Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Oriflame lash owerload sz.spirál és önbarnitó, vélemények? fórum

Oriflame lash owerload sz.spirál és önbarnitó, vélemények? (beszélgetős fórum)


3. pirinyo79 (válaszként erre: 1. - Sysy66)
2010. febr. 26. 22:20

Szia!

Használtam oriflame termékeket nem is eggyet!

Nekem egyik spirál sem jött be mert nem azt a hatást adta vissza a mit írt. Ha dús és hosszú pillákat akarsz akkor használj ricinusolajat.

Nem vicc. Én már 2 hónapja használom a pillára és nagyon látványos a változás! Ha érdekel akkor leírom hogyan kell alkalmazni.

A barnítókrém pedig akkor a leghatásosabb ha előtte alaposan leradírozod a bőrőd. Ellenkező esetben foltos leszel és vagy sárga.

Halkan megjegyzem én még nem találkoztam barnító krémmel mert az én bőrőmön a harmadik kenés után inkább sárgás mint barna.

2010. febr. 26. 20:09
soha nem használtam oriflame terméket.avont igen,de azt is abbahagytuk mert az egyik ismerősömnek a samponjuktól kihullott a haja.vagyis majdnem,mert abbahagyta...
2010. febr. 26. 17:51

sziasztok az lenne a kérdésem hogy ki probálta már az oriflame lash owerload spirált? kétvégu az egyik dusit a másik hosszit,...

mik a tapasztalatok?

a másik kérdésem az oriflame márciusi számában lévo önbarnito spray és arcra valo önbarnito krém miylen?

köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook