Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » örökbeadtak... fórum

örökbeadtak... (beszélgetős fórum)

1 2
2010. júl. 15. 14:32
tudom...és pont ezért nem tudom, mit tegyek... mert olyan furcsa érzés. Nem tudom, honnan származom...Fogalmam sincs, milyen örökletes betegségek vannak a családban, semmit sem tudok...
2010. júl. 15. 14:31

Szerintem teljesen érthető a kíváncsiságod. A Tapolcsányi név lehet esetleg a vér szerinti apáé. Ha kutakodni kezdesz, arról előbb-utóbb szólnod kell az anyukádnak, mert különben meg az a titok fog nyomasztani. Nem irigyellek most, ebben a helyzetben, de a szíved úgyis megsúgja mit csinálj.

Sok sikert kívánok és jó egsészséget!

2. szemmelver (válaszként erre: 1. - Nyecsus)
2010. júl. 15. 14:28

miért vagy rá kíváncsi?

az,hogy ki pottyantott ki a világra nem számít

csak az, aki felnevelt

2010. júl. 15. 14:26

Sziasztok!

1987 február 18.-án születtem, Dunapatajon. Szüleimhez két hónaposan kerültem, és nagyon jó életem volt mellettük, nagyon jó szülőket adott nekem a Jóisten, sajnos apukám két éve meghalt...azóta is borzasztóan hiányzik. Kb négy éves voltam, mikor megmondták, hogy örökbefogadtak... Nem ért nagy trauma, mivel természetesen kezeltük ezt a dolgot. Minap voltam otthon, és valahogy kezembe került egy papír, az örökbefogadási papírom. Igazából, nem hagy nyugodni a dolog, főleg azért, mert amit nekem anyukám elmesélt, az az volt, hogy egy alkoholista volt az anyám, aki nem adott nekem nevet se, mert lerlépett a kórházból, az apám pedig ki tudja ki volt...ehez képest a papíron volt egy másik nevem, Tapolcsányi Andrea voltam, pedig vérszerinti anyám neve Tóth Terézia volt. Akkor kinek a nevét viseltem két hónapig??? Honnét származom??? Olyan sok kérdésem lenne...állítólag vannak tesóim is...de hol???? Vagy ne kutakodjak??? Egyáltalán hol tudok utánnanézni??? Anyunak még meg sem mondtam, hogy kiváncsi vagyok... mert biztos rosszul esne neki, pedig csak tényleg puszta kiváncsiság... vagy ez rossz???? Mi tévő legyek??? soha nem voltam kíváncsi, de most....

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook