Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Orosháza vagy Szentes? Hol szültetek? fórum

Orosháza vagy Szentes? Hol szültetek? (beszélgetős fórum)


4. narno (válaszként erre: 3. - D41005143d)
2014. máj. 30. 15:09
Senki nem kérdezte hol születtél!Figyelmesebben el kellett volna olvasnod a kérdést!
2014. máj. 28. 06:55
egy 3.helyen szulettem.
2. pzm3
2014. máj. 22. 10:01

Én 10 éve szültem a nagylányomat Orosházán.Nekem Dr.Svasnig volt a fogadott orvosom,de kétszer 5 percet volt bent a vajúdás alatt,meg ugye a szülésre beesett,és összevarrt utána.Egyébként a szülésznő a csecsemősök rendben voltak.Mi azóta már Győrben élünk és a második gyerkőcnél nem fogadtunk itt orvost,mert feleslegesnek találtam.

Orosházán Felek Csanád akit tudok neked ajánlani,szült nála pár ismerősöm,csak jókat mondanak.

2014. máj. 21. 18:55
Kedves nemrég szült kismamák!33 hetes kismama vagyok,de nem tudom eldönteni hol szüljek és kinél.Milyen tapasztalataitok vannak a fent említett két kórház szülészetével kapcsolatában? Sajnos egyiket sem ismerem, az orvosokat meg pláne nem.Igaz hogy vannak olyanok akik 33 hetesen már nem is vállalnak kismamákat?Nagyon köszönöm a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook