Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Önzőek vagyunk, mi, gyerekek fórum

Önzőek vagyunk, mi, gyerekek (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Önzőek vagyunk, mi, gyerekek

19. geranna7 (válaszként erre: 17. - Radica947)
2010. okt. 10. 12:27

Bocs..priviben írtam....De ő csak néha jön ide....

Nincs net-e..

18. geranna7 (válaszként erre: 17. - Radica947)
2010. okt. 10. 12:26

Már kérdezték mások is!!

Be is írtam ide... Anyukám írt...Neki nincs oldala....A Sógorom 39 éves volt.

2010. okt. 9. 20:52

Szia, remélem szerető család vesz körül, ha bekövetkezik a legrosszabb, én viszonylag egyedül csináltam végig,/édesanyámmal/ hogy az egy és négy éves gyerekem mellett eltemettem a rákos férjemet, az se volt könnyű.

zolcsika84 ha kérhetlek ne itt hittéríts, mert aki nem hívő, nem vevő Rád, aki meg az, úgy is tud imádkozni, geranna7, ha 23 éves vagy, mennyi idős a vőd???????

2010. okt. 6. 19:14
Anyu nem műthető,elhalasztották a holnapra kiirt műtétet...
15. hugi82
2010. okt. 5. 19:12
szia nagyon sajnálon ami anyukádal történt én tudom milyen az amikor az ember beteg és te nem tudsz rajta segiteni édesanyám is ilyen beteg volt hála istenek meg gyogyult.anyukám is azt mondta hogy még egyszer nem csinálná végig mert elege lett a szenvedésböl amit át élt...
2010. okt. 3. 22:30
Nagyon sajnálom ami Anyukáddal történik,tarts ki mellete mert biztos remek anyuka szerepét töltötte be amig az egészsége engedte.Adj hálát az Istenek hogy köztetek van ,becsüld meg minden közös percet mert nagy kincs.Én tudom mit érzel mert én az anyai szeretetből sajnos nem sokat élvezhettem mert az én ANYUKÁM nem egész hat éves koromban elhunyt.....Mai napig is hiányzik a szeretete a jelenléte mert senki és semmi nem pótolhatja....
13. winny
2010. okt. 3. 19:07
Gyógyulást kívánok anyukádnak.
2010. okt. 3. 16:17
CSAK A SZERETET, A FÉNY, AZ ÖRÖM KÉPES LEGYŐZNI A HALÁLERŐKET!!!
2010. okt. 3. 16:15

Szia Krisztina!


Ha tudjuk a betegségek lelki okait az nagyon sokat segíthet a gyógyulásban...


A kérdés az hogy felismerjük -e hogy mit üzen nekünk és képesek vagyunk -e változni.


A rák pontosan azt jelenti hogy az ember letért az önmegvalósítás útjáról. Az illető nem éli meg saját magát, nem hallgat magára, nem követi szíve vágyát, hangját stb...


Ezt a beteg valami nagyon önző dolognak tartja, hiszen megszokta hogy mindig "másért" él, cselekszik...


Viszont ha felzabáljuk magunkat, akkor a rák is felzabál minket...


Nem mehetünk el önmagunk mellett...


A gyerekek, az állatok, a természet mind nagyon önzőek, de ebben van valami természetes, spontán, eredeti.


Nézd a virágot ahogy egymagában ringatózik a szellőben!!!


Meg kell tanulni önzőnek lenni, azaz a saját utunkat járni, de ez nem azt jelenti hogy másoknak keresztbe teszünk...


Fel kell vállalni, szeretni saját egyéniségünket!!!


Legfőképpen akkor alakul ki ez a betegség ha valaki nem szívből, hanem fejből él. Nagyon rugalmatlan, merev ideológiákat követ és képtelen változni….Ez évtizedek alatt, lassan, de biztosan halálhoz vezet….


Viszont számos beteg meggyógyult, de nem a kemoterápiától (mert az legyengít), hanem mert megtanulta a leckét…


A mellrák mindig azt jelzi hogy az illető nem békélt meg saját nőiességével, anyaságával, feleség szerepével. Komoly gondot okoz a szexualitás teljes kontroll alatt tartása mert valami nagyon mocskos dolognak tartja.


Pedig ez ugyanolyan természetes mint az evés, vagy ivás. A fizikai létünkhöz tartozik, tele van örömmel és életerővel…


A szexualitás mért rossz dolog ha örömet okoz, erőt ad és képes új életet létrehozni???


Gondoljuk csak végig….


Éljük meg ami bennünk van és ne féljünk tőle!!!


Szeressük magunkat pusztán a létezésért...


Sok sikert!!!

2010. okt. 3. 13:53
ilyenkor mit lehet tenni hova forduljak?
9. 6c5f346e46 (válaszként erre: 8. - 006373a427)
2010. okt. 3. 13:51
jaj,na hagyjátok magatokat...
2010. okt. 3. 13:49

teljesen ki vagyok borulva,anyu most hivott hogy be ment a korházba és hazaküldték azzal hogy nincs holnapra előjegyezve??????????????Pedig ott a kezében a beutalo és minden lelet.Le irtam a naploban olvassátok el ha gondoljátok(

és most jogosan mondja hogy nem megy oda vissza,esküszöm felboritom a kórházat ha baja lesz

7. 6c5f346e46 (válaszként erre: 5. - 006373a427)
2010. okt. 3. 13:45
sajnálom,gyógyulást kívánok...
2010. okt. 3. 13:44

..."a rákos betegek legtöbbször nem akarnak meggyógyulni, csak azért próbálkoznak, mert a környezetük azt kívánja tőlük"...


erre a mondatra rácáfolnék és még sem,mert sajna az én apósom nem akart meggyógyulni,első perctől megtagadott mindent,és kínon kínjai közt halt meg 2 hónap alatt gége rákban...a másik oldal,nemrég kaptuk a szörnyű hírt,apukám részéről az egyetlen még élő nagybátyámnak vastag bél rákot diagnosztizáltak,megoperálták,és élni akar,nem azért mert a környezete megkívánja,hanem mert élni akar...

szerintem attól is függ,hogy ki hogy áll hozzá a dolgokhoz,mindenkinek szíve joga eldönteni,hogy folytatja-e földi létét,ha van rá mód,vagy lemond róla..ha sajnos muszáj,akkor az már kérdés,mert sajna olyan is van...:(

el kell fogadni az élet rendjét..


anyukádnak gyógyulást kívánok,sok erőt,neked pedig kitartást,és szerintem nem önzőség,hogy azt akarjuk,szüleink még velünk legyenek..sajna nekem apukám 8 éves koromban halt meg,váratlanul,és csak anyukám van,őbelé kapaszkodom én is,önzetlenül,mert ő az én anyukám...

2010. okt. 3. 11:50
A cikk megírása óta annyit tudunk hogy most a nyirokmirigy rákkal kel megküzdenünk:-(
2010. okt. 3. 11:12
Kedves Krisztina a cikkből kiderül, hogy anyukádnál mellrákot diagnosztizáltak mondjuk bárhol is jelenjen meg bármelyik testrészünkön az legtöbbször akkor az egészre is átterjed. A szakemberek nagyon hisznek az alternativ kezelésben és szerencsés esetben meggyógyulnak már több tény is bizonygatta, hogy sikerült kilábalni ebből az alattomos betegséből még a hirdetések is felhívják az emberek figyelmét főképpen a nőkét menjünk el a vizsgálatokra, mert, ha sikerül időben felfedezni akkor gyógyítható. Nagyon sokféle készítményt már forgalomba hoztak ellenőrizni kellene tényleg megfelel vajon a valóságnak. A szervezettől is függ hogyan is reagál rá, mert ezek is sok pénzbe kerülnek. Nyílvánvaló, hogy egy rendes gyermek mindent megtesz annak érdekében, hogy anyukáját, akit szeret jóegészségnek örvendhessen. Szeretnéd sokáig megtartani őt ez érthető nem önzőség csak mindent szeretnél megtenni érte, hiszen felnevelt nagy szeretetben és nem akarod őt elveszíteni és a reményt feladni. Üdv.Ágnes
3. geranna7 (válaszként erre: 2. - 006373a427)
2010. okt. 3. 10:57

Légy mellette!!Biztosítsd a szeretetedről...mást sajna nem tehetsz. A vőm ment el...2 hónapja...váratlanul...Nehéz elfogadni,,

De élni kell tovább...

2010. okt. 3. 10:17
Anyut holnap műtik és nagyon félek,azt már kijelentette hogy nem hajlando kemoterápiás kezelést végig csinálni,csak sugarat és gyogyszert fogad el:-(
2010. okt. 3. 10:08
Egy kedves hoxás barátom és az anyukám súlyos betegsége ébresztett rá, hogy milyen önzőek vagyunk mi gyerekek, nem vesszük figyelembe, lehet észre se vesszük, hogy az anyukánk mit szeretne, mert csak egy önző cél hajt, meg kell gyógyulni az ANYUKÁMNAK!

Ugrás a teljes írásra: Önzőek vagyunk, mi, gyerekek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook