Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Örök emlék fórum

Örök emlék (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Örök emlék

19. VictorHUN (válaszként erre: 17. - Picipinty)
2010. okt. 7. 15:37
Na igen. Ha álom világban élsz és nem mozdítod meg a kisujjadat akkor erre a sorsra jutsz
2010. okt. 7. 15:16

Egy furcsa szerelem története is lehetne, de már egy örök emlék marad számotokra, hiszen kiismerhetétek volna egymást sokkal jobban és az egyik családtag is rudas volt az egyiknek a részéről, mert nem tetszett neki az udvarlás és a fiu és bátortalan volt és nem őszinte, mert ilyen hosszú idő után sem tudtátok eldönteni mit is akartok valójában. Őt attól elrettente és megfutamodott. Ha két ember ragaszkodik egymáshoz, akkor bárki is tenne ellene valamit, az mindenféle vihart és akadályt elhárítana.

De a valóságban sajnos másképpen alakult és szomorú lett a válás és a végleges elszakadás.

Üdv.Ágnes

2010. okt. 4. 19:48
A cikkedben magamra ismertem,mi is szerettük egymást szenvedélyesen mégis vége lett s ennek 2o éve de a mai napig nem tudom felejteni bár jo kapcsolatban élek mégis visszaállítanám az Idő kerekét legalább egy másodperc tőredékére mig ujra megőlelhetném.
2010. okt. 3. 17:25
Nem akarok okoskodni, de olyan nincs, hogy szeretek valakit, aztan lelepek minden magyarazat nölkül. Talan a lany is gyava volt bevallani, hogy mar eltavolodott erzelmileg. Gyava, mint a cikk iroja.:)
15. VictorHUN (válaszként erre: 14. - Viva70)
2010. okt. 2. 16:32
Na az ilyenek ne merik felvállalni magukat. Gyorsan írnak itt valamit és akkor azzal letudják a lelki ismeretüket. A cikk író nem volt más mint egy gyáva gyenge alak ahogy az kivehető a sorai között is
14. viva70
2010. okt. 2. 10:45
Értelmetlen úgy fórumozni szerintem, ha a cikkíró már rég messze jár.
2010. okt. 2. 02:34

pótlás!

ui:


”el kellett válnunk ahhoz, hogy igazán szeretni tudjuk egymást”…

2010. okt. 2. 02:09

Kedves Fórumozok !

Ennek a kapcsolatnak még nincs vége.Valójában csak most fog igazán folytatódni.

Csak olvassatok a sorok között.Én személy szerint drukkolok ,hogy sikerüljön újra egymásra találniuk.

ui.: "Elkellet válnunk,hogy újra együtt lehessünk"


Roppant sajnálom a fórum indítót hogy miért nincs jelen :-(

11. casela (válaszként erre: 10. - Mirta)
2010. okt. 2. 01:56
Nem. Tényleg fura kicsit. De minek lép le ilyen hamar, a kommentek nem is érdeklik?
10. Mirta
2010. okt. 1. 23:18
Ez fura. A történetnek meg nincs túl sok értelme. Vagy csak én nem értem?
2010. okt. 1. 21:55
Gondolom várt egy eljegyzést a nagy szerelem megpecsételésére Tőled diploma után...
2010. okt. 1. 20:11
gyorsan lelépett a cikkíró..:-)
2010. okt. 1. 19:30

Lehet, hogy a válasz is hamarosan meglesz (2011) vagy (2012)


coming soon...

6. 274c9996b8 (válaszként erre: 5. - Bichi)
2010. okt. 1. 18:21
Te vagy az -:D /esetleg?/... mert erre nem gondoltam volna ..... csak ugy ....
5. Bichi (válaszként erre: 4. - 274c9996b8)
2010. okt. 1. 18:08
Lehet, csak a barátnőjének írta a cikket, aki viszont tag :o)
2010. okt. 1. 17:12
A cikkiro mar nem tag a hoxan :)
2010. okt. 1. 16:51
Érdekes cikk.. A mai napig nem adott neked magyarázatot, hogy miért szakított veled, ha szeretett? Nem lehet az oka, hogy tiltották tőled a szülők? Vagy valami ehhez hasonló?
2010. okt. 1. 16:43
Szerintem próbálj meg lassan túllépni rajta. Még akkor is, nincs olyan nap, hogy ne gondolnál rá. Akit ennyire mély szerelemmel szerettünk, mindig ott lesz a szívünkben és úgy senkit nem szerethetünk, mint őt akkor.
2010. okt. 1. 16:08
Az első és a legnagyobb szerelem, ami irányadó most is az életemben és az is marad. Máig visszasírom, de az élet megy tovább. Legalábbis azt mondják...
Egy biztos, semmit nem bántam meg. Előtte és utána sem volt olyan lány az életemben, mint ő!

Ugrás a teljes írásra: Örök emlék

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook