Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Orrmandula műtét 3 évesnek fórum

Orrmandula műtét 3 évesnek (beszélgetős fórum)


12. 223cf40dc0 (válaszként erre: 11. - Lizabella)
2009. ápr. 2. 20:28
nem hiszem, de legalább a nyelvet érteni fogod :)) és a műtét előtt el kell, hogy ismételjék, hogy mit is csinálnak a gyerekkel!!
11. lizabella (válaszként erre: 9. - 879a837565)
2009. ápr. 2. 20:27

az nem semmi,biztos beszéd híján tökön rúgom az orvost.

Remélem ezt itthon nem lépik meg.

10. zebracsikó (válaszként erre: 4. - Lizabella)
2009. ápr. 2. 20:09

nővérem kislányának volt.

Szinte észre se vette

2009. ápr. 2. 19:57

Az én kicsi fiam is négy éves volt. Őt altatták, majd kb 4-5 óra tartózkodás után hazaengedték. (igen, ez nekem is fura volt). Majd egy kicsit később vettük észre, hogy valami nincs rendjén, mert nagyon fáj neki a torka. Hát kiderült, hogy a garatmanduláját is kivették.:-( Ez itt Franciaország nem ritka. "két legyet egycsapásra"

Borzasztóan rosszul éreztem magam. Akkoriban alig beszéltem a francia nyelvet és még csak kérdőre sem tudtam vonni a dokit. Tanultam az esetből és mielőtt orvosi beavatkozásra kerül a sor, borzasztóan körűltekintő vagyok.

De egyébként 1-2 nap és nem is emlékezett rá.

2009. ápr. 2. 19:54
bízom benne,hogy nem lesz semmi gond.
7. az álarcos (válaszként erre: 4. - Lizabella)
2009. ápr. 2. 19:45
A műtőben és az őrzőben nem.
2009. ápr. 2. 19:44

Szia! A kisfiam (már nagyfiú) 4 éves volt, amikor kivették az orrmanduláját. Konkrétan úgy történt, hogy műtét előtt jó egy órával kapott valami koktélt, amitől olyan lett, mintha részeg lenne (ez vicces volt...), majd bevitték, megoperálták (garaton át veszik ki, hamar, 15-20 perc alatt), utána két órát feküdt az őrzőben, utána hozták le a kórterembe.

Kapott egy katétert, hogy ha gyógyszerre lenne szükség ne kelljen szurkálni. Délután még bágyadt volt, másnap mentünk haza, már futott.

Remélem, nektek is olyan komplikációmentes lesz, mint nekünk.

2009. ápr. 2. 19:43
egyik nap bemész, másnap kiveszik, harmadik nap haza mész :) természetesen a gyerekkel - fagyievés orrmandulánál is dögivel :) a jó csak annyi, hogy utána nem kell tartani a diétát a torka miatt, hanem ehet rendesen :) gondot esetleg az altatás utána 2 óra okozhat, amikor még nem ihat :) na meg a műtét előtt éjféltől sem enni, sem inni nem adhatsz neki :(
4. lizabella (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2009. ápr. 2. 19:42

nektek már volt?


Ott lehetek vele?

2009. ápr. 2. 19:41

3 éves a lányom havonta 3 szor legalább van középfül gyulladásunk.Ma azt mondta az orvos,hogy vettessük ki a manduláját.

Konkrétan márciusban 3 féle antibiotikummal kezelte,de mára már megint beteg.

2009. ápr. 2. 19:40

1 éjszakás kórházi benntartózkodást kíván

és nagyon gyorsan túlteszik magukat a picik rajta

2009. ápr. 2. 19:39
Orrmandula mütét 3 évesnek.Van valakinek már tapasztalata, hogy zajlik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook