Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
21912. keki70 (válaszként erre: 21910. - orrocska)
márc. 9. 09:58

Szia!

Soha nem késő megvalósítani az álmunkat,igaz?Jól tetted,hogy meglépted a műtétet,ezentúl nem fog zavarni az orrod és visszatér az önbizalmad is.

Panda maci vagy hörcsögpofi? :-)

Gipszlevételre lefog menni,az orrdugulás meg teljesen normális ilyenkor,van az orrban minden,ami okozhatja,de ez is alakulni fog,ahogy az orrod gyógyul.

Örülök,hogy megosztottad velünk a műtétedet!

Küldök át pár dolgot,had gyógyuljon az orrocskád minél jobban.

21911. Hanee1212
márc. 9. 06:09
Bejegyzes a naplomba 😰
21910. orrocska
márc. 8. 21:33

sziasztok !

42 évesen szántam rá magam az orrműtétre ,mert mindig is zavart a sas orrom , nem volt önbizalmam miatta ..... március 5 én műtöttek vagyis 4 napja .

2 nap után került sor a tampon kivételére , már alig vártam hiszen nem kaptam levegőt . A szemem korul bedagadt , olyan vagyok jelenleg is mint egy pandi maci .Az orrom még eléggé be van dugulva . De már alig várom , hogy lássam az új orrom.

21909. keki70 (válaszként erre: 21908. - Afro21)
márc. 8. 20:07

<3

Persze,ilyenkor nem jellemző,hogy a levegőnek legyen akadálymentes útja,vagy a duzzadtság miatt,vagy a trutyi miatt,de elakad.A vízszínű a savó,a húslé-ez jó :-)-is savó,csak keveredik egy kis vérrel.

A tüsszögés kimondottan jó,csak nyissad ki olyankor a szádat.Jó sok trutyi tud vele távozni,nekem kimondottan jól esett.

21908. Afro21 (válaszként erre: 21906. - keki70)
márc. 8. 17:33
Köszönöm Keki. Még nem nagyon jön a levegő, gondolom ez a belső duzzadtságtól van, meg a trutyitól. Az egyik orrlyukamból víz színű, a másikból meg olyan húslé színű folyik. És még tüsszögök is...
21907. keki70 (válaszként erre: 21905. - szabomolnargreti)
márc. 8. 16:36

Hát ritka,hogy valaki az első éjjel ilyen jól aludjon :-)

Nagyon rendes volt az orrodtól,hogy hagyott aludni,vagy csak elfáradt a műtét során... :-)

21906. keki70 (válaszként erre: 21904. - Afro21)
márc. 8. 16:25

Szia!

De jó,hogy túl vagy rajta.

Orrtisztítás megvan,azt csináljad,azzal kijön ez a nyúlós cucc-a genny és savó keveréke-ne száradjon be,mert az nagyon kellemetlen tud lenni.Mint a beton,mikor beleköt az orrba.

Gyógyulgassál,pihenjél,amennyit csak tudsz!

21905. szabomolnargreti (válaszként erre: 21903. - keki70)
márc. 8. 13:25
Szerencsére az egész ejjelt végig aludtam , Csak inni keltem vagy 100x , :)))) jelenleg mindkét orrlyukam szelel is egy picit , nagyon ferde volt alulról az orrom úgy h nagy az öröm , mert azt mar látni hogy egyenes:)
21904. Afro21
márc. 8. 12:50
Sziasztok!Tegnap túlestem én is a műtéten. Hááát, az éjjel nem sokat aludtam. Ma folydogál ilyen nyúlós cucc az orromból, és eléggé tele van trutyival, de egyébként elég jól megvagyok. 16-án szedi le R.Ö. a gipszet. Már várom, hogy láthassam az új orrom.
21903. keki70 (válaszként erre: 21902. - szabomolnargreti)
márc. 7. 21:03

Szia :-)

Küldtem át pár dolgot,ami segíthet a gipszes időszakban,főleg,amikor már hazamész és magadra leszel utalva.

Pihenjél,amennyit csak tudsz,bár az első éjszaka nem erről szól,de én tévé nézés közben el-elbólogattam,főleg,hogy a kedvencem ment egy adott adón a nap 24 órájában a soproni wabiban:Mr.Bean

Jó éjszakát!

márc. 7. 20:43
Sziasztok :) ma délelőtt túl estem K.T-nál az orrműtéten .. Nagyon rég követem az oldalat , nagyrészt ennek köszönhető hogy vállaltam az egészet :) hihetetlen hogy tényleg nem fáj , sőt meg jól is esik a pihenés :) nagyon boldog vagyok , nemsokára teszek képet hogy neztem ki , az utána kep meg kicsit odébb van , szép estet mindnekinek
21901. gabriella81 (válaszként erre: 21899. - csszisz)
márc. 6. 20:49
jelentkeztem a naplódba köszönöm ha beengedsz ❣
21900. Sziszka
márc. 6. 20:46

Sziasztok!

Újként csatlakozom hozzátok, 10 év után eldöntöttem, hogy belevágok! Dr. Kárászt szemeltem ki, megyek majd konzultációra és beszámolok! Köszi azoknak, akik már most beengedtek a naplójukba!!:*

21899. csszisz
márc. 6. 15:57
Március 1-Jén volt 1éves az orrom 😍ezer hála RÖ-nek🎉!!Úgy érzem az utóbbi 3-4hónapban már nem történt változás a formát tekintve!😊
21898. Bucko05 (válaszként erre: 21893. - Amigomio)
márc. 4. 15:51

A munkában nem gátol, én 1 hónap után kezdtem dolgozni, akkor még nem volt túl kellemes, de elviselheto. Főleg kint a hidegtől folyik, ha folyamatosan benn vagyok ugyan érzem hogy részben el van dugulva, de nem vészes most már. Vagy már megszoktam. 😊

A sportot elkezdtem 3 hétre rá műtét után,de csak olyan jellegűt, ami nem terhelte az orrom, pl szobabiciklizes, ellipszis tréner, a futást pedig kb 2 hete, tehát 3 hónapra rá kezdtem. A sok hónap kihagyást az orrom nem, inkább a térdem érezte meg. Remélem hamarosan elmúlik nálad a natha, sok türelmet, kitartást kívánok!

21897. Dzsendzsi (válaszként erre: 21889. - Amigomio)
márc. 4. 14:19
Szia. Nekem is feldagadt az arcom. Kb 3-4nap volt mire lement. A hematoma-lila folt az meg meg 1 ho utan is ott volt. Nekem is elvolt dugulva,nagyon a spryk nem hasznaltak,csak ket het utan,kezdem erezni. H er valamit,es az orrszi porszi is ket het volt mire kszivott valamit. Utanna folyamatosan dugult ki az orrom. Turelem jatek 😊 Kitartast neked!
21896. keki70
márc. 4. 10:36
Bia nagyon szívesen🌸 🏵 🌹
21895. Bia05
márc. 3. 21:04
Köszönöm Dóri a kedvességedet és a sok segítséget amit kaptam!!!😘
21894. Bia05
márc. 2. 20:57
Engem a múlt héten műtöttek, gipszleszedésre is feldagadt arccal mentem, viszont levegőt már gipszes héten is kaptam . Szerencsére az orrfolyás napról napra jobb, már nagyon minimális csak néha kell megtörölnöm az orrom, bízom benne hamar megfog szünni.
21893. Amigomio (válaszként erre: 21892. - Bucko05)
márc. 2. 18:08
Koszi,h irtal,Igen,engem is o mutott.basszus 3,5 honap utan is folyik az orrod es nathas vagy?ez is normal,ez is elofordulhat,mondta Tamas?azert tudod elni a megszokott regi eleted?ugy ertem,h nem gatol zavar annyira?sport pl mikortol volt szabad igy?
21892. Bucko05 (válaszként erre: 21889. - Amigomio)
márc. 2. 17:41
Szia, engem 3 és fél hónapja műtött KT, a műtét 3. napján kezdett feldagadni az arcom, ami a varratszedesig el is múlt. A megfazas, orrdugulás - orrfolyas a mai napig tart, bár levegőt már a gipszes héten tudtam venni az orromon, igaz sokáig csak korlátozottan. Úgyhogy idő kell neki... Jobbulast neked!
21891. keki70 (válaszként erre: 21889. - Amigomio)
márc. 2. 17:39

Szia Gábor!

Teljesen normális állapot,hogy az arcodat felpuffadtnak látod,igazából most éled a hörcsögpofi állapotodat,ne félj tőle.Ez a puffadás a szád köré fog húzódni idővel és gipszlevételre általában meg is szűnik,ilyenkor érzi azt az ember,hogy belefogyott a gipszbe.

Orrdugulás:mivel az orrnyálkahártya duzzadt,az orr tele varratokkal,trutyival,sebbel,ezért nincs a levegőnek útja.

Próbáljad meg a Coldastopot,természetes növényi anyagokból álló olajos készítmény,ez fellazítja a trutyit,utána kitudod tisztítani vagy orrszívó-porszívózni.

Korlátlan mennyiségben használhatod ezt a készítményt.

Gyógyulgassál,a gipszes hét ilyen szokott lenni,nem a nagy alvásokról szól,viszont sok-sok pihenésről :-)

21890. keki70 (válaszként erre: 21886. - Bia05)
márc. 2. 17:31

Szia Bia!

Örülök,hogy minden rendben és főleg annak,hogy nagyon boldog vagy <3

Vigyázz nagyon az orrocskádra,most már nem védi a gipsz.

Puszi!:-)

21889. Amigomio
márc. 2. 16:21
Sziasztok!szerdan mutottek az orrom,aznap meg egesz jol elvoltam,de mara felpuffadt az egesz arcom,gondolom odema..illeve total dugult az orrom,egyaltalan nem dugul ki az orrspraytol sem,szoval leszivni sem lehet.hozzatartozik a dologhoz,h sztem a mutet kozben meg is faztam allatira,szoval tok jo minden..:-)van meg valaki akinek felpuffadt az arca?es ez a 3 napja tarto full dugulas normalis?koszi elore is a valaszokat!Gabor
21888. Dorinkah
márc. 2. 14:53
A smiley persze nem ment at deee most remelem igen >>>😍
21887. Dorinkah
márc. 2. 14:52
Tudom nem mindenki csinal naplot de annyira kivancsi vagyok a nozidra Bia. Foleg azert mert az egyik orvos a bor miatt nemet mondott a mutetre, mig a masik igent .  Lathatunk(elotte-utana) kepeket a nozidrol ?
21886. Bia05
márc. 2. 13:49
Szia Dóri! Gipszlevétel megtörtént, profilból már most nagyon szép, párom is meglepődött, hogy milyen pici orrom lett 😊 szóval teljes a boldogság a bőröm kicsit gáz, ráadásul a szemem körül még a foltok sem tüntek el . Tudom most már csak idő, türelem kell... de nagyon jó, hogy túl vagyok rajt!
21885. keki70 (válaszként erre: 21875. - Bia05)
márc. 1. 21:20

Bia jól vagy?

Nemsokára gipszlevétel,várod már? :-)

21884. Rebeka95 (válaszként erre: 21879. - Broxán)
febr. 28. 20:40
Haat köszönöm a választ, akkor várok türelmesen :))
21883. Dorinkah (válaszként erre: 21882. - Katacs05)
febr. 26. 17:48
Igaz en meg nem voltam egy honaposon de szerintem a noziadt jobb ha kihagyod a sminkelesbol :) en mindig ugy megyek a kontrollokra h az orromon nincs semmi!
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook