Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Örökbefogadó szülők akik nevelőszülőktől kaptak gyermeket fórum

Örökbefogadó szülők akik nevelőszülőktől kaptak gyermeket (beszélgetős fórum)


2010. dec. 30. 12:56
A kisfiam 1 éves volt mikor örökbe fogadtuk,hatszor látogattuk,kb két hétig,a nevelőszülővel eleinte telefonáltunk egymásnak(egyszer-kétszer),de nem tartjuk már a kapcsolatot,mivel a telefonálások alkalmával sem a gyerekről kérdezett,hanem a hiányos papírokról.Most fogadtuk örökbe a 3 éves kislányomat,itt is néha telefonálunk egymásnak,de még nagyon friss az elválás a nevelőszülőtől,így nem tudom mikor lesz az,mikor találkozhatunk is velük.
5. jollymama (válaszként erre: 4. - A2880)
2010. nov. 9. 10:08

Szia!

MIlyen volt a kapcsolatotok a nevelőszülőkkel,mekkora gyerkőcöket fogadtatok örökbe,és mennyi ideje? Mennyi ideig látogattátok őket mielőtt hazamehettek veletek?

2010. nov. 9. 09:09
Szia,én kettőt is így fogadtam örökbe nyugodtan kérdezz.
2010. nov. 8. 21:15
Mi kell ahoz,hogy valaki örökbefogadó legyen?
2010. nov. 8. 21:13
Párom nővéréék fogadtak így örökbe!2 évesen hozták el a kislányt,már nem is emlékszik a nevelőszüleire!:):)
2010. nov. 8. 17:56

Sziasztok!

Olyan örökbefogadó szülőkkel szeretnék beszélgetni akik nevelőszülőtől fogadtak örökbe gyermeket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook