Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Organza függönyt vásároltam, de csipeszes karnisom van! Tönkrevágja a függönyt? fórum

Organza függönyt vásároltam, de csipeszes karnisom van! Tönkrevágja a függönyt? (tudásbázis kérdés)


9. Cepheus (válaszként erre: 6. - Xti_)
2009. júl. 6. 07:09
Ez nagyon jó ötlet!
2009. júl. 6. 06:18
Ha a bujtató alatt azokat a füleket érted amibe a karnisrudat kéne bedugni, akkor azt hajtsd lefelé és ott csiptesd fel a függönyöd+visszahajtott fület és máris többrétegű az anyagod :-)
7. Ekka
2009. júl. 5. 18:16
Vegyél föggönykarikát, és azt tedd a csipesz helyett a görgőkre. (olyat vegyél ami nyitott karika)-lehet Te több szerencsével jársz! Rég keresek ilyet, de nem találok sehol:(
6. xti_ (válaszként erre: 5. - Jéghegy)
2009. júl. 5. 17:36
létezik vízálló, átlátszó sebtapasz. ragaszd a csipesz alá. még mosáskor sem jön le.
2009. júl. 5. 16:53

Na, ettől fétem! Behúzó! Én sajnos nem tudok varrni, szóval ez kilőve:(((

(mondjuk ez a függöny készre varrt, bujtatók vannak rajta)-így akár duplának is lehet nevezni a szegélyt.

Én arra gondoltam, (nem nevet:D!!!)hogy a csipesz alá valamit(?) kellene tenni ami megvédi a függönyt. Na, de mit?!?!?

2009. júl. 5. 16:34
meg kell erősítenek a szegélyt, ahol felcsipeszeled. Pl. jó megoldás a behúzózsinór, mert azzal be tudod ráncolni, és elég erőssé teszi a függöny szegélyét ahhoz, hogy felcsipeszeld, és ne tegye tönkre a csipesz a függönyt:)
3. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 2. - Jéghegy)
2009. júl. 5. 16:22
A kísérő függöny nálunk is organza. Én olyan csipeszeket vettem, aminek hullámosak a fogai, nem ékalakúak. A függönyre pedig kétsorosan varrták a szegélyt. Így erősebb. De varrathatsz rá szegőt is (méteráruban lehet kapni 1-3 cm-ig különböző színekben)nem jut eszembe a neve.
2009. júl. 5. 16:13
Tudnátok valami ötletet adni, hogyan tegyem úgy fel, hogy ne látszódjanak a csipesz figai, ne húzza ki az anyagot?? Köszi.
2009. júl. 5. 16:12
Organza függönyt vásároltam, de csipeszes karnisom van! Tönkrevágja a függönyt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook