Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ördögnyelv kapszulát szeretnék vásárolni, de nagyon sok féle van... Kinek, melyik vált be pontosan? fórum

Ördögnyelv kapszulát szeretnék vásárolni, de nagyon sok féle van... Kinek, melyik vált be pontosan? (tudásbázis kérdés)


2015. jan. 2. 11:52
Szia azóta kipróbáltam én is de semmi telített érzést nem okozott...nekem csalódás volt...azóta inkább a mozgásra koncentrálok és többször keveset eszek ez beváltása. :)
2014. nov. 17. 19:30
Hello. Én a netamin kapszuláját vásároltam meg. Elég hatásos. Bekapok reggel egy kapszulát 0,5 liter vizzel aztán indulhat a nap, majd ugyanez délután. Ami fontos, hogy sok vizet fogyasszunk. Méregetni nem szoktam, de többen mondták már, hogy laposabb lett a pocim.
2014. nov. 7. 13:33
Végülis minden fogyasztó tabblettának ez a lényege hogy eltelitsen...Ez csak mankó és nem csodaszer
7. Pondri (válaszként erre: 5. - Katinkaboszi)
2014. nov. 7. 11:29

Röviden: egy gyorsan kocsonyásodó liszt, vagy lisztet tartalmazó kapszula - ha megiszod teltségérzetet okoz, nem leszel éhes utána, viszont sok vizet kell hozzá ét utána is inni.

Nem ettől fogsz fogyni, csak kevesebbet bírsz majd enni, mert telíti a gyomrot.

Nekem sem jött be.

2014. nov. 7. 11:27
Fogyásban segít de mellette nagy mennyiségű viz fogyasztást és mozgást kell alkalmazni, természetesen önmagában nem fogyaszt
2014. nov. 7. 11:17
Olvasom sok helyen, még nem néztemm utána,mire való ez a kapszula?
2014. nov. 7. 11:11
Én az állítólagos eredetit, nem olcsón vettem, de semmi, sőt még éhesebb voltam tőle. Nekem nem vállt be! :-(
3. Pondri (válaszként erre: 1. - E25707f07b)
2014. nov. 7. 11:03

Nekem is ajánlották, hogy kapszula helyett érdemesebb a konjac lisztet beszerezni,- sokkal olcsóbb - és élelmiszerekben is fel tudod használni.

Már van egy ilyen fórum, csak kicsit halldoklik.

"Mik a tapasztalatok az Ördögnyelv kapszuláról?"

2014. nov. 7. 10:48
Elnézést a helyesírási hibáért de a telefonom néha okosabbnak gondolja magát mint ami.
2014. nov. 7. 10:47
Sziasztok, ördögnyelv kapszulát szeretnék vásárolni de nagyon sok fél van, kinek melyik vált be pontosan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook