Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Orális sex hiánya fórum

Orális sex hiánya (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. máj. 31. 09:03

Igen, sikerült. :(


Még most sem keresett. Írtam neki egy levelet, de még nem küldtem el...mégvárok egy kicsit.

107. 04e95f637a (válaszként erre: 106. - Ncilány)
2010. máj. 31. 06:27
lehet marha jó volt neki,csak el akarta venni a kedvét,attól,hogy másnak ne csinálja?!Sikerült neki!
106. Ncilány (válaszként erre: 99. - 04e95f637a)
2010. máj. 31. 06:17
igaz.
105. 04e95f637a (válaszként erre: 103. - Kittus25)
2010. máj. 30. 13:38
pont ezen a portálon kérdezed,keresd-e?Minden nő azt fogja írni,jajj ne keresd,bla bla bla...várható!Igen,keresd meg,de ne támadj,és ne kérdezd meg soha,miért nem keresett?
104. 04e95f637a (válaszként erre: 102. - Kittus25)
2010. máj. 30. 13:36

Felejtsd el!Ez egy másik pasi!:)

Óh szivi,először mindenki béna!Engem is tanítgattak,menet közben anno! :)))

Honnan a fenéből tudtam volna,mi a jó nekik?:)

2010. máj. 30. 13:34
Nem keresett azóta...szerintetek én kereshetem? nem fogja nyomulásnak venni?
2010. máj. 30. 13:30
Én csinálnám, d emindig előjön bennem,h rossz vagyok.
101. 04e95f637a (válaszként erre: 100. - Kittus25)
2010. máj. 30. 12:59
ezt csak Te tudod megváltoztatni!Senki más!Erre nem vehet rá senki!Rá kell érezni,meg kell szeretni,csinálni kell,és nem árt a szenvedély sem!Anélkül,szart sem ér az egész "produkció"! :)
2010. máj. 30. 12:56
Azt mondta,h szeret velem lenni...csak erre a dologra kellene megoldást találni.
99. 04e95f637a (válaszként erre: 98. - Ncilány)
2010. máj. 30. 12:50
mondani bármit lehet...ha látom közben,az arcát,az mindent elárul! :)
2010. máj. 30. 12:43

Akkor nem is komoly, csak akar mint nőt, tárgyat. " tegnap óta nem keresett ". Persze ennek más oka is lehet.

Bocs de elég öreg vagyok..

Azért mért a másik fiúnak nem tetszett, neki - másnak még jó lehet ahogy csinálod.

Ne mondd egyik pasinak se ezt : " nem vagyok benne valami jó ", mondta az exem...

2010. máj. 30. 12:28

Sziasztok!


Van egy nagy problémám.

Megismerkedtem egy pasival, aki nagyon tetszik nekem. Tegnap eljutottunk odáig,h majdnem megtörtént a dolog. Csak ő közölte,h az orális szex nélkül ő nem élvezi a szexet, neki arra mindig szüksége van. Én nem igazán kedvelem a szexnek ezt a változatát...azt nem mondom,h sosem teszem meg, de anekem kell hozzá egy kis érzelem is.

Meg a másik baj az,h régebben az egyik párom azt mondta a kapcsolatunk végén,h nem vagyok benne valami jó. Ez rányomta a bélyegét a többi kapcsolatomra is, mert nem merttem csinálni. Utóbbi párom is szerette, de nem követelte, és ő azt állította,h nagyon jó vagyok...elhittem neki, de mégsem mertem/merem csinálni, mert mi van ha tényleg rossz vagyok. Leginkább ettől félek.


Emiatt szerintetek lehet vége az új kapcsolatomnak? Mert azt mondta,h ő anélkül nem élvezi, és neki nagyon fontos. :(

Ez tegnap este történt, azóta nem keresett. :(

2010. máj. 28. 19:20

Én is egyet értek, ha egy pasi otthon ezt nem kapja meg, keresi máshol...

Minden férfi erre vágyik, csak sok nem kapja meg otthon,

ha két ember szereti egymást akkor ez még fokozza erősitti a kapcsolatot,

ha belegondolunk, mi nők is szeretjük ha a párunk szájjal kényeztet,

és ez viszont is így van,

én boldog házasságban élek, és ez nálunk nem kérdés, hogy milyen szagú, vagy ilyesmi,

igyekszem a páromat kényeztetni, mert mind kettőnknek jó,és soha nem köpöm ki, a páromat vele együtt szeretem, és ez hozzá tartozik a szexhez.

2010. máj. 13. 21:16
ha nem akarod ne csináld. Csak nem értem, ez hogy hiányozhat ennyire pár nőben. Mármint sztem ösztönösen szeretni kéne, ha kívánod a másikat
94. 93f8940be5 (válaszként erre: 91. - Rebibi)
2009. okt. 11. 18:51

Kedves Rebibi!

Ne légy el keseredve.Először is nagyon fiatal vagy még. Változhat a hozzáállásod, vagy jöhet a hatalmas lángolás, "A FÉRFI" akinek mindent megtennél.


De, ha elfogadsz egy tanácsot, ne félj, ne rettegj. Én ugyanúgy vagyok az orális szex-szel, mint te, pedig majdnem kétszer annyi idős vagyok. Nem bírom a szagot, az állagot, ennyi. Emberek vagyunk, különbözünk. És annak ellenére, hogy nem kedvelem, nem is művelem a szexnek ezt a formáját, anya vagyok és párkapcsolatban élek.

Nem félek attól, hogy a párom máshoz megy.

Tudod, a Canididás reklám nyomatása se használt :)))

2009. júl. 13. 15:23

Állatvilágban is megfigyelhető megszagolják egymás nemi szervét. Az oka kb ez : egészséges-e, foggamzóképes-e és nem utolsó sorban párosodott-e..

Állitólag az illatok az embereknél is sok mindent elárulnak. Szerintem igaz ez miránk is.

Most olvasok egy könyvet ROBIN BAKER: SPERMAHÁBORÚ

címűt.

Veszélyes időszak legjobb foggamzástgátló szere... nem a hiánya, a művelése.

92. Charly(vagybármi) (válaszként erre: 91. - Rebibi)
2009. júl. 10. 14:46

> az a nagy félelmem, hogy egy idő után megunja hogy nem csinálom

- Az egyik haverom nője kijelentette még viszonylag az elején, hogy soha nem lesz semmi ilyesmi. És ebbe ne is reménykedjen soha. Ő meg elfogadta, és ezer más dolgot találtak, amivel feldobhatják a kapcsolatot. Aki emiatt máshoz megy az nem normális, és szerintem hihetetlen is.

91. rebibi
2009. júl. 10. 01:25

sziasztok.

hatalmas problémám van..

2 éve nincs barátom, először is mert nagyon válogatos vagyok (lenne jelentkező, nem is egy) de a másik nagy problémám, hogy volt 2 éve egy szörnyű tapasztalatom.. orálisan elégitettem ki a barátom(életemben először) és BORZASZTÓ VOLT. annyira rosszul éreztem magam tőle, hogy véget is vetettem a kapcsolatnak. oylan érzésem volt hoyg elvárja tőlem, hiába mondta hogy nem.

azota bárki megtetszik, és talán össze is jönne a dolog, folyton eszembe jut, hoyg MEG KÉNE TENNEM majd egyszer biztosan, orálisan ki kéne elégitenem, és emiatt elmegy az egésztől a kedvem és inkább elfelejtem az egészet.

SEGITSETEK mit tegyek? tudom hogy semmit sem muszáj, de az a nagy félelmem, hogy egy idő után megunja hogy nem cisnálom (bárki is az) és máshoz megy az efajta élvezetekért..

már nagyon szenvedek ettől! azt is tudom, hogy ha nagya szerelem akkor nem olyan nehéz ezt megtenni, de akkora bennem ez a fobia hoyg nemtudok a "nagyaszerelem" érzésig eljutni. egyszerűe undorodom az izétől, meg mindentől. mit tegyek? soha nem lehetek boldog párkapcoslatban, ha ez nem megy?

kérlek segitsetek, emrt nembirom már!

köszönöm előre is :(

90. spinneli (válaszként erre: 89. - Gyöngyszemü)
2009. júl. 8. 23:27

vagy csak önző.

:)

2009. júl. 8. 23:25
Egy barátnőm mesélte hogy a párja "követeli" az orális kielégítést, de a pasi viszont nem hajlandó...., egyszer próbálta, de öklendezett tölle, meg csak immel ámmal csinálta neki... Szerintem a pasi nem 100as!! Pedig a csajjal semmi gond, ápolt.... De szerintem meleg a pasi, sok jel erre mutat....!!
88. aca3f9e234 (válaszként erre: 87. - Jemma)
2009. júl. 8. 23:05
:))
87. jemma
2009. jún. 21. 11:34

nem lehet ok a szakításra, de a félrelépésre igen! én ezt nőként mondom.


a férfiak számára nagyon fontos és én is nagyon szeretem ebben az élvezetben részesíteni a szeretett férfit. persze ő is engem. a kölcsönösség lényeges és az is, hogy élvezettel műveljék a párok. én rettentően élvezem és főleg azt élvezem benne, hogy neki mennyire jó!

2009. máj. 28. 22:06
Ma még nem szólt hozzá senki.
85. doxikri (válaszként erre: 83. - Aca3f9e234)
2009. máj. 27. 19:22
Ne provokálj, az az én asztalom!!
84. Napsugi60 (válaszként erre: 81. - Aca3f9e234)
2009. máj. 27. 19:14

Háát nem hinném hogy ez lenne az élvezetek csúcsa....-)))

Bár, biztosan kinek-kinek ízlése szerint....:-))))

83. aca3f9e234 (válaszként erre: 82. - Doxikri)
2009. máj. 27. 18:54
Jó, legalább nem fújjolsz.
2009. máj. 27. 18:32
Szeretnéd tudni mi?!
2009. máj. 27. 17:51

No, dobjuk föl!

Nektek belefér az orális szexbe az anus körbecirógatása nyelvheggyel?

2009. máj. 27. 14:18

Vagy indíts egy új témát....:-)))

Úgy látszik , ez kifújt......-))))

79. doxikri (válaszként erre: 78. - Aca3f9e234)
2009. máj. 27. 11:05
Te vagy a fórumgazda, dobd fel!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook