Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Opera böngésző fórum

Opera böngésző (beszélgetős fórum)


13. panini (válaszként erre: 12. - Youlcsi)
2011. júl. 30. 07:33
az én 10 hónaposom inkább csak kiszedegeti a billentyűket :D
12. youlcsi (válaszként erre: 10. - Sylvia81)
2011. júl. 29. 21:20
ügyes hát... az én 7hónaposom is olyan billentyűkombinációkat tud, amikor püfölheti a klaviatúrát, hogy ihaj! csak kamillázok, hogy ez meg milyen ablak, az meg honnan jött ide... :o :D
11. Sylvia81 (válaszként erre: 10. - Sylvia81)
2011. júl. 28. 22:16
Azaz egyszercsak végül megjavult. De hogy mitől???
10. Sylvia81 (válaszként erre: 9. - Panini)
2011. júl. 28. 22:16

Zárogattam én 3 napig, de nem javult meg. :(

Jó ügyes lányom van. :DDD

2011. júl. 28. 21:56

Szia!


Valószínűleg leállította a lányod a szkripteket az oldalon.

Ha bezárod az operát és újból megnyitod megjavul.

2011. júl. 28. 00:00

Hehh???

Megjavult!!! Mindenesetre akkor sem értem...

2011. júl. 27. 14:36

Még valami:

Ugyanezen a gépen a lentieket minden gond nélkül tudom használni Exploreren és Chrome-on is.

2011. júl. 27. 14:14

Jár még erre valaki?

Nekem is gondom van az operával. :(


Egyszercsak "elromlott", de ezt anélkül, hogy frissítést töltött volna le. Ha jól emlékszem, a kisebbik lányom nyomiszkolta a billentyűket, a bal oldalon, tehát ellehet, hogy ő állított el valamit. :(

Az van, hogy úgy 95%ban működik, ahogy használni szoktam. De a következő dolgokat nem tudom vele csinálni itt a hoxán:

- jelküldés: ha ráállítom a kurzort a jelre, átváltozik mutatóujjas kézzé, viszont hiába nyomom akár az egérpadot, akár a "bal egérgombot" a laptopon, nem csinál semmit. (Viszont a menüben át tudok lépni másik oldalra, tehát pl. a dominó játékban az asztalomról az aukcióra, vagy épp egy kedvencre)

- nem tudok kedvencnek jelölni semmit: se felhasználót, se fórumot, stb. (tabulátorral és enter billentyűvel megy)

- nem tudok dominózni: felvenni DominÓrát, sorbailleszteni dominót, aukcióról vásárolni sem. Az aukcióra rakás viszont érdekes: mikor rányomok az "Aukcióra"-gombra, azt szokás szerint megkérdezi, hogy tényleg fel akarom-e tenni, mikor megnyomom az igent, a kis ablak (nem tudom, hogy hívják) eltűnik, viszont nem csinál semmit: nem írja ki, hogy felkerült-e vagy sem, és tényleg nem is teszi fel.


Asszem, "csupáncsak" ennyi a baj.

Egyszer régebben a másik lányom összehozott nekem egy ilyet, de akkor elég volt annyi, hogy asszem bezártam az operát. De lehet, hogy újraindítottam a gépet, erre már nem emlékszem tisztán, mert vagy 2 éve volt.

Most viszont már elég sok mindent csináltam:

bezártam az összes fület az Operában, úgy zártam be a programot, ez már a 3. nap, hogy nem tudom a fentieket csinálni, és éjjelre mindig kikapcsolom a gépet, tehát az újraindítás is megvolt, több regisztrációval is próbálkoztam, sehol nem tudom ezeket csinálni, a böngészőből a legfrissebb, 11.50-es verzió van meg, és nemrég töröltem, majd újratelepítettem a programot is.


Na, most írtam egy regényt...

Ha valakinek van valami tippje, az kérem, írja meg, mert nagyon szeretem az Operát, nem akarok más böngészőt használni, bár ez az eset eléggé elszomorít...

5. youlcsi (válaszként erre: 4. - Panini)
2011. júl. 24. 22:30
óóóóóóóó, nagyon köszönöm!!!
2011. júl. 24. 22:06

:DDD


jé, tényleg, nekem is eltűnt :))


-írd be új fülre, hogy opera:config

-ott írd be, hogy drop

-pipáld be a második négyzetet (Show Dropdown Button In Addressfield)


ennyi :)

2011. júl. 23. 21:41

senki???

:(

2011. júl. 23. 21:09

sziasztok!

pár napja az Opera frissítette magát (fene kérte, de néha megteszi, már megszoktam), és kis gondom akadt...

remélem, sikerül érthetően leírni...

a böngésző sávban (vagy mifene a neve, ahová beírom az url-t) vagyis annak jobb széléről eltűnt a nyilacska, amivel meg tudom nézni a korábban látogatott oldalakat.

nem tudom, hova ment és miért, hogy hol lehetne ezt beállítani, de így csak a "top10"-et tudom használni, illetve egyfolytában irogatni kell, ha máshova akarok menni (tudom... ne akarjak a hoxáról elmenni :D)


szóval... valakinek valami ötlet?

2011. júl. 23. 21:06
Opera böngésző

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook