Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrmandula műtét után tapasztalt-e valaki ilyet? fórum

Orrmandula műtét után tapasztalt-e valaki ilyet? (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 9. 13:38

Szia!


Azóta megműtötték Pécsett múlt héten.

Alvadt, szövetes véralvadék volt.

Aki műtötte Szekszárdon, az kizavart a rendelőböl, üvöltözött velem, mikor kérdőre vontam. Hogy ott bizony van még orrmandula. Szörnyű volt. Megtettem a panaszt a kórház felé, mert így nem viselkedhet egy orvos sem, pláne nem a 4 éves gyerekem szeme láttára, füle hallatára.

Szóval Pécsen megműtötték, és kivették ugyebár a nem létező orrmanduláját!!!!!

A professzor úr azt mondta, hogy egy jó nagy bumszli darabot vettek ki. Szekszárdon szinte semmit nem vettek ki, pusztán túlaltatták a kisfiam, és csapot-papot otthagyva befejezték a műtétet. Hát, ilyen a mi kórházunk......nem ez az első panasz sajnos

2013. jan. 8. 13:11
Hogy van a kisfiú azóta?
2012. dec. 7. 13:01

Az a bajom, hogy egy szép élénkpiros színű kb 2 cm átmérőjű golyó alakú valami, amiben alvadt vér darabok is vannak.

A doktornő azt mondta, fúúúúj, dobja a kukába, rá se akart nézni. ez nem egy gennyes váladék.

hát kíváncsi vagyok mit mondd holnap az orvos.

szerintem ez nem normális hogy egy ekkora szövet valamit köhög ki.

2012. dec. 7. 12:54
műtét nélkül is tapasztaltam, egy régebbi,letapadt váladékcsomó volt szerintem,bár tudom,ebben az állapotában már tényleg nem annak tűnik :S
2012. dec. 7. 12:50

valószínűleg sűrű váladék van az üregeiben


orrsprayt meg valami hurutoldót adj neki és sűrűn fújjon orrot egészen a teljes kiürülésig

2012. dec. 7. 12:49

Előzmény: júniusban kivették az orrmanduláját a 4 éves kisfiamnak. kb 2-3 hónapig nem horkolt, majd újra elkezdte. Be lett tudva megfázásnak, holott sosem jött az orrából váladék.

Teganp éjjel nagyon belázasodott és azt mondta fáj a torka. Szinte egész éjjel fent voltam, mert annyira csunyán vette a levegőt, mintha sehol nem kapna. Azt mondta nagyon fáj a torka.

reggel felkelés után ivott pár korty teát és felköhögött egy kb tyúk vese nagyságú szüvet darabot, vagy mit, ami kerek, homogén állapotú.

A fül-orr gégészeten inkább el sem mondom, hogy mit szólt a doktornő.

Még mielőtt mondanátok, igen, holnap el tudunk menni egy magándokihoz, de addig is érdekel, hogy valaki találkozott e hasonlóval? nagyon ijesztő volt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook