Orbánc (beszélgetős fórum)


6. c4cd20e0ca (válaszként erre: 5. - C383f88f42)
2012. okt. 8. 22:12
Sokára apadt le a lábam teljesen, de már jól van, köszönöm.:) Örülök, hogy neked ilyan hamar gyógyul, szörnyű ez a betegség. Igazából én is elég sokat vártam vele, mert fogalmam sem volt, hogy az a valami a lábammal, az orbánc lehet... De mindegy, szerencsére már csak egy rossz élmény az egész. Fertőtlenítővel én is kezeltem, aztán vettem tetran kenőcsöt, más miatt, de a betegtájékoztatón rajta van, hogy jó orbáncra. Mondjuk addigra már sokkal jobb volt, egyszer-kétszer még bekentem. Antibiotikumot meg csak bizonyos fajtát szedhettem a terhesség miatt, de ettől is kikészült a belsőm, probiotikum mellett is.
2012. okt. 8. 18:31
Lemaradt az előzőből: kaptam rá nagyon erős antibiotikumot, láz és fájdalomcsillapítót, persze addigra már a papucsba sem fért bele a lábam. Ecsetelőt, fertőtlenítőt és spray-t. Ezekkel naponta 2x kellett kezelni.
4. c383f88f42 (válaszként erre: 3. - C4cd20e0ca)
2012. okt. 8. 18:25
Szia! Bár szerintem már rég elmult a betegséged, de ha mégsem keress másik orvost. Nekem tíz nap alatt meggyógyult pedig csak egy héttel a megjelenése után mentem orvoshoz. Addigra már szörnyen fájt , bedagadt és lázas voltam + hólyagok.
2012. szept. 3. 09:26
Sziasztok! Ezt nem jó hallani, mert nekem is van már egy ideje, 2 hete szedem az antibiotokumot, és még mindig nem gyógyult meg teljesen, pedig nem szeretném már túl sokáig szedni tovább, mert 12 hetes várandós vagyok... :/
2012. aug. 13. 21:08

apukámnak volt.

igaz, szívbeteg, így eleve lassabb volt a gyógyulási folyamat, de ha jól emlékszem, majd 1 évig (vagy tán tovább is) kínlódott vele.

2012. aug. 13. 18:18
Szeretném ha valaki tudna segíteni, 4 hete orbánc van a lábamban, de nem gyógyul, csak antibiotikumot kaptam, felpócolni és borogatni kellett, semmi mást nem mondanak az orvosok, csak azt, hogy türelem ez hosszú folyamat, de ennyire? minden megoldás érdekel!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook