Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Örökbefogaság- saját gyerekek mellé fórum

Örökbefogaság- saját gyerekek mellé (beszélgetős fórum)


13. N.Eszter (válaszként erre: 1. - Verbéna78)
2012. aug. 15. 06:39

Belegondoltál, hogy a saját gyerekeidet rövidíted meg azzal, ha egy idegen gyerek minden gondját magadra veszed?Taníttatás, lakáshoz jutás....stb.

Hacsak nem te vagy a lottónyertes.

2012. máj. 24. 12:41
Köszönöm! Megnézek mindent.
2012. máj. 24. 12:36
BOCS, AZ ELŐBBIT NEM IDE SZÁNTAM!!!!
10. szitaszivárvány (válaszként erre: 8. - 2545157c39)
2012. máj. 24. 12:35

Számítottam ilyen reakcióra is, hisz tényleg hosszú a várakozás. Csak abba gondolj bele, hogy lehet, mi elhozunk egy olyan kisfiút is, akit más nem, akármilyen okból is.

Többféleképp lehet szemlélni a dologkat és ne ragadjunk le ott, hogy nekem van már gyerekem, másnak nincs... stb. Belőlem se potyognak ki csak úgy a gyerekek (mint egyesekből), nagyon hosszú és sokszor fájdalmas utat jártunk végig és sajnos több közös gyerekünk már lombikkal se lehet. Az anyagi hátterünk is adott... nem a nagyobb családi pótlékra hajtunk. Tehát, még mindig olyanok hozzászólását várom, akik hasonló cipőben jár.

2012. máj. 24. 12:32
Úgy gondolom,hogy 3. gyerekben csak a tegyesz fog segíteni,alapítvány és egyesület csak második babáig fogad jelentkezőket,de érdeklődj náluk!
2012. máj. 24. 10:08
Kövezzetek meg de én biztos hogy úgy állítanám a sorrendet, hogy azok kapjanak előbb akiknek nem lehet.
2012. máj. 24. 09:59
Gólyahír egyesület....Szerintem ott tudnak neked segíteni
2012. máj. 23. 22:44

mint mondta, lombikkal sikerült csak. Egy kisfiút elveszítettünk és nem szeretnénk ezt mégegyszer átélni.

Konkrétan az örökbefogadásról érdekel minden... és főleg saját tapasztalatok.

5. martin3 (válaszként erre: 1. - Verbéna78)
2012. máj. 23. 20:51
saját baba? az is lehet kisfiú...
2012. máj. 23. 20:41
sehol senki???
2012. máj. 23. 20:23
Ezt értem és valamilyen szinten jó hallani... annak ellenére, hogy biztos sokan megkérdik magukban, hogy minek nekünk harmadik... nos, a gyerekszeretetünk határtalan és tudom, örülnünk kellene annak,amink van... mégis hiányzik egy csöpp fiúcska..:)
2012. máj. 23. 20:18
A "procedúra" egyforma mindenki számára,nem tesznek különbséget a gyermektelen illetve gyermekkel rendelkezők között,s egyedi tolerancia és ügyintéző kérdése ki hogyan viseli.
2012. máj. 23. 20:05
Tudom, több téma foglalkozik az örökbefogadással. Két lányunk van, lombik babák, de szeretnénk egy kisfiút is, ezért az örökbefogadáson gondolkozunk. Olyanokkal szeretnék beszélgetni, akik hasonlóképp fogadtak örökbe. Kíváncsi vagyok a véleményetekre, az élményekre,a procedúrára... egyszóval minden érdekel! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook