Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrdugulásra melyik sóterápia a leghatékonyabb? fórum

Orrdugulásra melyik sóterápia a leghatékonyabb? (beszélgetős fórum)


9. Zillertal (válaszként erre: 8. - Zillertal)
2020. febr. 25. 10:41
Rosalina vagy a Salin jòval olcsòbb,ha esetleg ismeri ezeket valaki.
2020. febr. 25. 10:16
Libairator vagy Saltair amiket eddig talàltam mint szàraz sòteràpiàs készülékeket,amelyek aprò szemcséket gyàrtanak,de egyik sem olcsó,20.000ftnàl kezdődnek,ha esetleg valaki ismeri őket vagy màst hasonlòt,és ìrna ròluk,akàr privàtban is megköszönném.Azon gondolkodom,hogy jobb lehet egyszer beruházni ebbe,mint sòbarlangokba jàrni.Jò lenne az orrsövény műtétig is jòl aludni.
7. Zillertal (válaszként erre: 6. - L.luiselotte)
2020. febr. 25. 08:06
Természetesen számításba jön orrcsepp,ezzel kezdtem,fül orr gégész ezt ìrta fel először,de nem találtam eddig olyan orrcseppet,amely tartòsan, véglegesen segìtett volna.A száraz sòterápiáròl olvastam jòkat,amely nemcsak természetes,hanem hatékony is.A sò nagyon hatékony lehet,kérdés szàmomra milyen formàban,pl.tengeri sòs orrcseppek is vannak,amiket már szintén pròbáltam,de az nem vàlt be.A radiàtoros Himalája sòs pàrologtatàs sem csodaszer eddig,de valamivel jobb.
2020. febr. 25. 07:30
orrcsepp miért nem jöhet számitásba ?
5. vidéki3 (válaszként erre: 1. - Zillertal)
2020. febr. 25. 07:26
Ha elérhető közelségben laksz, Szemlőhegyi barlang csodákat tesz. Háziorvosi/szakorvosi beutalóval lehet menni. [link]
4. Epresturmix (válaszként erre: 3. - Zillertal)
2020. febr. 25. 04:49

Nézd csak. Itt megtalálod mire jó.


[link]

3. Zillertal (válaszként erre: 2. - Epresturmix)
2020. febr. 24. 21:11
Köszi a Clean Sín Med,pròbáltam,átmenetileg segìtett nekem,az infralámpa viszont érdekelne, megköszönném,ha ìrnàl többet erről,ezt egyáltalán nem ismerem.
2020. febr. 24. 20:11

Hónapokig szenvedtem ezzel. Vettem egy orrmosó szettet. Minden nap reggel és este âtmostam vele az orrjârataimat és kitisztult.

Plusz van infralámpâm, lâmpáztam esténként 10-15 percet.


Clean sin med a neve, dm ben is kapható. Sóoldatot adnak hozzá.

2020. febr. 24. 20:03
Orrdugulásra orrsövény műtétet javasoltak,amire majd megyek is, (de sokat kell várni,több hónapot)ugyanakkor voltak fül orr gégészek,akik emellett tisztìtást is javasoltak,ehelyett sòteràpiàval pròbàlkoznék(mivel nem szeretném ha még az arcüregem is felszúrnák és a természetes gyógymódokat preferálom),Himalàja sòs pàrologtatàs már valamennyire hat is az orrdugulás ellen(már később dugul vissza,kevésbé töményen)de a leghatékonyabb sòterápiás gyògymòdot keresem,nem tudom hogy lenne a legjobb,sòbarlangokbòl,termékekből pl.sòpipa stb.is több van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook