Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Orgazmusproblémák fórum

Orgazmusproblémák (beszélgetős fórum)


2010. júl. 6. 17:36
Szió. Intim torna is van akinek segít ilyen téren. Ha sikerül tudatosan elkülöníteni a gátizmaidat ill. tónusba hozni, sokat javíthat a dolog. Nem biztos, hogy használ, de egy próbát megér.
2010. júl. 6. 07:25

Azt írod, hogy nincs baj a nedvesedéssel. Az oké, hogy elkezd a hüvelybemenet nedvesedni, de a csiklót ettől függetlenül folyamatosan "kenegetni" kell, különben pillanatok alatt kiszárad, és úgy mindenki számára inkább kellemetlen, sőt fáj, mint jó. Próbáltatok masszázsolajat, vagy síkosítót használni?


És mi a helyzet közösülés közben? Olyankor sem tud közvetett módón nyomást gyakorolni, ami nem túl sok inger, de esetleg neked elég lenne?

20. Álomvirág1 (válaszként erre: 1. - Presageantkiss)
2010. júl. 5. 21:43

Szia!

Nekem is volt hasonló problémám, ill. ritkán előfordul. Rájöttem, hogy csupán a nyomás erősségétől és gyorsaságától függ. Ici-pici változtatással máris minden tokéletes ismét.

Ha orálisan kényesztet, akkor is ez van?

19. Clau26 (válaszként erre: 18. - Presageantkiss)
2010. júl. 5. 21:31

már nem..ő is belefáradt,de inkább már az exem..(nem emiatt)

Szerintem velem lehet a gond mert nem csak vele de senkivel se ment eddig,gondolom mert én se vagyok az az ember aki eltudja magát igazán engedni..Mondjuk 6év után már lehet illő lett volna..

Tudod most annyira leköt,hogy egyedülállóként nevelgetem kislányomat,hogy ez a dolog a legutolsó ami eszembe jut,de ha egyszer lesz új párkapcsolatom,biztos szar lesz.Szinte már beletörődtem,hogy így élem le az életem..

18. presageantkiss (válaszként erre: 17. - Clau26)
2010. júl. 5. 20:32

szia!

és a párod mit szól hozzá? nem lovagol a témán? vagy már őt sem érdekli? még Te is olyan fiatal vagy, szerintem nem késő! csak érthető, hogy bele vagy fáradva.

17. Clau26 (válaszként erre: 1. - Presageantkiss)
2010. júl. 5. 20:19

Szijja!


Csak hogy tudd,van olyan aki áttudja teljesen érezni a problémádat..én 6éve nem jutottam el az orgazmusig a párommal,ja és előtte se senkivel..na én már ott vagyok,hogy nem érdekel az egész mert egyszerűen belefáradtam már,hogy ezzel foglalkozzak.

16. presageantkiss (válaszként erre: 14. - Benita anyuka)
2010. júl. 5. 20:16

tudom, hogy kis naívnak fogok tűnni és 19 évesen biztosan sokan mondanak ilyet de mi annyira passzolunk minden téren a sexen kívül, kiegészítjük egymást, hosszabb távon gondolkodunk és annyira jó együtt, de mégsem rózsaszín felhős ködös, reális. úgyhogy szeretném ezt megoldani és vele sikereket elérni, meg fogom neki mondani, hogy lassítsunk le és kicsit gondoljuk át a dolgokat, nagyon siettünk már az elején, túl gyorsan történt minden. végül fiatal vagyok, nem mehet minden elsőre, ki kell tapasztalni..csak furcsálltam, de gondolom ezen a téren nem szabad másokhoz hasonlítani magam. de tényleg sokkal türelmesebbnek kell lennem. meg kitartónak.

mindenesetre nagyon köszönöm a tippeket és a véleményeket, lelket öntöttetek belém :)

15. Benita anyuka (válaszként erre: 13. - 6c5f346e46)
2010. júl. 5. 18:12
Egyet értek veled!!!Én is hasonlót írtam neki!!:O)
14. Benita anyuka (válaszként erre: 11. - Presageantkiss)
2010. júl. 5. 18:11

Akkor passzolok....

Nekem is volt olyan pasim aki nem nagyon értett ehhez a "csiklós"dologhoz!!

Azt hittem én vagyok a pancser!!mindent meg tett de sajna......

Aztán jött egy pasi....aki már a férjem..és imádok vele szexelni...és azt is nagyon jól csinálja!!!Sőt!!Túl jól....

Remélem le vonod belőle a dolgokat??!!.-........

13. 6c5f346e46 (válaszként erre: 10. - Presageantkiss)
2010. júl. 5. 18:08
igazad van,mond el neki,mert ennek nem lesz jó vége..mond meg neki,hogy "tanítson" téged mindenre,amit tapasztalatot eddig begyűjtött...és akkor működni fog..ez nem a lecsó dolog,amibe bele kell csapni,hiszen te még akkor csak most szerzed a tapasztalatokat és ha azok nem olyanok akkor csak bizonytalan leszel és elkönyveled magadnak,hogy te ennyire vagy képes,aztán kiderül,hogy mégsem..saját a tapasztalat..a mostani párom kihozta belőlem a maxot és nem bántuk meg...pedig még én is tudtam neki "újat" mutatni,nem ő volt a világ legtapasztaltabb embere,és mégis..imádom.:)))
12. c6766641b8 (válaszként erre: 7. - Presageantkiss)
2010. júl. 5. 18:05
Nem tudom ,hogy ma már ,hogy állnak,de régen nagyon sokáig nem ment neki...
11. presageantkiss (válaszként erre: 9. - Benita anyuka)
2010. júl. 5. 18:05
a szárazsággal nincsen gond, amint a párom elkezd puszilgatni és érzem, hogy megkívánt rögtön nedves leszek. bár az elején voltak gondok ebből is, mostmár ilyen téren minden rendben.
10. presageantkiss (válaszként erre: 6. - 6c5f346e46)
2010. júl. 5. 18:03

együtt regisztráltuk magunkat unokatestvéremmel még régebben és csak találomra beírtunk egy időpontot, hogy ha esetleg valaki ismerős ráakadna egy-egy postra.. inkognitó..


igazatok van, tényleg az intimitás érzése hiányzik, mivel a páromnak nagyon sok barátnője volt már eleve nagyon hamar lefeküdtem vele, és érzem a nyomást, hogy neki több tapasztalata van, teljesítenem kell.. ő mindig mondja, hogy ne görcsöljek, de ezek szerint nem tudom komolyan venni. Már gondolkoztam rajta, hogy lassítanunk kellene, mintha most ismernénk meg egymást és előlről kezdeni szexuális téren mindent.

9. Benita anyuka (válaszként erre: 7. - Presageantkiss)
2010. júl. 5. 18:00

Figyu!Szerintem valamit nem jól csinálsz!!....

Talán mert szárazon csinálod???

2010. júl. 5. 17:59

Helló!!!Lehet,hogy csak arról van szó,hogy 19éves vagy és még "testileg,orgazmusilag"éretlen vagy!!

Nagyon sok nőnek 25éves korában sincs orgazmusa!!!

Majd csak utána...Szerintem ne aggódj...annyira felesleges ezen aggódni szerintem!!!

Eljön a te időd is!!

7. presageantkiss (válaszként erre: 3. - C6766641b8)
2010. júl. 5. 17:57

Adrienn:köszönöm a választ.

csak azt nem értem, hogy másoknak miért olyan baromi jó érzés ha a csiklójukat izgatják és nekem miért kifejezetten kellemetlen?

külföldi fórumokon olvastam olyanról, hogy létezik olyan nő aki az átlagosnál több idegvégzőssel rendelkezik, talán ez lehet egy ok.. indirekt módon kellene hatást kifejteni a klitoriszra de az én módszeremen kívül ezt máshogyan nem tudom elképzelni.


Barátnődnek végül sikerült megoldani a problémáját?

6. 6c5f346e46 (válaszként erre: 1. - Presageantkiss)
2010. júl. 5. 17:56
19 éves vagy??az adatlapodon 24 van irva....most melyik????
2010. júl. 5. 17:55
ne csak az legyen a fontos,ne csak azért legyetek együtt,hogy talán most...most bizti jó lesz,sikerülni fog,mert akkor biztos nem fog..élvezzétek és majd jön magától...
2010. júl. 5. 17:51

Úgy gondolom, azért itt többről van szó. Először is, említed, ez az első komoly kapcsolatod, testi-szexuális téren is. Ha rágörcsölsz, akkor esélyed nincs átadni magad a pillanatnak, hiszen előre rettegsz, mi lesz, sikerül-e , neki jó lesz-e, és vajon mit szól...stb stb..

Szerintem , ami megoldás lehet, ha az együttlétek előtt, egyszerűen "csak" megpróbáljátok érezni egymást...minden cél nélkül...A másik lélegzetét, szívdobbanását, símogatását, próbáljátok az aktust a végsőkig húzni, inkább az intimitást teremtsétek meg. Úgy érzem maga az intimitás hiányozhat neked, az odaadás, és a feltétel nélküli bizalom hiánya. Gondolkodj el azon, hogy Őbenne miért nem bízol? Vagy Önmagadban? Mitől érzed magad frusztráltnak, azon túlmenően, hogy a te orgazmusod hiányához Ő mit szól. Ezt mostfelejtsd el, keressetek alkalmat egymás még mélyebb megismerésére, a szexualitás nagyon összetett. Egy kapcsolat is, amit nyilván tudsz is, csak félsz megélni.

Nem hiszem hogy a depresszió elleni szerek és egyebek ezt ilyen mértékben befolyásolnák, de sajnos létezik olyan mellékhatás néhol mely a szexuális vágyat csökkenti. Ez esetben a kezelődokival is érdemes elbeszélgetni.

2010. júl. 5. 17:42
Ja és hozzátenném,szerintem a belső az ami okozza ezt a gondot.Tudod a szex igazából(főleg nőknél)fejben dől el,ami Nálad ahogy olvastam nem teljesen megy.
2010. júl. 5. 17:41
Szia.Hát ez elég rossz lehet..nekem volt olyan barátnőm,aki annyit maszturbált ,hogy a teste teljesen hozzá szokott ahhoz amit ő csinált "magával",hogy a párja akár mit kezdhetett vele nem sikerült,csak neki.Érdekes.És szerintem nagyon sokban összefügg a 2 problémád.Tehát stresszesen és idegesen,nem ellazulva esélytelen szerintem orgazmusra jutni.Véleményem szerint.
2010. júl. 5. 17:36

Kedves Hoxások!

Régóta olvasok orgazmus témában fórumokat, de még nem akadtam olyanra aki hasonló helyzetben lenne mint én, gondoltam kikérem a véleményeteket a problémámmal kapcsolatban.

19 éves vagyok, fél éve kezdődött az első komoly kapcsolatom, ő az első férfi az életemben kapcsolat és sex terén is.

Előtte rendszeresen "önkielégítettem" de csak egy bizonyos pozícióban sikerült elmennem (miközben erotikus filmeket néztem) méghozzá úgy, hogy az oldalamon fekszem és összeszorítom a combjaimat, így gyakorolok nyomást a csiklómra.

Elkezdtem gondolkodni, hogy mennyit hallani a helytelen maszturbálási technikákról és azok káros hatásairól. Így elkezdtem úgy kényeztetni magam mint ahogy "normálisan" kellett volna eddig is: kézzel izgatom a csiklót, de ez egyáltalán nem okoz örömet, csak azt érzem, hogy túlérzékeny és majdhogynem fáj. Páromnak sok tapasztalata van sexuális téren de mégsem sikerül sehogysem, nem is hibáztatom hiszen ha én magamat sem bírom elvinni a csúcsra (csak azon az egy bizonyos módon, helyzetben) akkor ő hogyan tudna. Neki ez nagy gond, bűntudata van, csökkent az önbizalma ilyen téren, merthogy engem nem képes kielégíteni (sok barátnője volt előttem és mindegyiküket sikerült elvinnie a csúcsra, én vagyok neki az első akivel ilyen problémái vannak). Nagyon szeretjük egymást, nem akarom, hogy emiatt rosszul érezze magát, de sehogy sem érti meg, hogy én így is élvezem a sexet. De persze hosszú távon ez nem állapot.

Mindenki azt szajkózza, hogy ismerjék meg a nők a testüket, mindenki maszturbáljon sokat, hogy tapasztaltabb legyen és meg tudja mondani a párjának, hogy mi a jó neki de ha egyáltalán nem érek/érünk el eredményt kézzel való ingerléssel? Sőt, még kellemetlen is? Ez nem normális.

A másik ami fontos, hogy az elmúlt években erős depressziós epizóddal voltam diagnosztizálva, ebből fakadóan csalódások miatt komoly kontrollálási problémáim vannak, nem tudok spontán lenni, nehéz elengednem magam, nehéz megbíznom bárkiben is és mindig van egy defenzív része az agyamnak ami sosem engedi, hogy "átadjam magam a pillanatnak" nem csak sex terén, az élet minden területén. Fogalmam sincsen hogyan győzzem le/nyomjam el az agyam ezt a kis részét, bár szerintem akkor sem sikerülne megoldani az orgazmus problémát. Sokáig azt mondogattam, hogy idő kell neki, az idő mindent megold de már én sem hiszek benne. Valahogyan blokkolom magam és sokat javultam/nyíltam az elmúlt hónapokban párom szeretetének köszönhetően és pszichiáteremnek köszönhetően, de ezt a gátlást egyszerűen nem tudom feloldani, mintha csapdába estem volna és nem tudnék kimászni belőle. Elnézést, hogy eltértem az eredeti témától, de valamennyire biztosan összekapcsolódik a két dolog.

Reménykedve várok bármilyen választ, véleményt! Köszönöm annak aki elolvasta a post-omat.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook