Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
22129. Katacs05
ápr. 1. 20:45
Az orrom alatt es oldalt piros es hamlik. Mivel kentetek?
22128. Dalmadal
ápr. 1. 18:22

Sziasztok!

Biztosan mar szinte minden relevans informacio elhangzott itt a forumon, de kvazi fizikai keptelenseg visszolvasni a rengeteg ev forumhozzaszolasainak termeset, gondolom sokunknak nincs ennyi kapacitasa, nekem sem volt, es mivel en is rengeteg hasznos informaciot, fotot, segitseget talaltam a naplokban, amit ezuton is koszonok minden erintettnek, gondoltam viszonzaskent en is inditok egyet, hatha valaki epp itt talal valaszt egy esetleges kerdesere azaltal, hogy leirom, mik voltak egyaltalan a bennem felmerult kerdesek, es ezekre milyen valaszokat kaptam.

Kopogjatok nyugodtan :)

22127. Broxán (válaszként erre: 22122. - Orrocska)
ápr. 1. 12:22
Ne izgulj meg nagyon nagyon friss az orrod biztosan lemegy a pukli :)
22126. Rhyno
ápr. 1. 10:33
Mindenkinek Békés, Boldog Húsvéti Ünnepeket kívánok!
22125. Carmensita
ápr. 1. 10:08

Sziasztok! Új vagyok a fórumon (legalábbis ezen) , elterveztem h majd megcsinaltatnam a nozim 💉👃🏻 jovore :) neztem dokikat Rezek Odon volt szimpi :) plusz lattam egy Jarai Tamasos orrot ami tetszett :) rola esetleg van velemeny/tapasztalat?

Meeg ha van valaki akinekvan Rezekes/Bajuszos/Jarais naploja irna nekem ? :) vagy kopoghatnek? Koszonom lanyok😍✨

22124. orrocska (válaszként erre: 22123. - Keki70)
márc. 31. 21:06
viszont kívánok ! :)
22123. keki70
márc. 31. 20:57
Minden kedves fórumozónak-és akik olvasnak bennünket:Áldott,békés húsvéti ünnepeket kívánok!🌹 🏵 🌹
22122. orrocska
márc. 31. 18:52
3 hetes a nózim ,,,, még nagyon nem szép . volt vkinek még púp az orra tövében 3 hetesen ? meg az orr háton ? A dokim azt mondta az duzzanat - hát merem remélni .... képek a naplómban
22121. Bxrbxra (válaszként erre: 22119. - Barcabianca)
márc. 31. 08:42
Sajnos par hetig igen.. nekem asszem 5 hetre lett olyan mint elotte
22120. Brigitta1987 (válaszként erre: 22119. - Barcabianca)
márc. 31. 08:03
Szia! Ez normális, nekem sem volt igazi a mosolyom kb másfél hónapig. Most 3 és fél hónapos az orrom de még mindíg érzem h picit húzódik nem enged olyan természetesen, igaz ez már nem látható csak én érzem. Pár hét és jobb lesz a helyzet.
márc. 31. 04:09

Sziasztok,

9 napja volt a műtétem.Orrsövény és orrkagyló.

Azóta sem tudok mosolyogni, teljesen megváltozott

a mimikám. Nem látszik ki a fogsorom, sem nevetés,

sem beszéd közben. Ez valyon normális műtét

utáni állapot?

22118. orrocska (válaszként erre: 22107. - Bambina9973)
márc. 30. 19:00
Bambina ne aggódj én is ugyan így nézek ki , ugyan ezt érzem !türelem azt mondják .és a bűvös 3 hónap ;) amit ki kell várni
22117. Ccss28
márc. 30. 17:32
Sziasztok!Nekem tegnap volt a mutetem Rezek dokinal es teljesen odavagyok.Nekem ez mar a 2.mutetem volt korabban volt egy zart orrplasztikam Debrecenben ahol megcsinalta a doki amit kertem vegulis de messze allt a tokeletestol igy jott az elhatarozas.Semmi fajdalmam nincs ez valami hihetetlen pedig ahogy a doki fogalmazott darabjaira szedte szet az orrom 😂altatas utan hanyingerem volt ebredesnel de idovel az is elmult :) lilulasom se igazan van inkabb dagadas a bal szememnel.sok sikert es batorsagot a Rezek dokisoknak tunder az az ember!:)
márc. 30. 16:29
Sziasztok! Nekem masfél éve volt a műtétem és hat azt kell mondjam hogy hatalmas csalódás. Ugyanugy nagy az orrom csak annyi a valtozás hogy más a formája, állítom hogy az orrcsúcsom nagyobb mint volt. A puklit az orvos nem szedte le teljesen. Vastag a bőröm oke, de az orrcsucson minimalis a valtozás a 1,5 év alatt, ugyanugy lóg és borzasztoan eláll az orrháttól.. levegőt se kapok azóta. Nem sok remenyt latok már a változásra. Valakinek volt h ennyi idő után drasztikusan elkezdett csökkenni az orrcsúcs?
22115. keki70 (válaszként erre: 22111. - Bambina9973)
márc. 30. 14:50

Bambina kis drágaság:nem kell sírni,nincs miért.Nem mindenki olyan szerencsés,hogy rögtön szinte a végleges állapottal szembesül.Nekem sikerült.De van,akinél tényleg az egy év szükséges a végleges állapot eléréséhez,sőt vastag bőrnél még több is.Meglátod,hogy alakulni fog,tudom,hogy ilyenkor türelemből nagyon kevés van és rendesen próbára teszi az ember idegeit a gyógyulás,de az orrot is meg kell érteni,a folyamat amin átment,megviselte.Idő kell neki,mint ahogy mindennek,amihez hozzányúlnak-értem itt az operációs beavatkozásokat.

A többi a naplóban :-)

22114. kisvivien (válaszként erre: 22111. - Bambina9973)
márc. 30. 13:55
Megnéztem a naplódat!Ne keseredj el,profilból már így dagin is kisebb mint volt! Szerintem szép lesz,csak türelem,nagyon sokat fog még apadni,változni!A szem alatti bevérzésekre ajánlanám a Rutascorbin szedését!
márc. 30. 12:47
Az ő helyett ó-t akartam :)
22112. szabomolnargreti (válaszként erre: 22111. - Bambina9973)
márc. 30. 12:46
Ő hát ez még nagyon sokat fog apadni , ne izgulj feleslegesen , van akinek még ettől is jobban ,,dagibb” az elején , gyönyörű leszel :)
márc. 30. 12:21
Csináltam egy titkos naplót, nézzetek be. Próbálom összeszedni magam,de azért hazafelé bőgtem egy nagyot..
22110. keki70 (válaszként erre: 22108. - Bambina9973)
márc. 30. 11:54

Alakulni fog,elő a körömvirágkrémmel és kenjed be,nem kell belőle sok,mert zsíros krém.Éjszakára mindenképpen,de amikor tudod nappalra is.

Ha gondolod,dobjál fel képet a kiindulási állapotról és arról,hogy most mit látsz!

22109. kisvivien (válaszként erre: 22108. - Bambina9973)
márc. 30. 11:48
Szia!Most kezdődik a türelem játék,ami lelkileg igen megterhelő tud lenni,legalábbis Nekem nagyon az volt!Pont így éreztem én is!De,hogy megnyugtassalak nagyon sokat fog alakulni az elkövetkezendő hetek alatt!Nekem 8 hét kellett hozzá,hogy elkezdjen tetszeni,addigra apadt annyit az orrom csontos és porcos része is!Nem vagyunk egyformák!Van akiknek azonnal szép a forma,van akiknek hetek kellenek a forma kialakulásához!Nekem is ezért volt csalódás a gipszlevétel! De fel a fejjel,a végeredmény a lényeg ,ami biztos szép lesz! :)
márc. 30. 10:08
Főleg az orrom csontos része néz ki borzalmasan. Azt is kellett formazni,de most vastagabb, szélesebb, mint az orrom porcos, alsó része....:S
márc. 30. 09:54
Jajj lányok! Ma vették le a gipszemet és brutálisan nézek ki! Kifejezetten csúnya...tudom, hogy ilyenkor még dagadtabb, de nyugtassatok meg, hogy még tényleg rengeteget fog alakulni :'(
22106. orrocska
márc. 29. 22:21

[link]

sziasztok , tapasztalat vkinek esetleg ezzel a kenőccsel kapcsolatban ?

22105. keki70 (válaszként erre: 22103. - Katacs05)
márc. 29. 20:17
Igen,hat hónapos korig teljesen normális,de rövidebb idő alatt megszokott szűnni.
22104. keki70 (válaszként erre: 22102. - Afro21)
márc. 29. 20:16
<3
22103. Katacs05
márc. 29. 19:32
Az letezik hogy en 2 honaposan kezdem erezni a fura szagot amit irtatok?
22102. Afro21 (válaszként erre: 22101. - Keki70)
márc. 29. 14:47
Köszönöm.🙂 Akkor nem aggodalmaskodom.🙂
22101. keki70 (válaszként erre: 22100. - Afro21)
márc. 29. 13:33

Szia Afro!

Nem baj ha duzzadtabb,3 hetesen ez teljesen normális.Nem egyformán duzzad a két oldal,ezért ilyenkor még aszimmetriát látsz.Nincs ezzel semmi gond,és csak számodra olyan "idegesítő",egyébként a kép alapján egyáltalán nem vészes.Én nem is tudom elképzelni,hogy valakinek pár hetesen abszolút szimmetrikus legyen a két oldal,mert nem úgy gyógyul az orr,mint egy mérnöki mű,hanem ahogy éppen a szövetek között eloszlik a nyirokfolyadék.Az pedig nem egyenletes,hol több van,hol kevesebb.

Szóval:minden oké nálad :-)Nem marad így!

22100. Afro21
márc. 29. 12:50

Sziasztok!

Tegnap volt 3 hetes az orrom. A duzzad-apad játék megy szinte napszakonként. Hajnalban, reggel nekem mindíg leapad, karcsúbb. De dél körül, már újra dagibb. Nem szereti a lépcsőzést és mikor felidegesítettek, elkezdett lüktetni - gondolom a vérnyomás emelkedéstől. Levegőt elég jól kapok, viszont a bal oldal még mindig rendesen duzzadtabb, mint a jobb. (Raktam ki egy képet.) Volt valakinek esetleg ilyen? Kérlek, nyugtassatok meg, hogy ez sem marad így.

❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook