Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Örök szerelem..... fórum

Örök szerelem..... (beszélgetős fórum)


10. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 7. 21:20
Az igazi szerelem ilyen. Nem lehet kiverni a fejedből lapáttal sem.
9. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 7. 09:21

Először is leszögezem: nem hiszek az örök szerelemben. Hogy miért nem, azt már többször, több helyen kiveséztem, itt a portálon is.


Úgy gondolom, hogy egy házaspárt a gyerekek valamilyen szinten összekötnek - akkor is, ha a házasság bármilyen okból felbomlik. Tehát marad egy láthatatlan kapocs, hiszen valamikor szerették egymást. Jó esetben nem gyűlölködéssel válnak el az emberek, hanem mert belátják, hogy nem megy tovább együtt.


Ne haragudj, de nem tudom elképzelni, hogy te igazán boldog vagy a mostani kapcsolatodban. Pedig ezt írod: "Imádom a párom. Tényleg bármit megteszek neki." Ha imádnád, akkor nem az exed járna folyton a fejedben. Mert nem az a baj, hogy a szépre emlékszel a közös múltatokból. A gond - úgy gondolom - ott van, hogy képtelen vagy kiverni a volt férjedet a fejedből.


Valamiféle "fekete levesről" is írsz. Bíróság, gyerekelhelyezési per meg minden. Mi minden?

Nekem ezekről a dolgokról nem éppen a szeretet jut eszembe...


Örök szerelem? Furcsa.

2022. aug. 7. 07:57
A szép emlékeket őrizni/ápolni kell, nem elfelejteni.
7. 845783fc97 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 7. 07:33
Nincs ebben semmi rendkívüli. Szerelmesek voltatok, a gyerekeid apja. Én nagyon sajnálom, hogy csak úgy véget érnek házasságok, amelyekben szerelem, és több gyerek van. 😕
2022. aug. 7. 07:26
Majd elmúlik.
5. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 7. 07:20

Mert az első igaz szerelem, mit elfeledni nem lehet. Nyugi, még 100 éves korodban is eszedbe fog jutni. :))


Ne is próbáld meg kiverni a fejedből, hiszen életednek egy darabkája, amit nem lehet csak úgy utólag meg nem történtté tenni. Ráadásul ott vannak a gyermekeid is, ahányszor rájuk nézel, őt látod bennük.

Fogadd el, hogy elmúlt, és köszönd meg a sorsnak, hogy most olyan párod van, akivel boldog vagy, akivel a gyermekeid is boldogok. Ennyi.

4. yxc
2022. aug. 7. 06:49

[link]

Tessék idegen nyelvet tanulni:)

Nem találtam magyar fordítást.

Tied!

Ne legyél bánatos.

Gyerekeidnek élsz és ne hanyagold el magad.

Még annyi szép új vár az életben.

3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 7. 04:11

Ne hadakozz,mert annál jobban rá fogsz gondolni.

Meghatározó szerepe volt az életedben de elmúlt.

Élj a mában.

2022. aug. 7. 03:22
Nem tudom mióta van így, de nekem is sokára (több év) sikerült a fejemből eltüntetni a gyerekeim apját, pedig még csak nem is néz ki jól, az ágyban is szar, és megvert.... qva nehéz főleg ha találkozol vele a gyerekek miatt.
2022. aug. 7. 01:23

Hogy is kezdjem?


Még gimis voltam mikor megismertem a férjem.

Az első férjem


Csodás szerelem, három gyerek. Mindenki álma.


Minden gyerek születésénél ott volt. Nem azért mert én szerettem volna, ő akart ott lenni


Csodás házassàg 15 évig.



Majd valami elromlott.

Tudom én is hibás voltam.

A férjem más nőnél talált boldogságot


Elváltunk. Én kivásároltam a közös házunkból.


Megtaláltam én is a társam



Ezután jött a fekete leves

Gyerekelhelyezési per,bíróság meg minden.


Nekem van egy pàrom

A gyerekeim imádjàk, felnéznej rá



De niért van az, hogy én csak az exre tudok gondolni?

Csak a szépre?


Imádom a párom. Tényleg bármit megteszek neki.


De hogy tudnám az exem kiverni a fejemből??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook