Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1121. gabi260
2010. jan. 29. 09:23
sziasztok! érdeklődni szeretnék hogy menyibe van egy orrplasztikázás?
1120. Agri
2010. jan. 29. 09:17
Sziasztok, én évek óta szeretném az orromat átszabatni. Utálom az enyémet, akkora, mint egy boszorkányé.De az utolsó pillanatban meggondolom magam, mert attól félek, még rosszabb lesz, mint előtte. Elmondanátok, Nektek mik a tapasztalataitok? köszike
1119. keki70 (válaszként erre: 1116. - Dorina.s)
2010. jan. 29. 08:55

Szigorúan 6 hétig két nagypárnával megtámasztva aludtam félig ülőhelyzetben.Ha a derekadnak nem kényelmes,akkor egy kis párvnával támasszad meg.

Érdemes betartani az így "alvást",mert akkor biztosan nem fogsz duzzadt orral ébredni.

Csak ügyes legyél! :-)

Dóra

1118. keki70 (válaszként erre: 1115. - N1l3z)
2010. jan. 29. 08:53
1106.nenciiit műtötte az orvos,aki téged is fog,vele vedd fel a kapcsolatot :-)
1117. Princess24 (válaszként erre: 1116. - Dorina.s)
2010. jan. 28. 22:47

szigorú,háton fekvés?? mivan?..ez kamu;P

Nekem nem kellett háton feküdnöm,sőt már első este oldalt feküdtem,persze gipszben,és az orrom nem tettem a párnára,de amúgy sem szoktam,mert gyerek korom óta az van a fejemben hogy simán eldeformálódhat ha az orrom is belenyomom a párnába ;DD

jahhjj, engem 3 nap után az idegesített h nem tudom kisminkelni magam;PP

barátom annyit nevetett,mert mindig járkáltam a szemhéj festékemmel 'h valahogy csak ki kellene kicsit festenem magam' ,de a gipsz pont még a negyed szememre ment rá,így még hozzá férni sem tudtam ;PP hehe..

tegyen már fel más is képet nahh ;))

1116. dorina.s
2010. jan. 28. 21:30
ti a mütét után hogy oldotáttok meg a szigoru háton fekvést? nekem olyan izomlázam van töle hogy alig birok mozgulni borzalmas :( pedig csak az elsö estén vagyok tul.....
1115. n1l3z
2010. jan. 28. 16:27

sziasztok!

nemrég regisztráltam ide, de gondoltam itt az idő hogy írjak is valamit!

február 12én lesz orrplasztikám Dr. Gill Endrénél, nagyon várom már, nagyon izgulok. nagyon megköszönném ha írna nekem olyan, aki átesett/vagy mostanában fog átesni ilyen műtéten. lenne pár kérdésem, és képeknek is örülnék=) elsősorban altatásban végzettre gondolok, nekem porc is,csont is,orrcsúcs is mindenbe bele kell nyúlni, így jártam=(

1114. keki70 (válaszként erre: 1112. - Princess24)
2010. jan. 28. 16:11

Naná :-)

Privi ment.

1113. kaktuszvirágok (válaszként erre: 1108. - Dorottya74)
2010. jan. 28. 15:30
Jó ilyen üzeneteket olvasni
1112. Princess24 (válaszként erre: 1111. - Keki70)
2010. jan. 28. 13:29

kösszi, igen sokkal jobban érzem magam..azelőtt ha valaki nézett,mindig az volt a fejemben,hogy 'nahh ez is az orrom 'lesi' ' ;D

neked is volt műtéted?

1111. keki70 (válaszként erre: 1109. - Princess24)
2010. jan. 28. 13:21

Princess nagyon örülök,hogy neked is jól sikerület az orrocskád!Mindig mondom,hogy vannak nagyon jó plasztikai sebészeink,akik bizony tudnak szép orrocskát csinálni.

Ha az enyémre kiváncsi vagy,akkor át kell nézned az NLC orrplasztikájára,és priviben küldöm a jelszót.

1110. keki70 (válaszként erre: 1108. - Dorottya74)
2010. jan. 28. 13:19
Dorottya gratulálok az orrocskádhoz,és nagyon jó olvasni,hogy elégedett vagy! :-)
2010. jan. 28. 12:59

Sziasztok!

először is nagyon jó ez a honlap,hisz sok -sok témához hozzá tudok szólni!

Nekem tavaly, június végén volt az Orr korrekciós plasztikai műtétem,.!

Nagyon nem volt szép orrom,görbe,és kissé hegyes,porcos volt baba arcomhoz..;D

Most nagyon szép, abszolút 'áldom' a napot,amikor belevágtam!

Nyilván mindig is ez volt a vágyam,már 13 éves korom óta megakartam csináltatni,de pénz és fejlődés miatt még nem lehetett!

elkezdtem rá gyűjtögetni,és annyira örülök ,hogy megtettem, nagyon szép lett, nagyon boldog vagyok vele!;PP

Apukám is megcsináltatta még 11 évvel ezelőtt, neki csúnyább lett mint volt,hülye krumpli orrot csináltak neki,a 'nemes benyomást keltett,nózi után' tehát érdemes sokat konzultálni a dokikkal,hogy biztos legyen a dolog, mert sok a 'csak gyorsan megcsinálom,mint egy reggelizést,' stílusú doki.. - valakinek van itt előtte utána képe nóziáról? csak kíváncsiságból megnézném,kinek hogy sikerült! Pussz

2010. jan. 28. 11:09

Kedves Mindenki!


Mivel ez a fórum sokat segített nekem az orvosválasztásban, úgy gondolom, nagy önzés lenne részemről, ha nem osztanám meg Veletek tapasztalataimat. Túl vagyok az orrplasztikán, egy hete vették le a gipszet. Az eredmény lenyűgöző. Teljesen illik hozzám, passzol az arcom arányaihoz. Az orrnak gyönyörű formája lett és nincs már rajta semmi duzzanat. Akik láttak, azonnal megszokták, szerintük felismerhető maradtam, csak sokkal jobban nézek ki. A műtétet Rezek dr végezte, akit ezért imáimba foglalok. Ő az az orvos, akinek hihetetlenül jó esztétikai érzéke van és a kivitelezésben igazi művész.

Ha vkinek indokolt egy ilyen beavatkozás, az alaposan fontolja meg, de a műtéttel járó kellemetlenségek ne riasszák el. Amíg vki nem esett át ilyen műtéten, hajlamos azt képzelni, hogy fájdalmai lesznek, hónapokig tart a felépülés stb. Nálam ebből semmi sem volt és most 16 nappal a műtét után is teljesen problémamentes vagyok ill. szép, finom orrot szemlélhetek a tükörben. A műtét altatásban történt, tehát itt nincs fájdalom. A műtét után sem fájt semmim, teljesen jól voltam, csak első éjszaka a tamponok miatt szájon át kellett lélegezni. A tamponok kiszedése másnap kora reggel történt, ez nem kellemes, de nem is különösen fájdalmas. Természetesen a szemem környéke alaposan belilult, sőt bedagadt, de ez egy hét alatt fokozatosan lement, úgy hogy a gipszlevételnél már csak enyhe elszíneződés volt a szemeim alatt. Az eredménnyel én is és a doktor is roppant elégedettek voltunk. Rezek dr egyébként nagyon kedves, nagyon odafigyel az emberre és úgy vérprofi a szakmájában, hogy egyáltalán nincs elszállva magától.

Remélem, segíthettem a még döntés előtt állóknak.

Üdv.: Dorottya

2010. jan. 27. 21:14

Szia Psvt!


Hol tartasz?

1106. keki70 (válaszként erre: 1105. - Nenciii)
2010. jan. 26. 16:37
Nenci gratulálok az orrocskádhoz,örülök,hogy jól sikerült a műtéted!!! :-)
1105. nenciii
2010. jan. 26. 11:45

Sziasztok!:)Én is túl vagyok a műtéten(Jan15-én volt)tegnap vették le a gipszet,és gyönyörűűűűűűű:D:D jajjj örök hálám Dr. Gill Endrének!!!Mindenkinek csak ajánlani tudom,nagyon kedves,nincs elszállva,még árakban sem!!mindenkinek egészséget és szép nózikat kívánok!!!


üdv:Nenci

1104. keki70 (válaszként erre: 1103. - Szöszke1)
2010. jan. 26. 08:40
Megyek is akkor át az NLC-re!
1103. szöszke1 (válaszként erre: 1099. - Keki70)
2010. jan. 25. 22:38

Szia!


Köszönöm a választ ,a NLC-én privibe írtam ,remélem megkaptad mert egy kicsit kínlódik a net .

1102. szöszke1 (válaszként erre: 1100. - B.34.)
2010. jan. 25. 22:25
Köszönöm a választ,ma voltam Nála ,tényleg színpatikus és kedves ember ,alaposan "megnézett"kikérdezett és tanulmányozta a 7 évvel ezelőtt végzett sima orrsövényműtétemet papírjait (ami szerinte naon gáz volt )holnap szól ,hogy kb mikorra tud időpontot adni .
1101. keki70 (válaszként erre: 1100. - B.34.)
2010. jan. 25. 18:33
:-)))))))))))))))))))))))))
1100. B.34.
2010. jan. 25. 18:07

Engem az idén lesz 5 éve,hogy megműtött.Csak annyit tudok mondani,hogy minden nagyon símán ment,precíz,pontos,korrekt,mindenről pontosan tájékoztat.Szakmailag teljesen O.K.emberileg is és természetesen a végeredmény fantasztikus!!

Csak ajánlani tudom.

1099. keki70 (válaszként erre: 1098. - Szöszke1)
2010. jan. 25. 13:07

Mindent megírtam,amit kérdeztél! :-)


Nagyon jó orvos,és szépen,ügyesen,precízen dolgozik.

1098. szöszke1
2010. jan. 25. 11:03

Sziasztok!

Kérem írjon az akit Dr Kárász Tamás műtött ,milyen orvos?Jól dolgozik ,hozzá készülök én is .

előre is köszönöm !

2010. jan. 23. 18:17
Nem, nem gondolkodom harmadik műtéten (elsősorban anyagi okok miatt sem). Megbarátkoztam a mostani külsőmmel, és bár nem tökéletes, de lényegesen jobb, mint az ezt megelőző. A profilom egyáltalán nem tetszik, de ha a párom így szeret... :))) Akkor nincs gond. Zsucika, válaszoltam az üzenetedre. Anigerigeri, sok sikert kívánok az újabb műtéthez, remélem, ez már tényleg sikeres lesz.
1096. anigerigeri (válaszként erre: 1094. - B826fe0c0b)
2010. jan. 23. 09:19
Szia Linda! Sajnálattal olvastam a történeted, és mély együtt érzéssel.....mert tudtam azonosulni vel, ugyanis én is 2 orrplasztikán vagyok túl. És hasonló eredménnyel. A Zsuci kérdéséhez én is csatlakoznék: el tudtam már fogadni az eredményt, vagy gondolkozol egy korrekción? Én úgy döntöttem, belevágok egy harmadikba, de most ezt már majdnem egy éves kutatás előzi meg a megfelelő orvos megtalálásáért. Ahol nem a közelség, és nem az anyadi okok számítanak, ezt az utolsó műtétnek szánom, csaknem 15 év után. Érdekelne a véleményed. Szia.
1095. zsucika7
2010. jan. 23. 08:30
igazi horrot történet a tiéd. hogy érzed most magad, a mostani eredményt sikerült elfogadnod már? küldtem egy üzenetet is.
2010. jan. 22. 11:17
Sziasztok! Nekem sajnos nincsenek jó tapasztalataim az orrpasztikáról. 5 évvel ezelőtt sikerült rávennem magam, hogy megműttetem. Hosszas utánajárás után találtam a környéken egy dokit, aki elvállalt. Konzultáció, időpont egyeztetés, stb... Már ott furcsa volt, hogy még a vércsoportomat sem nézette meg a műtét előtt, mondván, hogy fiatal, egészséges nő vagyok, nincs szükség ilyesmire. Gyakorlatilag meg sem kérdezte, hogy mit/hogyan szeretnék, mire feleszméltem, már kihoztak a műtőből. Rengeteg vért veszítettem, majdnem ott maradtam a műtőasztalon. Az egész éjszakát végighánytam. Másnap hazamehettem, 1 hét múlva gipszlevétel. Fogalmam nincs, miért, de úgy kellett lefeszegetni rólam. Iszonyatosan fájt. Ezek után elém tett egy tükröt. Nem jutottam szóhoz a döbbenettől. Csak annyit tudtam kérdeni, hogy ez ugye nem marad így? Mondta, hogy nem, persze, kb. fél év, mire elnyeri a végleges formáját. Ja, és mindeközben tök elégedett képet vágott. Próbáltam szokni a látványt, nem ment. Szörnyű lett. A műtét előtt viszonylag keskeny, hegyes, kampós orrom volt, utána pedig a kampó eltűnt, egyáltalán nem szimmetrikus, valamint a végén egy "bumszli". 3 évembe telt, mire össze tudtam szedni magam, és visszamenni hozzá (mivel nem volt pénzem újabb műtétre, ő pedig garanciában vállalta a "javítást"), hogy most aztán csináljon belőle valami hordhatót! Elvállalta, de altatás nélkül, helyi érzéstelenítésben, mert az altatást ki kellett volna fizetni. Kb. a műtét felénél kiment az érzéstelenítő hatása, majd elkezdett összevarrni, amikor látta, hogy valami még nem jó. Újból felnyitni, éreztem, ahogy porcokat vagdos... Borzalmas fájdalom volt. Ismét 1 hét, újabb gipszlefeszegetés... Nem lett szép. A csontom az egyik felén be van horpadva (annyira nem látszik, de én tudom), valami kis "bütyök" benn maradt, de egy fokkal jobb, mint az előző. Sajnálom, hogy ilyen "plasztikai sebészeket" engednek praktizálni.
1093. oranzs (válaszként erre: 1092. - Innichen)
2010. jan. 21. 13:27
Azt mondta műtétje után jön vissza ide is, és NLC-re is. Hívtam én is :(
1092. innichen
2010. jan. 21. 11:00
Nosejob !!!! Visszavarunk !!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook