárás:

Közel három éve használja KT elég gyakran,de nem minden esetben.

Tapasztalt orvosi kezekben biztonságosabb,mint a kalapács,véső és nem vérzik be annyira a páciens a beavatkozás során.A gyógyulási folyamat ennek a használata után gyorsabb.

Sokkal finomabb munkát lehet végezni vele,de attól még lehet ezzel is bármilyen túl vagy alul korrekciót végezni.Tehát nem jelenti azt,hogy tizedmilliméterre minden passzolni fog.A műtét akkor is csak műtét,tökéleteset ne várjunk.

Az orrplasztikai műtéteknél alkalmazott ENDOSZKÓPOS eljárás nagymértékben hozzájárul a páciens elképzelésének még pontosabb megvalósításához, minimalizálhatjuk az esetleges szövődmények számát, a páciens kellemesebben éli meg a gyógyulási időszakot, és rövidebb időn belül térhet vissza a mindennapokba. További előnye, hogy segítségével számos funkcionális orrműtétet is kiválóan elvégezhetünk, így nemcsak az orrunk lesz szebb, de jobban is kapunk levegőt rajta és a horkolás is javulhat.

Szájsebészek évek óta csontvágásra használjak nagyon jó eredménnyel,bőven van tapasztalat ezáltal. Orrplasztikára 3-4 éve fejlesztik.Alapvetően egy nagyon gyorsan rezgő fej,ami így képes lesimítani vagy elvágni a csontot,de nem bántja a lágy szöveteket,ereket.

24773. Patrice
jan. 31. 11:36
Sziasztok! Eredetileg KT-t valasztottam orvosnak, de a forumon irtak alapjan RÖ sokkal szimpatikusabb lett (elotte nem is ismertem). Csak egy dolog van, ami miatt megis KT-nal maradnek, az az, hogy azt olvastam, hogy MO-n csak ő hasznal olyan gepet a mutethez, ami sokkal kimeletesebb, mint a hagyomanyos technikak. Van, aki esetleg korbejarta ezt a temat?
24772. andi6020 (válaszként erre: 24770. - Mancsi_fit)
jan. 31. 08:01
Nekem a 19 éves lányomat műtik. Korára való tekintettel nem is kérték a tüdőszűrést.
24771. andi6020 (válaszként erre: 24769. - Palma_eve)
jan. 31. 08:00
Én itt is köszönöm, hogy beengedtél.
24770. Mancsi_fit (válaszként erre: 24763. - Marko85)
jan. 31. 00:27
Igen. Én pl nem mentem tüdőszűrésre, mert időm sem volt, meg mondtam nekik, hogy sportolok, nem dohányzok.. és így nem is kérték. ☺️ Szóval szerintem nem olyan fontos.
24769. palma_eve (válaszként erre: 24764. - Brill111)
jan. 31. 00:11

Ezen en is gondolkoztam. En mindenkit beengedtem eddig, feltételezem, hogy rakerestek a dologra, és tenyleg érdekli oket a téma.

A szememet sem takarom ki, mert tok sokat számít szerintem egy elotte utána kepnel, hogy az egész arcot hogy megváltoztatja egy ilyen műtét. Persze azt is megértem, ha valaki nem igy csinálja.

Volt már amugy, hogy ismerős irt rám, hogy “nahát”, de inkább oromkodve, hogy dejo, hogy ismerőstol tud kérdezni. Én nem szégyellem a dolgot. Azt sem, hogy milyen volt korábban, és azt sem, hogy meg mertem lépni valamit, amire már 10 éves korom óta vágyom.

Persze ha meggyőztök, hogy a kép és napló / bemutatkozó levél nélküli bekéredzkedők rosszindulatú stalkolók, akkor simán kirakom őket! 😂

24768. rekab (válaszként erre: 24764. - Brill111)
jan. 30. 23:16

En nem titkositottam, ugyis mindenkit beengednék. Akit nem erdekel, nem fogja nezegetni. Persze lehet, hogy naiv vagyok ;)

Ha nem akarod, h barki megnezhesse, titkositsd, ugyis csak az fog kopogni, akit erdekel. Vagy csak azt engedd be, aki irasban is megker ra. Az biztosan erintett a temaban 🙂

24767. andi6020 (válaszként erre: 24765. - Orrocska)
jan. 30. 22:33
Naplóm van. Igaz mellplasztikás.
24766. andi6020 (válaszként erre: 24764. - Brill111)
jan. 30. 22:32
Én is jelentkeztem. Áprilisban lesz a műtétünk.
❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook