Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » OpenOffice programban készült önéletrajzot hogyan formázzak? fórum

OpenOffice programban készült önéletrajzot hogyan formázzak? (tudásbázis kérdés)

9. moonlight13 (válaszként erre: 7. - Moonlight13)
2013. júl. 4. 23:02
"add" akart lenni
2013. júl. 3. 07:48

Végül úgy döntöttem, hogy elviszem egy "szerkesztő irodába" ahol megcsinálják.

Szóval tegnap sikerült is postára adnom.

Sok reményt nem fűzök a sikerhez, de legalább megpróbáltam.

Köszönöm mindenkinek :)

7. moonlight13 (válaszként erre: 5. - Gera175)
2013. júl. 2. 19:32
Ad fel elsőbbségivel!
6. moonlight13 (válaszként erre: 5. - Gera175)
2013. júl. 2. 19:32
A beérkezési határidő v. a postára adási határidő? Én max. holnap elküldeném a helyedben. Mit veszíthetsz?
2013. júl. 2. 07:48

Köszönöm a válaszokat!

Postai úton kell leadnom, de mivel holnap a határidő, így lehet lecsúsztam róla. Nem tudtam, hogy a progi amivel dolgozom, ennyire kezelhetetlen számomra.

4. ce24db56a5 (válaszként erre: 1. - Gera175)
2013. jún. 29. 08:55

Azt javasolnám, hogy a Europass oldalán online töltsd ki és mentsd le amilyen formátumban szeretnéd.


A link:


[link]


Az OpenOffice mazochistáknak vagy időmilliomosoknak való én is kísérleteztem vele, de rájöttem nem szórakozni akarok vele, hanem dolgozni.


Ha nem boldogulsz ezzel sem, küldd el Pamutdisznó megszerkeszti neked gyereknapi ajándékként:)

3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Gera175)
2013. jún. 29. 08:42
Mennyire hosszú az önéletrajod? Kérj meg valakit, hogy csinálja meg word-ben, és küldje át Neked. Ezek szerint máskor is szükséged lehet rá.
2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Gera175)
2013. jún. 29. 08:31
Arra azért vigyázz, hogyha a munkáltató nem tudja valamiért megnyitni azt a formátumot,amiben küldöd az önéletrajzod, egyszerűen kidobják.
2013. jún. 29. 07:56

Word hiányában openoffice programban szerkesztek önéletrajzot egy europass önéletrajzot amit a NAV kér...

Sajnos a sortördelések nem jók, és ha PDF-é alakítom, akor össze-vissza vannak a sorok.

A szöveget sem pont a : mellé tudom rakni, hanem feljebb vagy lejjebb esik.

Mit tehetnék, hogy szép legyen? Már minden formázást próbáltam, de nem sikerül elérni a kellő formát.

Segítsetek légyszi!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook