Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Orion T32D LED TV -t hogyan lehet teljes képernyősre beállítani? fórum

Orion T32D LED TV -t hogyan lehet teljes képernyősre beállítani? (tudásbázis kérdés)


2014. febr. 3. 11:04

Elnézést kérek, összetévesztettem két fórum témát.

Egyik a TV volt, amit köszönöm sikerült is megoldani. A másik az volt, hogy 17"-os LCD monitornál a facebookon, ha normál méretűre van állitva a képernyő akkor olvashatatlanok a hozzászólások olyan halvány. Ha 90-re állítom akkor meg a fele kilóg a képernyőmből.A címsor rész is nagyon nagy méretű és sehogy nem boldogulok a beállításával. Ehhez kellene nekem most segítség.

2014. febr. 2. 18:18

Kedves Regin_a, sajnos nagyon amatőr nagymama vagyok, hol találom a SCREEN gombot? és a 17"-os

LCD monitort melyik zom módra állítsam?

Irta az 58.oldalt képernyő beállitásra, minek az 58, oldala?

4. Regin_a (válaszként erre: 3. - Bogyoka53)
2014. jan. 30. 11:14

58. oldal Képernyő beállitásai?


Nyomja meg a SCREEN gombot ismételten a

képméret megváltoztatásához. Az elérhetõ zoom

módok alább olvashatók.

16:9, 14:9, 14:9 zoom/talán itt lehet a gond/, 4:3, panoráma, mozi

2014. jan. 29. 21:57
Vásároltam egy Orion T32D LED TV-t, de beüzemelés után kis képernyős formában jön be a kép, tehát csak a TV középső részén, mint a szélesvásznu filmeknél, csak itt még az oldalán is fekete sáv van. Magyarul a 81 cm-es képernyő közepén jelenik meg az adás kb.50 cm-es TV-nek megfelelően, és nem tudom, hogy hogy ill. hol tudom beállítani, mert a használati utmutatóban erről egy sort se ír.
2014. jan. 29. 21:55
használati utasítás? ,,,,,
2014. jan. 29. 21:52
Orion T32D LED TV -t hogya lehet teljes képernyősre beállítani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook