Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Organic mission fórum

Organic mission (beszélgetős fórum)


18. sasmadar2 (válaszként erre: 17. - Hát ez semmi)
2012. nov. 2. 23:35

Köszönjük Emese.

Bár semmi közöm az OM-hez, de a tavalyi évben 1.56Mrd Ft volt a nettó árbevételük. ELLENŐRIZHETŐ ADAT! Abból bőven telik arra a pár utazásra. Abban pedig biztos vagyok, hogy nem csk ugyanazok az emberek mennek el nyaralni, hanem bárki aki teljesíti a feltételeket.

Az egész hozzászólásodból egy valami teljesen nyilvánvaló, nem tudod, hogy hogyan működnek az MLM cégek.

2012. júl. 25. 18:16
Az sem semmi, hogy az OMI egyik alapítójának van saját cége is, ahol a N. chapter termékeket és a goji és probiotikus ialokat árulja jóval olcsóbban, mint az OMI-ban kapható. Hogy is van ez? Mo.-on lehet árulni egy bárhonnan beszerezhető amerikai terméket (pl: Wholemega)másik névre keresztelve (Wholemega OM) és 5 -10 ezerrel drágábban? És ezért még azt is kérik, hogy lépj be az mlm bizniszükbe 200, korábban 600 ezer forinttal??? Ez nem a fogyasztók szándékos megtévesztése?? A Brilliant System képzésük egy az egyben B. Tracy és ismert amerikai sikertrénerek feldolgozása. Valamiből ki kell fizetni a sok ingyen élő mlm-est, bérelni nekik német rendszámú BMW-ket, meg luxus hajóutakra vinni őket? De mindig csak ugyanazt a 10-15 embert. Megy a néphülyítés, hogy csatlakozz az Organic Mission Globalhoz, vegyél kötvényt 100- 200 ezer forint értékben, utána meg megy a reklám, hogy milliárdos bevétele lett a cégnek március-április hónapban :):) Hát persze,a sok hiszékeny, agymosott ember csak befizeti a pénzét, és csak ígéreteket kap cserébe, hogy 5 év múlva mi lesz a cégben:) Arról nem is beszélve, hogy sokszor előre fizeted ki a goji meg a többi termék árát és hónapokat kell rá várnod, míg megkapod a terméket,mert addig.... ki tudja mit csinálnak, hol forgatják a pénzedet:):) AZ egész OMI egy vicc, éppúgy, mint a legtöbb MLM cég.
16. sasmadar (válaszként erre: 7. - 6238dbeff3)
2012. jún. 26. 18:05
A placebo csak rövid távon (kb pár hét) képes hatni. Mielőtt butaságokat írkálsz legalább nézz utána!
2012. jún. 25. 23:23
Én regisztrálva vagyok az OM-be és még akkor sem lehet látni a leírásokat ha belépek a honlapra.
14. sasmadar (válaszként erre: 12. - Jheim)
2012. jún. 25. 23:22

A neten sehol sincs. Csak pár termékről.

Bár ha a New Chapter termékekre rákeresek akkor meg van. Mivel azok 100%ban megegyeznek az OM termékekkel csak fele vagy harmad áron hozzájuk lehet jutni.

13. r.emő (válaszként erre: 12. - Jheim)
2012. máj. 10. 17:07

jheim!

Ha tudsz, kérlek segíts. nekem most ajánlották a whole mega omega3-5-6-7-9+D vit. kapszulát.(new chapter) erről tudsz valamit? egy terméken belül van az összes, fent említett "olaj", vagy egyenként kell megvásárolni? összetétel? stb.

és az urinary tract take care (tőzegáfonya)összetételéről?

más tapasztalatát, hozzászólását is örömmel veszem!:)

úgy tudom, hogy eszement áron értékesítik?!

12. jheim (válaszként erre: 11. - Sasmadar)
2012. márc. 27. 14:47
Van leírás és ismertető minden termékről, hiszen forgalomba nem is kerülhetne Magyarországon. Melyikről szeretnél?
2012. márc. 9. 17:53

Miért nincs szinte egyik terméknek sem feltüntetve az összetétele? Csak nagyon kevés terméknél van részeltes leírás.

Persze így csak akkor tudod meg amikor már megrendelted. Ha egyáltalán az a pontos összetétele amit ráírnak.

Sajnos ezt csak külön laborvizsgálattal lehet ellenőrizni. Ami meg elég húzós összeg is lehet.

2012. márc. 9. 17:17
Egy magyar céget miért kell Angliában bejegyeztetni? Ez csak nekem fura?
9. sasmadar (válaszként erre: 7. - 6238dbeff3)
2012. márc. 9. 17:07
A placebó csak rövid távon képes hatni. Erre van a kettős vakteszt is.
2011. nov. 25. 08:41
Nekem az életemet mentette meg az a bogyó meg az itóka.
2011. júl. 13. 17:52
Megéri, ha hiszel benne, a placebo is hat néha :-) Én nem hiszem el, azért drága az Organic termék mert mások sem hiszik el a hatását, és el kell tartani a céget. Kevés fogyasztó, magas árak.
2011. júl. 13. 17:41
az igaz :)
5. kisj (válaszként erre: 4. - Tomka1)
2011. júl. 13. 16:16
Téged fognak kifacsarni ha hagyod (mármint anyagilag)
2011. júl. 13. 16:12
Hát igen csak kifejezetten betegségre ajánlották és nem mindegyikbe tudom milyen anyagok vannak :( mármint az organic termékeiben. Azt mondták hogy azoktól meg lehet gyógyulni csak van egy csomó fajta féle kapszula meg ital és ezt nem tudnám csak úgy kifacsarni :)
2011. júl. 13. 15:50
Organic leveibe szerinted nincs tartósítószer? Facsargasd csak otthon a leveid... olcsóbb és tudod mit iszol.
2. kisj
2011. júl. 13. 15:48

ha tudod, hogy a fris a legjobb akkor miért akarsz 50.000.-ért bogyókra pénzt kiadni

búzafűlé kapszula!!pffff

2011. júl. 13. 15:42

Sziasztok!


Van tapasztalatotok az Organic termékekről? Nekem most ajánlottak pár dolgot ami 50 rongyba kerülne de nem tudom megér-e annyit. Annyi ilyen természetes olog van nehéz eldönteni melyik jó. Én igazából a frissen facsart préselt levekben hiszek, láttam az Organicnak is vannak ilyen leveik, de abban is megmaradnak ugyanúgy a vitaminok mint a frissen préseltbe? A kapszulákkal is vannak kételyeim pl a búzafűlé is frissen facsarva az igazi nem kapszulában. Nem tudom bele merje-e vágni mert hallottam róla sok jót is! Meg lehet tőle gyógyulni különböző betegségekből stb.


Köszi:Zsu


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook